Jak eksportować i importować dowolny typ formatu w programie Excel — wszystkie formaty

30 października, 2021

Microsoft Office Excel to platforma par excellence, w której codziennie więcej osób prowadzi swoją księgowość, chociaż nie jest to platforma dedykowana do tego, jak mógłby być Aspel , jeśli działa bardzo dobrze do prowadzenia księgowości i finansów osobistych lub biznesowych.

Jak eksportować i importować dowolny typ formatu w programie Excel — wszystkie formaty

Jak każdy program Microsoft Office, obsługuje wiele różnych rodzajów rozszerzeń , które można dodać do programu w postaci obrazów, dźwięków itp… właśnie z tego powodu czasami pojawia się pytanie: Czy Microsoft Office Excel obsługuje . ..?

X liczba słów, którymi moglibyśmy zakończyć to zdanie, dzisiaj porozmawiamy o tym i o znaczeniu Excela w naszym życiu, właściwym użytkowaniu i możliwości przekształcania plików z jednego typu na drugi za pomocą aplikacji desktopowych i desktopowych. sposób.

  Indeks

   Co to jest Excel i dlaczego używać Excela?

   Excel to program, który pozwala zachować wszystko w kolumnach i komórkach, które Microsoft oferuje użytkownikom swoich komputerów z systemem operacyjnym Windows , dla wielu wersji wstecz , chociaż program nie jest objęty licencją Windows, jeśli jest poprawnie obsługiwany przez i zawiera wersję beta lub wersję próbną, z której może korzystać większość populacji z systemem Windows lub Mac.

   Czytaj więcej  Jak poznać i zapamiętać, gdzie zaparkowałem samochód za pomocą Asystenta Google?

   Dlatego obecnie do pracy biurowej lub niektórych zadań wyższego stopnia Excel pokazuje nie tylko obecność, ale także doskonałą wydajność powyżej średniej nawet dedykowanych programów, o czym wspomniałem przed chwilą z Aspelem.

   Aby mieć pewność co do korzystania z tego programu, programiści uwzględnili, że był on w stanie przetwarzać ogromną liczbę typów plików i rozszerzeń , jednak czasami trudno jest zabrać je do programu i sprawić, by działały, ponieważ chociaż obsługuje najbardziej typowe te.

   Wielokrotnie nie obsługuje tych najbardziej szczegółowych , mówimy o plikach dedykowanych do pracy w Adobe Photoshop, jakimś programie konstrukcyjnym i ogromnej ilości programów, które pozostawiają pliki, których Excel nie obsługuje, a to powoduje poważny problem, ponieważ chcemy korzystamy z tych plików, a my nie możemy, ale czy masz rozwiązanie?

   Czynności, które możesz podjąć, aby użyć pliku nieobsługiwanego przez Excel

   Nie musisz pozbywać się swoich plików w formacie Photoshopa lub w formacie wideo nierozpoznawanym przez Excela , istnieje kilka sposobów na przekonwertowanie lub przekształcenie tych informacji, a tutaj dam Ci praktyczny przewodnik, jak to zrobić w prosty sposób.

   Czytaj więcej  Jak poznać i zidentyfikować piosenkę odtwarzaną w filmie YouTube bez programów

   Konwertuj plik na obraz

   Wydaje się to oczywiste, ale jeśli plik, który chcesz dodać, nie wymaga specjalnych funkcji, takich jak animowane tło na pulpicie , możesz zrobić z niego zrzut ekranu i włączyć go do dokumentu Excela w postaci obrazu.

   Jest to łatwe, szybkie, proste i każdy może to zrobić, do tego są dwa sposoby, aby to zrobić, pierwszy i najłatwiejszy to użycie narzędzia „Wycinanie”, które jest fabrycznie dostarczane z urządzeniem z systemem Windows, po prostu masz aby wyszukać w wyszukiwarce. Po lewej stronie iu dołu ekranu wybierz "Narzędzie do wycinania" i wykonaj odpowiednie wycięcie.

   Jeśli byłeś na komputerze Mac i nie masz tego narzędzia, możesz uzyskać dostęp do Lightshot, która jest aplikacją par excellence zrzutów ekranu , którą mamy dzisiaj, wejść z ich strony internetowej i postępować zgodnie z instrukcjami, które ci dają, zanim będziesz mógł sobie wyobrazić może robić zrzuty ekranu i udostępniać je łatwo i wydajnie, naciskając tylko jeden przycisk na klawiaturze.

   Konwerter plików

   Innym sposobem jest użycie konwertera plików, jest ich wiele i będzie to zależeć od twoich potrzeb, masz konwertery, które możesz znaleźć w sklepie Softonic całkowicie za darmo i do pobrania na swój komputer i inne online, które są bardzo wydajne.

   Czytaj więcej  Jak edytować, dekorować i wysyłać zdjęcia za pomocą emotikonów lub rysunków przez WhatsApp krok po kroku

   Osobiście polecam online konwerter w internecie można przekształcić niekończące d plików elektronicznych w prawie chcą zakończenia, jest zmiana rozmiaru, konwersji i więcej, strona internetowa Online-to konwerter jest najlepszy pod względem transformacji pliku do drugiego bez konieczności pobierania denerwujących programów na komputer, zdecydowanie polecam to.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji