Jak grać w Garena Free Fire na konsoli Xbox lub PS4, czy to możliwe?

25 czerwca, 2022

Garena free fire to jedna z najbardziej znanych gier mobilnych ostatnich czasów , odkąd pojawiła się w Google Play w 2018 roku, zyskała fanów na całym świecie, a dziś jest jedną z najczęściej pobieranych gier na telefony z systemem Android i iOS.

Możliwość grania na dowolnym telefonie klasy średniej, oprócz tego, że jest to gra typu Battle Royale, która pozwala na grę z maksymalnie 50 graczami jednocześnie , była częścią klucza do sukcesu tej wciągającej gry.

Jak grać w Garena Free Fire na konsoli Xbox lub PS4, czy to możliwe?

Po zainstalowaniu gry na urządzeniu z systemem Android lub iOS masz możliwość zakupu narzędzi i innych ulepszeń poprzez doładowanie konta Google . Możesz także połączyć swoje konto na Facebooku, a nawet VK , jeśli chcesz, aby nie stracić postępów w grze.

Wiemy już, że możemy grać w tę grę na prawie każdym telefonie lub tablecie, chociaż możemy mieć pewne problemy, które nie pozwalają nam na pobranie jej, jednak czy możemy w nią zagrać na naszej Playstation 4 lub Xbox One?

Czytaj więcej  Co to jest Microsoft Edge? Jakie są jego cechy, zalety, wady i najlepsze alternatywy?

  Indeks

   Garena Free Fire na PlayStation 4

   Playstation 4 to najlepiej sprzedająca się konsola swojej generacji , a przez wielu uważana za najlepszą. Ta wspaniała gra zręcznościowa daje nam szansę na cieszenie się ekskluzywnymi grami, takimi jak Uncharted 4, The Last of Us Part 2 i najnowsza odsłona God of War.

   Niestety PS4 nie daje nam możliwości grania w Garena Free Fire natywnie i wydaje się, że nie ma planów przeniesienia tej gry na konsolę Sony. W internecie dostępne są samouczki, jak grać w tę grę w naszym Play, ale nie są one zalecane, ponieważ mogą wpłynąć na działanie konsoli.

   Wiemy już, że nie możemy grać w Garena Free Fire na konsoli Sony, ale czy użytkownicy Xbox One mogą w nią grać na tej konsoli?

   Garena Free Fire i Xbox One

   Przez pokolenia Microsoft i jego Xbox wypierali Nintendo jako głównego konkurenta Sony i jej PlayStation na rynku konsol do gier wideo.

   Xbox One ma też ciekawy katalog ekskluzywnych gier, w których wyróżniają się najnowsze odsłony Halo, Gears of Wars oraz remake klasycznego Killer Instinct.

   Czytaj więcej  Jak skontaktować się z pomocą techniczną lub serwisem Call Of Duty Mobile, jeśli mam problem?

   Xbox One również nie ma w swoim katalogu gier Garena Free Fire i nie można w nią grać natywnie, jednak istnieje sposób, aby zagrać w nią bez narażania naszej konsoli na ryzyko.

   Chociaż technicznie nie będziemy w stanie zagrać w tę grę na naszym Xbox One, będziemy mogli grać na naszych ekranach telewizyjnych za pomocą konsoli. Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, aby móc grać, jest zainstalowanie aplikacji Xbox na naszym telefonie z systemem Android lub iOS.

   Ta aplikacja pozwoli Ci w prosty sposób pokazać wszystko, co widać na ekranie telefonu na ekranie telewizora, do którego podłączony jest Xbox i będziesz mógł grać w Garena Free Fire lub dowolną grę, którą masz na telefonie. duży ekran.

   Pamiętaj, że nie będziesz mógł sterować swoim Xboksem, musisz nadal korzystać z telefonu, to tylko daje możliwość obejrzenia gry na ogromnym ekranie.

   Jeśli więc masz konsolę Xbox One, zainstaluj Garena Free Fire na swoim lub iOS , aplikację Xbox i zacznij grać na telewizorze . Już w grze skorzystaj raz i zdobądź darmowe diamenty i specjalne kody, aby awansować w grze.

   Czytaj więcej  Jak odłączyć moje konto Spotify od Facebooka z mojego telefonu komórkowego — szybko i łatwo?

   Jeśli nie masz Xbox One i chcesz grać na innym urządzeniu niż telefon, istnieje również możliwość zainstalowania emulatora Androida na swoim komputerze i uruchomienia gry z tego miejsca, do tego musisz mieć dobry komputer lub chcesz mieć problemy z szybkością podczas uruchamiania.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji