Jak działa Facebook Dating dla par? Jak mogę flirtować w tej aplikacji?

4 lipca, 2022

Możemy spędzić całe godziny na poszukiwaniu aplikacji, które pozwolą nam poznać ludzi w celu nawiązania romantycznego związku. Chociaż możemy porozmawiać o tym, które aplikacje są najlepsze do flirtowania za darmo. A jest ich wiele, jedne oferują doskonałe rezultaty, inne nie. Dlatego chcemy, abyś wiedział, jak działa Facebook Dating Couples i jak możesz flirtować z tą aplikacją.

Ale najpierw chcemy powiedzieć, że Facebook Couples narodziła się jako bezpośrednia konkurencja aplikacji, która jest ulubieńcem milionów użytkowników. I to nic innego jak Tinder, za pomocą którego możesz otworzyć darmowe konto Premium, Gold lub Plus na telefonie komórkowym. W ten sposób poznasz wiele potencjalnych par do flirtowania lub dlaczego nie wziąć ślubu i ustatkować się.

Jak działa Facebook Dating dla par? Jak mogę flirtować w tej aplikacji?

Ale ważną rzeczą przed użyciem aplikacji do poznawania ludzi i flirtu jest wiedzieć, jak to działa i czy będziemy mieli realne możliwości znalezienia partnera w ten sposób. I to jest idea przyświecająca stworzeniu tego artykułu, aby pokazać, jak działa Facebook Dating Couples i jak można flirtować za pomocą tej aplikacji.

Czytaj więcej  Jak sprawić, by wiadomości e-mail danej osoby trafiały do ​​określonego folderu Gmaila

  Indeks

   Co to są pary na Facebooku?

   Jeśli porównamy to z innymi aplikacjami, które możemy znaleźć na rynku, Facebook Dating Couples jest stosunkowo nowy i ma dopiero 3 lata i oferuje swoje doskonałe zalety. Jest to usługa znaleziona na Facebooku, dlatego nie będziesz musiał wychodzić z aplikacji, aby uzyskać do niej dostęp i aktywować i utworzyć swój profil .

   Jest bardzo łatwy w użyciu i pozwala łączyć się z innymi aplikacjami , takimi jak Instagram czy WhatsApp. Ale jego mocną stroną jest bezpieczeństwo danych, które możesz udostępniać w aplikacji, czy to danych osobowych, zdjęć, filmów, komentarzy itp. Ale nadal pozwala wybrać kilka ważnych opcji, aby zachować poziom bezpieczeństwa i prywatności.

   Jak na przykład zakazanie komuś wysyłania filmów, zdjęć, wiadomości lub linków, możliwe jest również zablokowanie użytkownika lub zgłoszenie go za nieodpowiedni komentarz. Kolejną zaletą, jaką oferują Ci pary na Facebooku , jest to, że możesz wybrać, kto może być uważany za potencjalnych kandydatów do flirtu, Twoi znajomi lub osoby, których nie obserwujesz.

   Czytaj więcej  Jak rozwiązać błąd uwierzytelniania Wi-Fi Co mam zrobić, gdy tak się stanie?

   Jak działają pary na Facebooku

   Ważne jest, abyś wiedział, że Facebook nie pokazuje, kto założył konto na Facebook Couples, dlatego jest to tajemnica przed Twoimi kontaktami. O ile oczywiście nie podasz im tych informacji. Działanie Facebook Couples jest bardzo proste, wystarczy wejść na swój profil, gdy w serwisie zobaczysz możliwe Machy lub pary, z którymi możesz się skontaktować.

   Jest to oczywiście zgodne z preferencjami, które ustawiłeś podczas tworzenia swojego profilu, ale możesz także wyszukiwać potencjalnych partnerów i do tego możesz użyć filtrów. Jeśli znajdziesz kogoś, kogo lubisz, możesz dać mu polubienie lub zostawić komentarz na jego profilu.

   To, czy uda Ci się flirtować, czy nie, będzie zależeć wyłącznie od Ciebie i Twoich umiejętności. Ale jeśli nie lubisz aplikacji lub po prostu nie chcesz kontynuować korzystania z konta, możesz ją usunąć lub dezaktywować w dowolnym momencie.

   Ważne jest, abyś wiedział, że Facebook Pary nie wezmą pod uwagę znajomych, których dodałeś na Facebooku. Nie weźmie też pod uwagę jako możliwych kandydatów tych osób, które zawarły w swoim profilu informacje o małżeństwie lub mają związek uczuciowy. Ponieważ główną ideą platformy jest zrzeszanie ludzi, którzy są sami.

   Czytaj więcej  Jak zgłosić obraźliwy lub obraźliwy tweet lub post na Twitterze krok po kroku

   W ten sposób pokazaliśmy Ci nową funkcję, która jest teraz dostępna w aplikacji Facebook w Hiszpanii, a jej pojawienie się zajęło trochę czasu. Dzięki temu artykułowi dowiedziałeś się wszystkiego, czego potrzebujesz o tym, jak działa Facebook Couples i jak możesz flirtować z tą aplikacją.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji