Jak grać w Minecrafta online ze znajomym z lub bez Hamachi Ciesz się pełnią życia!

5 lipca, 2022

Chcesz się dobrze bawić i spędzać całe dni na tworzeniu światów i obserwowaniu, jak twoja wioska zapełnia się mieszkańcami. Cóż, możesz zrobić to i więcej dzięki fantastycznej grze przygodowej i akcji Minecraft , która jest tak wszechstronna, że ​​oferuje nieskończone opcje gry. Ale w poniższym artykule chcemy zaoferować alternatywę, która naprawdę Ci się spodoba, dzięki której będziesz mógł grać w Minecrafta online z przyjacielem z lub bez Hamachi.

Jak grać w Minecrafta online ze znajomym z lub bez Hamachi Ciesz się pełnią życia!

Jak już wspomnieliśmy, Minecraft oferuje wiele sposobów gry, a jednym z ulubionych dla wielu jest gra online. W ten sposób możesz odkryć inne sposoby na przeniesienie tej gry na nieoczekiwane poziomy . W tym celu wystarczy wejść na jego oficjalną stronę, a stamtąd założyć konto i zacząć cieszyć się wspaniałą przygodą z kostką.

Możliwość grania w Minecraft online to świetna zabawa i możesz to zrobić ze znajomymi, którzy są w tej samej sieci lokalnej. Ale jeśli nie, będziesz musiał użyć Hamachi, aby móc grać przez gościnną sieć LAN. Ale konieczne jest, aby najpierw mieć zainstalowaną najnowszą zaktualizowaną wersję Minecrafta na telefonie komórkowym.

Czytaj więcej  Jak stworzyć i mieć konto Minecraft Premium – kompletny przewodnik

  Indeks

   Kroki, aby grać w Minecrafta z przyjacielem online bez Hamachi

   Nie komplikuj swojego życia i postępuj zgodnie z instrukcjami, które pokażemy w tym samouczku, które są tak proste, jak granie w Minecrafta bez internetu i bez danych . A pierwszą rzeczą, którą pokażemy, jest jak stworzyć swoją grę online bez Hamachi . A do tego należy najpierw uruchomić grę, a następnie wybrać opcję <Singleplayer>, a następnie Stwórz <Nowy Świat>

   Po wykonaniu tych kroków będziesz mógł wybrać tryb gry i w tym celu musisz wybrać opcję <Tryb Gry>. Po zakończeniu wyboru trybu gry musisz przejść na dół ekranu, gdzie znajdziesz opcję <B>. Wskazuje, że gra jest ładowana z wybranymi przez Ciebie cechami.

   Już będziesz na świecie i stamtąd wystarczy nacisnąć klawisz <ESC> iw ten sposób będziesz miał menu opcji na ekranie. Z której należy wybrać opcję <Start LAN World> w ten sposób załadujesz grę w sieci LAN . Dzięki temu każdy gracz korzystający z tej samej sieci lokalnej będzie mógł zobaczyć grę, w którą grasz.

   Następnym krokiem jest wybranie opcji <Multiplayer> iw ten sposób wszyscy gracze, którzy chcą grać, mogą to zrobić . I na koniec będą musieli wybrać świat i wybrać opcję <Dołącz do serwera>

   Czytaj więcej  Jak aktywować i skonfigurować kontrolę rodzicielską w iTunes — samouczek krok po kroku

   Jak stworzyć grę Minecraft online z Hamachi

   Oczywistym pierwszym krokiem jest zainstalowanie Hamachi na komputerze , dzięki któremu będziesz mógł generować sieć lokalną, a tym samym grać z przyjacielem tak, jakbyś był w tej samej sieci. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę usługi VPN. A następnie stamtąd należy wybrać opcję <Pobierz teraz> i w ten sposób rozpocznie się pobieranie na komputer.

   Teraz musisz zainstalować go na swoim komputerze i postępować zgodnie z prostymi instrukcjami, aby móc korzystać z aplikacji. Po rozpoczęciu sesji wybierzesz opcję <Utwórz nową sieć> i przeprowadzisz proces tworzenia po zakończeniu kopiowania adresu IP, który jest widoczny na ekranie.

   Teraz musisz wejść do Minecrafta i wybrać świat , w którym chcesz grać ze znajomymi, i postępować zgodnie z żądanymi instrukcjami. Będąc teraz w świecie gry, musisz wkleić adres IP, który wcześniej skopiowałeś. Zrobisz to w lewej dolnej części, gdzie widoczny jest numer portu utworzonej gry.

   Pamiętaj, aby wpisać dwukropek przed wklejeniem adresu IP i voila, teraz możesz grać ze znajomymi, muszą wybrać opcję <Dołącz do istniejącej sieci>. Wpisz nazwę i połącz się, w Minecraft musisz wybrać Multiplayer, a następnie <Directconnect>. W <Server address> należy wkleić adres IP i numer portu, na koniec wybieramy <Join server> i to wszystko.

   Czytaj więcej  Jak odzyskać moje konto na Pintereście, jeśli zapomniałem hasła krok po kroku?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji