Jak grać w dwie osoby lub więcej w grze Minecraft lub w trybie wieloosobowym

2 kwietnia, 2022

Od ponad dekady Minecraft pozostaje jedną z najważniejszych i najpopularniejszych gier na rynku gier dla wszystkich grup wiekowych, zdobywając uznanie krytyków i zdobywając kilka nagród jako jedna z najlepszych gier wszechczasów.

Stając się tytanem branży, tworząc własną kulturę dzięki nieskończonym możliwościom twórczym , będąc grą z otwartym światem z różnymi trybami gry , od trybu przetrwania do trybu kreatywnego, Minecraft doskonale pasuje do gustów użytkowników, w których ustalasz własne cele bez zobowiązań, poza sobą i ograniczeniami wyobraźni.

Jak grać w dwie osoby lub więcej w grze Minecraft w trybie wieloosobowym

Jednym ze sposobów, aby w pełni cieszyć się grą, jest wspólny świat , w którym możesz bawić się ze znajomymi i tworzyć wszelkiego rodzaju przygody w tym świecie możliwości i pozwolić, aby Twoja kreatywność eksplodowała dzięki jego mechanice i dużym konstrukcjom .

Jest to jedna z wielu opcji , które oferuje nam ta niesamowita gra, jeśli chcesz wiedzieć, jak grać z dwiema lub więcej osobami w grze Minecraft lub w trybie wieloosobowym, czytaj dalej, aby poznać wszystkie opcje, które gra oferuje na wyciągnięcie ręki.

  Indeks
   Czytaj więcej  Jakie są koszty wysyłki pocztą, które Wallapop pobiera za wagę w kilogramach i cenę paczki?

   Dołącz do istniejącej gry wieloosobowej

   Aby skorzystać z tej opcji, najpierw musisz przejść do przeglądarki, aby znaleźć serwer, z którym można się połączyć w trybie wieloosobowym, wśród których możesz odwiedzić następujące: MinecraftServers.org, MinecraftServers.org, PlanetMinecraft.com.

   Przed wyborem serwera upewnij się, że twoja wersja gry jest zgodna z wersją serwera. Zaleca się również sprawdzenie opisu serwera, aby dowiedzieć się, który z nich jest bardziej odpowiedni dla poszukiwanego doświadczenia, czy to według typu gry, białej listy, populacji, PvP i czasu aktywności.

   Po wybraniu serwera, do którego zamierzasz wejść, zlokalizuj jego adres IP , zwykle znajdujący się w sekcji Informacje, wybierz adres i skopiuj go. Po skopiowaniu adresu uruchom grę i wybierz opcję „Multiplayer”, a następnie kliknij „Dodaj serwer”, gdzie zamierzasz skopiować adres IP. Aby zakończyć, wybierz dodany serwer i zaznacz opcję „Dołącz do serwera”, aby połączyć się z nim i rozpocząć grę.

   W grze upewnij się, że przestrzegasz zasad serwera i nie niszczysz ani nie modyfikujesz dzieł innego gracza, aby uniknąć usunięcia z gry. Kolejny mały szczegół, który należy wziąć pod uwagę, ponieważ bawisz się z nieznajomymi, zaleca się unikanie udostępniania danych osobowych.

   Czytaj więcej  Jak ukryć lub ukryć aplikację Tinder na moim telefonie z Androidem?

   Dołącz do lokalnej gry

   Ta opcja umożliwia grę ze znajomymi w pobliżu, którzy są połączeni z tą samą siecią lokalną lub przez VPN , jeśli nie są w tej samej sieci. Przede wszystkim musimy upewnić się, że wszyscy gracze mają tę samą wersję Minecrafta, aby móc się połączyć, w przypadku, gdy mają różne wersje, uruchom program uruchamiający Minecraft i opcję edycji profilu możesz wybrać wersję do użycia.

   Następnie masz zamiar stworzyć świat na jednym z komputerów, raz utworzony w menu pauzy wybierz opcję "Otwórz w sieci LAN", aby skonfigurować grę wieloosobową, po zakończeniu konfiguracji naciśnij "Uruchom świat LAN", aby utworzyć serwer .

   Po wykonaniu wszystkich tych kroków inne drużyny muszą otworzyć grę w trybie wieloosobowym , aby komputer mógł przeskanować grę. Gdy pojawi się stworzony świat, kliknij „Wejdź na serwer”, aby rozpocząć grę.

   W wielu przypadkach na początku gry gracze są od siebie oddzieleni. Jeśli Twoim zamiarem jest granie razem, twórca świata może teleportować wszystkich w to samo miejsce , po prostu naciśnij T, aby otworzyć czat i wpisz „/tp Nazwa gracza Hostname”, aby dołączyć do graczy, powtórz ten proces ze wszystkimi członkami wyjazd.

   Czytaj więcej  Jak zwolnić miejsce lub wyczyścić moje konto na Dysku Google, Gmailu i Zdjęciach Google Google

   Oprócz trybu wieloosobowego, Minecraft oferuje wiele opcji, aby cieszyć się grą w pojedynkę bez połączenia z Internetem . Są to dwie najłatwiejsze i najczęściej używane obecnie opcje gry w trybie wieloosobowym, aby cieszyć się i uczyć od odkrywania i budowania ze znajomymi.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji