Jak edytować, dekorować i wysyłać zdjęcia za pomocą emotikonów lub rysunków przez WhatsApp krok po kroku

21 czerwca, 2021

WhatsApp to aplikacja, która wykorzystuje połączenie internetowe Twojego urządzenia mobilnego do wysyłania notatek głosowych , wiadomości do innych osób, a nawet ciężkich filmów za pośrednictwem swojej platformy. Możesz komunikować się z każdym na świecie, o ile masz to w kontaktach w telefonie komórkowym.

Jeśli często korzystałeś z tej aplikacji, prawdopodobnie wysłałeś komuś zdjęcie. Tutaj pokażę Ci, jak możesz edytować, dodawać emotikony, rysować, a nawet dekorować, umieszczając obraz do wysłania. Jak również nauczę Cię jak ustalić rozmiar wysyłanych zdjęć przed ich wysłaniem bez wychodzenia z aplikacji.

Ale najpierw musimy wejść do edytora zdjęć, które wysyłasz. Jest to bardzo proste, ponieważ wydaje się, że tak przygotowuje się do wysłania zdjęcia, kiedy klikniesz, aby wysłać zdjęcie ze swojej galerii, powinieneś wyświetlić okno menu, w którym możesz dodać komentarz obok zdjęcia lub również wysłać go na raz to menu jest częścią edytora znajdującego się w WhatsApp.

Aby z tego skorzystać, muszę spojrzeć na prawy górny róg ekranu, na logo, które się tam pojawi, będziesz musiał nacisnąć i będziesz mógł wysyłać czaty, rozmowy, kontakty i zdjęcie za pośrednictwem tej aplikacji na swoje urządzenie. Teraz wyjaśnię, jak dodawać emotikony i edytować zdjęcia w edytorze WhatsApp.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak zrobić lub stworzyć kreatywny i udany podcast od podstaw — kompletny przewodnik

  Jak dodawać emotikony i edytować zdjęcia przez WhatsApp

  Dodaj emotikony

  Ludzie używają emotikonów na co dzień, a może chcesz umieścić niektóre z nich na zdjęciu lub umieścić emotikon w kontakcie WhatsApp również na obrazie, aby przekazać, co myślisz o swoim zdjęciu.

  Wystarczy kliknąć ikonę emoji i stamtąd możemy umieścić emotikony. Poza tym możemy również ułożyć emotikony w taki sposób, aby wyglądały lepiej.

  Należy zauważyć, że emotikony będą miały wygląd, który jest w twoim systemie operacyjnym , a nie te, które normalnie możemy znaleźć w aplikacji WhatsApp. Twoje emotikony będą widoczne w zależności od systemu operacyjnego, każdy z nich różni się od drugiego.

  Jak rysować na zdjęciu

  Wyjaśniłem już, jak dodawać emotikony, teraz wystarczy dodać artystyczny akcent do zdjęcia. Aby rysować na wybranym zdjęciu, musisz nacisnąć ikonę ołówka, która pojawia się w prawym dolnym rogu całości, musisz nacisnąć kolor, który ma mieć końcówka ołówka i móc malować swoje zdjęcia.

  Czytaj więcej  Jak pisać, przesuwając palcem po Androidzie i iPhonie - Aktywuj przesuwaną klawiaturę

  Jeśli nie możesz znaleźć opcji pędzla lub ich grubości, ponieważ nie zostały jeszcze zaimplementowane w tej aplikacji. Możesz zmienić tylko kolor pędzla. Jeśli zmienisz pędzel koloru, nie zmieni to rysunków, które już zrobiłeś na zdjęciach, dzięki temu możesz wyjąć stronę rysunku i stworzyć dzieło sztuki przy użyciu wszystkich różnych kolorów, które możemy znaleźć.

  Dodaj filtry

  Chociaż nie widzisz ikony, aby to zrobić, łatwo jest umieścić emotikon na zdjęciach, musisz przesunąć się w górę, aby uzyskać dostęp do menu filtrów, nie znajdziesz wielu, ale niektóre z nich są dość przekonujące.

  Dodaj tekst

  Jeśli chcesz , możesz dodać tekst na obrazie zamiast umieszczać komentarz, jest to dość proste, musisz kliknąć ikonę przycisku tekstowego, który jest reprezentowany przez literę " T " po naciśnięciu powinien pojawić się automatycznie możliwość pisania. Po tym możemy również modyfikować tekst na wiele sposobów.

  To byłyby niektóre funkcje edytora WhatsApp , w każdym z tych ustawień jest o wiele więcej rzeczy, które pomogłyby ci oprócz tych, które zostały już wspomniane, nie jest to trudne w użyciu i jeśli czerpiesz z niego to, co najlepsze to może być dla ciebie bardzo przydatne. Aby to zrobić, oczywiście musisz mieć lub utworzyć konto WhatsApp.

  Czytaj więcej  Jak sumować lub liczyć komórki w programie Excel, które zawierają tekst lub nie są puste?

  Możesz go pobrać z najnowszej wersji Sklepu Play, aby upewnić się, że mamy wszystkie nowe narzędzia i najnowsze.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji