Jak działa przycisk kształtu sklepu w WhatsApp Business i jak go włączyć

15 lipca, 2021

Obecnie, z powodów już znanych ze względu na globalną pandemię, konieczne jest wirtualne prowadzenie naszych biznesów kupna i sprzedaży. I do tego używamy platform takich jak Facebook czy WhatsApp.

Jak działa przycisk kształtu sklepu w WhatsApp Business i jak go włączyć

Ostatnio aplikacja do komunikacji bezpośredniej aktywowała nową funkcję, dzięki której można utworzyć konto w WhatsApp Business. Ale w następnym artykule pokażemy, jak działa przycisk w kształcie sklepu w WhatsApp Business i jak możesz go włączyć.

Dzięki nowemu kontu WhatsApp możesz wejść do świata handlu elektronicznego i oferować swoje produkty za pośrednictwem katalogu. Opcja, która została szeroko zaakceptowana na świecie i która staje się realną alternatywą w obecnym momencie, przez który przechodzi ludzkość z powodu śmiertelnego koronawirusa.

Oczywiście ważne jest, aby korzystając z tego typu narzędzi, nauczyć się prowadzić kampanię marketingową WhatsApp dla firm. W ten sposób innym osobom łatwiej będzie Cię zlokalizować i zakupić Twoje produkty. Ale WhatsApp sprawia, że ​​wszystko jest dla nas jeszcze łatwiejsze i przedstawia nam nowy przycisk w postaci sklepu, a my powiemy Ci, jak to działa i jak go włączyć.

Czytaj więcej  Jak wchodzić w interakcję z obserwującymi lub klientami na Instagramie w relacjach — najlepsze pomysły na historie na Instagramie

Indeks ()

 1. Jak działa przycisk w postaci sklepu w WhatsApp Business
 2. Kroki, aby włączyć przycisk zakupu WhatsApp Business
Indeks

  Jak działa przycisk w postaci sklepu w WhatsApp Business

  Następnie zobaczymy, jak działa ten przycisk, który od teraz będzie widoczny na Twoim koncie biznesowym WhatsApp. Jest to prosty sposób, który wdrożyła platforma komunikacji bezpośredniej, aby kierować użytkowników bezpośrednio do katalogu sprzedaży produktów.

  Funkcja ta przyspieszy operacje zakupu produktów , które w ten sposób mogą generować zachęty do sprzedaży produktów. Będziesz w stanie szybko odróżnić tę ikonę, ponieważ ma bardzo szczególny kształt.

  I jest reprezentowany przez sklep, teraz aby móc z niego korzystać, konieczne będzie wcześniejsze aktywowanie go, a następnie wskażemy kolejne kroki.

  Kroki, aby włączyć przycisk zakupu WhatsApp Business

  Oczywiście, aby móc zobaczyć przycisk zakupu WhatsApp Business, konieczne jest założenie konta i skonfigurowanie katalogu produktów. Jeśli wykonałeś już te poprzednie kroki poprawnie, nie będziesz miał problemu z wyświetleniem tego przycisku w swoim profilu biznesowym WhatsApp.

  W ten sposób osoby, które wejdą na Twój profil zobaczą nowy przycisk w postaci sklepu i po jego naciśnięciu od razu będą mieli bezpośredni dostęp do katalogu produktów Twojej firmy. Aby więc włączyć przycisk zakupu WhatsApp Business , musisz wykonać poprzednie czynności podczas tworzenia konta i konfigurowania katalogu produktów i usług.

  Czytaj więcej  Jak dołączyć do klanu lub opuścić go w Garena Free Fire Game — pełny samouczek

  To oczywiście bezpośrednio w aplikacji i będziesz prawie gotowy, teraz musisz tylko poczekać na aktualizację aplikacji WhatsApp. A następnym razem, gdy wejdziesz do aplikacji, zweryfikujesz, czy przycisk zakupu pojawi się w prawym górnym rogu.

  Dzięki temu każdy potencjalny klient będzie miał bezpośredni dostęp do sprzedawanych przez Ciebie produktów i będziesz musiał tylko poczekać, aż się z Tobą skontaktują. Albo przez SMS, telefon lub rozmowę wideo, aby dokonać zakupu swoich produktów. Co najlepsze, nie będzie konieczne opuszczanie WhatsApp, aby mieć dostęp do szczegółów zamówienia.

  Możesz uświadomić sobie zakres i większe możliwości sprzedaży, które możesz osiągnąć, aktywując ten przycisk zakupu w WhatsApp Business. I coś tak łatwego do zrobienia, jak dostosowanie lub zmiana tła klawiatury za pomocą obrazów. W ten sposób zakończyliśmy samouczek, w którym mogę pokazać, jak to działa, a przycisk zakupu jest włączony w WhatsApp Business.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji