Jak edytować, przenosić lub dostosowywać pasek skrótów na moim koncie na Facebooku

21 czerwca, 2021

I znowu musimy porozmawiać o sieci społecznościowej z największą liczbą użytkowników i najpopularniejszą, która monopolizuje preferencje milionów obserwujących. A to zjawisko wynika ze wszystkiego, co możesz zrobić, będąc częścią tej platformy.

Który nadal zawiera nowe funkcje i pozwala użytkownikowi na większą swobodę podczas rozmowy lub dzielenia się informacjami ze znajomymi. W tym sensie chcemy nauczyć Cię, jak edytować, przenosić lub dostosowywać pasek skrótów na swoim koncie na Facebooku.

Dzięki wdrożeniu tej nowej konfigurowalnej funkcji Facebook pozwoli użytkownikom na większą autonomię na swoim koncie. Czegoś, czego brakowało, gdy sieć społecznościowa zaczęła stawiać pierwsze kroki. A do tego możemy dodać możliwość zmiany daty urodzenia . Jak również zmienić swoje zdjęcie, nazwisko lub nazwę użytkownika w swoim profilu.

Ale wiele razy kwestionowaliśmy brak samouczków, które pozwalają użytkownikom nie tylko poznać nowe funkcje. Niezbędne jest również ich objaśnienie w sposób dydaktyczny, aby były prawidłowo stosowane. Ale nie martw się, trafiłeś we właściwe miejsce, które wyjaśni, jak edytować, przenosić lub dostosowywać pasek skrótów na swoim koncie na Facebooku.

Indeks
  Czytaj więcej  Internet vs Extranet Co jest lepsze? Charakterystyka, zalety i wady

  Krok, aby dostosować pasek skrótów na Facebooku

  Jak już doskonale wiedzą użytkownicy tej platformy, za każdym razem, gdy nowa funkcja jest uruchamiana lub udostępniana użytkownikom . Aby mogli się nim cieszyć, konieczne jest posiadanie najnowszej, zaktualizowanej wersji Facebooka . Na urządzeniu mobilnym, w przeciwnym razie nie będzie można z niego korzystać, dlatego będzie to pierwszy krok do zrobienia.

  Po wykonaniu tej prostej procedury będziesz mógł cieszyć się opcją „Pasek bezpośredniego dostępu”. Dzięki któremu użytkownik będzie mógł dostosować pasek bezpośredniego dostępu , ale będzie również możliwe dostosowanie opcji, które będą wyświetlane na pasku zadań. W ten sposób będziesz mógł mieć tylko te przyciski, których używasz na co dzień i które najbardziej Ci się podobają.

  Jak więc możemy wykorzystać tę nową funkcję, jest to bardzo proste, wejdź na swój profil na Facebooku. Do przycisku skrótu, którego nie chcesz już znajdować się na pasku nawigacyjnym. Klikaj, aż pojawi się menu. W nim musisz wybrać, klikając również opcję "Usuń z paska bezpośredniego dostępu".

  Czytaj więcej  Jak udostępniać i przenosić gry z mojego konta Xbox One na inne konto — Przenieś licencje Xbox One

  Dzieje się tak w przypadku chęci wyeliminowania tych opcji, których nie chcesz już widzieć w swoim skrócie, ponieważ ich nie używasz lub nie są one przydatne. Ale możesz także wprowadzać zmiany lub edycje tego paska, wprowadzając „Ustawienia”. Tam wybierz opcję „Ustawienia i prywatność”, następnie „Ustawienia” i wreszcie „Pasek bezpośredniego dostępu”.

  Personalizacja skrótów

  Po wejściu do tej sekcji zostanie wyświetlony krótki opis tego, co możesz zrobić, aby wprowadzić zmiany i dostosować pasek. Ale w naszym przypadku poszukamy opcji, która pozwoli nam dostosować skróty. Następnie przejdziemy do nazwy użytkownika, a pod nią znajdziesz skróty, które chcesz aktywować lub dezaktywować.

  Oprócz tych, które chcesz umieścić na pasku zadań, wśród opcji, które możesz znaleźć w tej sekcji, są. Grupy, zaproszenia do znajomych, rynki, randki, profil, wiadomości, wydarzenia, widok, gry. Inną opcją, którą możesz wyłączyć w tej sekcji, są powiadomienia, które mogą pojawiać się w skrótach.

  Jak widać, jest to niezwykła funkcja, która jest teraz dostępna na Facebooku i można z niej korzystać na telefonie komórkowym z systemem iOS lub Android, jeśli pobierzesz najnowszą aktualizację. I tak proste, jak wiedza, czy ktoś Cię usunął lub zablokował . Wiesz, jak możesz przenosić, edytować lub dostosowywać pasek skrótów Facebooka.

  Czytaj więcej  Jak wykryć ukryte aplikacje lub ukryte urządzenia na moim telefonie komórkowym z Androidem?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji