Jak edytować zdjęcia w ogromnych partiach w tym samym czasie za pomocą najlepszych programów i aplikacji?

3 grudnia, 2021

Edycja zdjęć jest niewątpliwie jedną z czynności, które wielu z nas pasjonuje. Co zaskakujące, jest to trend, który stał się bardziej popularny na całym świecie. W zasadzie to zasługa telefonów komórkowych, które pozwalają robić doskonałe zdjęcia . A to właśnie dzięki urządzeniom mobilnym możemy w krótkim czasie wykonać ponad 100 zdjęć.

Jak edytować zdjęcia w ogromnych partiach w tym samym czasie za pomocą najlepszych programów i aplikacji?

Wiele z nich nie będzie służyło twoim celom. Inne zostaną zamazane i będziesz musiał je naprawić na komputerze lub Androidzie . Będzie ich jednak wiele, jeśli ci się spodoba. Ale edycja ponad 50 zdjęć osobno to duże zadanie dla każdego. Ale dzięki technologii i aplikacjom lub programom możesz teraz edytować zdjęcia w dużych partiach bez łatwiejszego i szybszego.

  Indeks

   Streszczenie

   Czy masowa edycja zdjęć jest możliwa lub wykonalna?

   Jeśli chcesz wiedzieć, czy możesz faktycznie edytować zdjęcia wsadowo , odpowiedź brzmi tak. Ale proces nie jest tak łatwy, jak się wydaje. Aby nie popełnić typowych dla wielu błędów podczas edycji zdjęć w ten sposób, należy wziąć pod uwagę następujące aspekty:

   1. Musisz mieć partię zdjęć o tym samym stylu i parametrach

   Rozumiemy przez to, że nie możesz mieć partii, w której zdjęcia są całkowicie różne od siebie. Podczas edycji partiami powinny mieć podobne parametry. Na przykład zdjęcie musi:

   • Mieć tę samą ramkę
   • Kompozycje muszą być jak najbardziej do siebie podobne
   • Oświetlenie musi być prawie takie samo

   2. Musisz utworzyć filtr lub ustawienia wstępne, które pasują do wszystkich zdjęć

   Po wybraniu wszystkich zdjęć, które będą należeć do partii zdjęć do edycji , zaczynasz tworzyć ustawienia wstępne lub filtr. Można to zrobić, robiąc dowolne zdjęcie z tej partii, a następnie edytując je, aby mieć lub utworzyć ustawienia domyślne. A po utworzeniu końcowego filtru zaczynasz stosować filtr do całej partii jako całości.

   Czytaj więcej  Co to jest punkt dostępu WiFi i jak działa? Jakie są typy? Charakterystyka i różnice

   3. Ustawienia muszą być bardzo dobrze przemyślane

   W zależności od używanych aplikacji lub programów wprowadzone zmiany zostaną zastosowane do każdego zdjęcia w partii. Na przykład, jeśli podczas robienia zdjęcia w celu utworzenia ustawienia wstępnego usunąłeś lub zmieniłeś tło zdjęcia za pomocą PicsArt i zastosowałeś tę samą zmianę do partii, co się stanie, że wszystkie zdjęcia nie będą miały zdjęć.

   Dlatego edycja musi być ogólna i nie wprowadzać zmian na zdjęciu referencyjnym, takich jak tekstura w specjalnym obszarze, czy usuwać niedoskonałości zdjęcia. Ostatecznie te same ustawienia będą dotyczyć wszystkich zdjęć i nie wszystkie zdjęcia mogą wymagać tego typu edycji .

   Co możesz zrobić ze zdjęciami po ich edycji?

   Gdy masz już filtr do użycia i zdjęcia już edytowane, masz dwie lub trzy opcje do zrobienia:

    Teraz ważne jest, aby wiedzieć, jakie są narzędzia lub aplikacje, które pozwolą Ci na tego typu edycję i pracę. Następnie pokażemy Ci jedne z najlepszych aplikacji i/lub programów do edycji zdjęć .

    Aplikacje do masowej edycji zdjęć i obrazów

    XnKonwertuj

    Jest to program przeznaczony dla systemów Windows Mac i Linux . Wielką zaletą tego narzędzia jest to, że możesz przesłać do 500 zdjęć i zastosować filtr, który chcesz lub utworzyłeś.

    Czytaj więcej  Jak obliczyć i zadeklarować podatki oraz DIDI VAT i potrącenie podatku dochodowego na SAT

    Zdjęcie Krajobraz

    Jest to kolejny procesor obrazu skoncentrowany na komputerach z systemem Windows i MacOS. Jest to bardzo kompletny program pod względem funkcji, chociaż interfejs może być nieco skomplikowany dla początkujących użytkowników.

    Mobilny Adobe Lightroom

    Kończymy listę najbardziej rozpoznawalną do tej pory aplikacją do mobilnej edycji zdjęć . Oczywiście najpierw musisz utworzyć filtr, a następnie zastosować go do wszystkich zdjęć, które chcesz.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Go up

    Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji