Jak grać w grę Dinosaur lub Dino T-Rex w Google Chrome z Internetem lub bez?

18 czerwca, 2021

Wszyscy znamy przyjaznego Dino T-Rexa od Google . Przeglądasz i nagle kończy Ci się Internet i to tak, jakby cały świat na chwilę się zatrzymał i nagle utknąłeś w przeszłości. Wtedy pojawia się ta pikselowa postać i zaczynasz ją nieść naprzód, pokonując przeszkody, skacząc i schylając głowę, jak ktoś, kto chce ponownie dotrzeć do przyszłości.

Ta gra narodziła się w 2014 roku, a jej twórcy chcieli właśnie pobawić się ironią tej koncepcji, że bycie offline jest jak odnalezienie się w prehistorii . W rezultacie dinozaur podbił serca wielu osób i teraz możesz w niego grać, niezależnie od tego, czy jesteś offline, czy pozostajesz w teraźniejszości.

Google Dino T-Rex został policzony jako grany co najmniej 270 milionów razy w miesiącu zarówno na komputerach, jak i telefonach komórkowych. Czas więc nauczyć się grać, kiedy tylko zechcemy. A jeśli jesteś rodzicem, w pewnych momentach możesz znaleźć sprzymierzeńca w tej fajnej grze, pamiętaj o zablokowaniu stron z treściami dla dorosłych w przeglądarce Google Chrome i śmiało!

Indeks

  Jak grasz z Dino T-Rex firmy Google?

  Zanim przejdziemy dalej, przyjrzyjmy się podstawom, na wypadek, gdybyś nie znał tej popularnej gry i nie miał pojęcia, jak w nią grać. Pierwszą rzeczą przed tobą jest ołowiany, szary, pikselowy dinozaur .

  Kiedy naciśniesz spację, zacznie biec przez krajobraz prostych rysunków, na których zobaczymy przeszkody do pokonania. Aby to zrobić, musimy użyć klawiszy strzałek w następujący sposób. W lewo, przyspiesz wyścig, w prawo, zwolnij. Ze strzałką w dół kucasz T-Rex, aby uniknąć atakujących pterodaktyli.

  Spacja służy do skakania. Aby wykonać daleki skok, naciśnij dłużej pasek, a przy krótkich skokach naciśnij spację i strzałkę w dół. Jeśli chcesz złapać oddech, klawiszem ALT możesz wstrzymać grę .

  Jeśli korzystasz z telefonu komórkowego, wystarczy dotknąć ekranu, aby podać małe instrukcje T-Rex. Pamiętaj, że im większe postępy, tym szybciej gra się toczy . Założę się, że już masz ochotę zainstalować Google Chrome na swoim Androidzie i ustawić Google jako domyślną stronę główną .

  Granie w Dino T-Rex bez utraty połączenia

  Aby móc grać z Dino T-Rexem bez konieczności rozłączania się z Internetem , musisz tylko wejść na jedną ze stron, na której znajdziesz opcję cieszenia się nim w trybie online. Niektóre z tych stron to GitHub i Scratch . Tam znajdziesz się na pierwszym planie ze stroną główną gry i wystarczy nacisnąć spację, aby rozpocząć.

  Czytaj więcej  Jak wyłączyć lub zablokować komentarze na zdjęciach lub obrazach na Facebooku Czy mogę wyłączyć ludzi?

  Dino T-Rex do pobrania

  Jedną z zalet posiadania smartfona z Androidem jest to, że możesz pobrać grę Dino T-Rex z Google , ze Sklepu Play, tak jak każdą inną aplikację.

  Gry podobne do Dino T-Rex

  Mając to na uwadze, niektórzy twórcy w sieci zaprojektowali gry podobne do ukochanego Dino T-Rex , opierając swoje różnice głównie na projekcie, ale zachowując tę ​​samą podstawową i prostą zasadę, która przyciągnęła tak wielu zwolenników. Na przykład mamy Novasa Coisasa, którego głównym bohaterem jest Ninja. A jeśli wolisz, możesz być słodkim misiem z Kumamon Runner

  Czy ta gra ma jakieś zakończenie?

  Twórcy zapewniają, że ta gra nie jest nieskończona, w rzeczywistości ma ustalony czas trwania. W wieku 17 milionów lat ! Oczywiście nawiązuje to do liczby lat, przez które przypuszcza się, że gatunek Tyrannosaurus Rex żył na naszej planecie.

  Ale prawda jest taka, że gra ma zakończenie , a przynajmniej coś podobnego. Po tym, jak kilku graczy i youtuberzy postanowili poświęcić na to wystarczająco dużo czasu, nawet pod wyzwaniem prowadzenia gry na żywo przez cały rok, udało im się dotrzeć do tego, co miało być końcem gry.

  Czytaj więcej  Jakie są najlepsze aplikacje do wysyłania bezpłatnych SMS-ów z Androida i iPhone'a?

  Cała rzecz polega na tym, aby uzyskać wynik do 99 999 . W tym momencie otrzymasz gratulacje dla gry i… Wynik zostanie zresetowany do zera! Jak daleko zaszedłeś?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji