Jak edytować moje witryny, miejsca lub firmy w Mapach Google i poprawiać adres

24 czerwca, 2021

Posiadanie GPS to najlepszy sposób na lokalizowanie się przez cały czas, gdziekolwiek jesteśmy, dzięki jego technologii. Obecnie większość smartfonów ma swój własny, który pozwala im zbierać informacje o użytkowniku w celu stworzenia bazy danych, która pozwala im oferować lepsze wrażenia.

W tym artykule wyjaśnimy, jak edytować witryny, miejsca lub firmy w Mapach Google , a także nauczymy, jak zmienić ich adres. Zarówno adres domowy, jak i adres służbowy to dane, które możemy zmieniać w dowolnym momencie, biorąc pod uwagę, że Google może je przypisać automatycznie zgodnie z naszą historią.

Indeks

  Jak edytować moje witryny w Mapach Google?

  Edytowanie Twoich witryn w Mapach Google wcale nie jest trudne i możesz to zrobić w ciągu kilku minut . Aby to osiągnąć, wystarczy wykonać następujące kroki:

  • Wejdziemy do aplikacji.
  • Klikamy trzy poziome linie, które znajdują się w lewej górnej części.
  • Wyświetli się menu, w którym będziemy musieli wybrać „Twoje witryny” .
  • Wybierzemy te, które znajdują się w trzech punktach, pojawi się menu, w którym będziemy musieli kliknąć „Edytuj dom” .
  • W tej chwili będziemy musieli umieścić wskaźnik Google Maps w lokalizacji, którą chcemy umieścić jako dom.
  • Po ustaleniu lokalizacji klikamy „Zapisz” i to wszystko.
  Czytaj więcej  Jak założyć i założyć konto biznesowe WhatsApp

  Ten proces jest bardzo prosty, o ile znasz swój adres domowy . Jeśli nadal masz wątpliwości, możesz przeczytać wsparcie Google, aby uzyskać bardziej zwięzłe informacje na ten temat. Więcej informacji na temat usuwania adresu domowego znajdziesz.

  Możesz też edytować swój adres służbowy, wykonując te same czynności co poprzednio. Z drugiej strony, aby zmienić listę odwiedzonych witryn, miejsc i firm, będziesz musiał to zrobić z historii lokalizacji Map Google. W ten sposób możesz usunąć wszystkie wpisy, których nie chcesz przechowywać w rejestrze.

  Jak usunąć moje witryny z Map Google?

  Podobnie jak w przypadku ich edycji, usunięcie ich jest bardzo proste, więc musimy wykonać następujące proste kroki:

  • Uzyskamy dostęp do aplikacji.
  • Klikamy na 3 linie znajdujące się w lewej górnej części.
  • W menu kliknij „Moje witryny” .
  • Klikamy w 3 pionowe punkty obok witryny.
  • Wybierzemy „Usuń”, aby usunąć tag z witryny.

  Jak widać, jest to szybkie, aby mieć na swoich stronach tylko te miejsca, które Twoim zdaniem powinny mieć. Jednak usuwając witrynę, nadal możesz ją ponownie dodać, umieszczając na niej znacznik i wybierając opcję zapisania w „Moich witrynach” .

  Czytaj więcej  Co to są rozszerzenia plików i do czego służą? Jakie są typy?

  Dlaczego warto aktualizować moje witryny w Mapach Google?

  Teraz porozmawiamy o tym, co możemy zrobić, jeśli mamy aktualny adres domu i pracy , a także wszystkie witryny, które chcemy zapisać. Ale żeby móc zrobić to drugie, musimy wiedzieć, jak zapisać lokalizację w Mapach Google , abyśmy mogli nagrywać wszystkie te, które chcemy.

  Zacznijmy od wzmianki, że odległość między dwoma punktami lub przedłużenie trasy możemy poznać dzięki umieszczonym przez nas wskaźnikom. Dlatego posiadanie wskaźnika przed pozwala nam umieścić tylko jeden, aby poznać odległość między tymi dwoma punktami.

  Podobnie, posiadanie listy miejsc, które lubisz odwiedzać, jest dobrym pomysłem, gdy wychodzisz na spacer, ponieważ możesz bezpośrednio zaplanować trasę, która przebiega przez wszystkie lub niektóre z nich . Pamiętaj, że aby korzystać z usługi Google Maps GPS w czasie rzeczywistym, musisz mieć włączony GPS w telefonie komórkowym lub komputerze.

  Dostarczaj wysokiej jakości treści do Map Google

  Mapy Google zgodnie z Twoją historią lokalizacji wyślą Ci pytania na ich temat, aby lepiej zorientować się, co tam jest. Ocenianie firm i tworzenie dla nich wpisów może pomóc im znacznie się rozwijać, ułatwiając ich znalezienie.

  Czytaj więcej  Jakie są najlepsze bezpieczne alternatywne aplikacje dla WhatsApp?

  Z drugiej strony możesz nawet dodawać zdjęcia, odpowiadać na pytania lub zadawać pytania , aby inni użytkownicy mieli lepsze referencje podczas wyszukiwania informacji w witrynie. Mapy Google pozwalają nawet zmienić ikonę nawigacji dla samochodu, aby wygodniej poruszać się po ulicach miasta.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji