Jak dostosować lub zmienić tło klawiatury WhatsApp, umieszczając obraz?

26 lipca, 2021

WhatsApp to jedna z aplikacji na urządzenia mobilne niemal każdej generacji, ale istnieje również wersja na PC , która zawsze będzie zakotwiczona w telefonie komórkowym. Jego celem jest zapewnienie nam między innymi systemu natychmiastowego przesyłania wiadomości tekstowych, plików audio i wideo.

Jak dostosować lub zmienić tło klawiatury WhatsApp, umieszczając obraz?

Dziś jest to jedna z najczęściej używanych aplikacji na świecie, ponieważ pozwala nam być tylko wideorozmową lub wiadomością od tych ważnych osób w naszym życiu, i to nie tylko na poziomie osobistym, ale także zawodowym, ponieważ w dzisiejszych czasach żyjemy tam, gdzie odległość jest kluczowa, możemy być w kontakcie z naszymi obowiązkami za jednym telefonem.

Oferuje również opcję utworzenia konta biznesowego z podejściem biznesowym, dzięki czemu masz komfort swobodnej komunikacji z klientami, ponieważ możesz swobodnie prezentować wszystkie swoje produkty i media biznesowe za pośrednictwem tej niesamowitej platformy. .

Może się zdarzyć, że WhatsApp po prostu się zawiesza lub domyślnie nie odpowiada, jeśli tak się stanie, konieczne jest, aby nauczyć się rozwiązywać błędy w WhatsApp , aby zawsze pozostać w kontakcie .

Czytaj więcej  Jak szybko i łatwo naprawić błąd „Telegram przestał działać”?

WhatsApp jest bardzo łatwy w użyciu, ponieważ pisząc do osoby, musisz tylko zapisać numer, który chcesz dodać do listy kontaktów mobilnych i voila, pojawi się w twoich kontaktach WhatsApp, aby pisać do nich w unikalnym stylu, takim jak obraz tutaj, aby dowiedzieć się, jak to zrobić, pokażemy Ci, jak to zrobić.

Indeks ()

 1. Krok po kroku, aby dostosować tło klawiatury w WhatsApp
 2. Inne dostosowania dla WhatsApp
Indeks

  Krok po kroku, aby dostosować tło klawiatury w WhatsApp

  Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to wejść do aplikacji z urządzenia mobilnego i wybrać kontakt, a następnie przejść do części pisania, aby klawiatura wyświetliła się automatycznie .

  Gdy to zrobisz, wybierz ikonę menu i kliknij miejsce, w którym jest napisane „ projekt ”, otworzą się różne opcje dla motywów, w których możesz wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba.

  Teraz, jeśli chcesz umieścić zdjęcie swojej osobistej galerii, naciśnij symbol (+), a galeria telefonu komórkowego lub komputera otworzy się i będziesz mógł wybrać zdjęcie, które chcesz umieścić jako tło swojego klawiatura , wystarczy edytować obraz według własnych upodobań i podać go tam, gdzie mówi, aby ustawić jako tło klawiatury i voila.

  Czytaj więcej  Jak naprawić restart tylko LG, Huawei, Xiaomi, Motorola, ZTE i Sony

  Powszechnie wiadomo również, że możesz pobierać motywy ze specjalnymi klawiaturami lub niestandardowymi klawiaturami z najnowszej wersji Sklepu Play i po prostu je instalując, możesz cieszyć się bardzo eleganckimi klawiaturami na całym telefonie komórkowym, za pośrednictwem portu w aplikacjach, zwłaszcza WhatsApp

  Inne dostosowania dla WhatsApp

  WhatsApp działa jak każda inna sieć społecznościowa, wystarczy wprowadzić niezbędne zmiany , umieścić zdjęcie profilowe i swoje imię, pozwala również umieścić małą wiadomość, którą widzą Twoje kontakty, możesz dostosować zarówno tapetę, jak i klawiaturę oraz wiele więcej.

  Istnieje również opcja, dzięki której możesz zsynchronizować całą zawartość WhatsApp, czy to zdjęcia, filmy czy dokumenty z aplikacją Dropbox, dzięki czemu wszystko jest bezpieczniejsze i bezpieczniejsze oraz inne ustawienia, takie jak:

  • Tła czatu: Oprócz tego, że nauczyłeś się dostosowywać tło klawiatury, możesz również umieścić tło czatu, a nawet ustawić inne dla każdej osoby, z którą piszesz. Wypróbuj to świetnie.
  • Nalepki: Masz możliwość pobrania naklejek na WhatsApp, ale dostosuj je bardziej do swoich upodobań. Istnieje wiele programów do wycinania i tworzenia naklejek za pomocą obrazów lub zdjęć, aby stworzyć najbardziej unikalne i oryginalne naklejki.
  • Dzwonki i powiadomienia: Podobnie jak w tle czatu, możesz dodać inny dźwięk dla osoby lub grupy, dzięki czemu możesz rozpoznać, kto Cię napisał po prostu za pomocą dźwięku, bardzo często dodaje się piosenkę, którą kochamy dla tych wyjątkowych osób.
  Czytaj więcej  Najlepsze obrazy z życzeniami urodzinowymi do wysłania przez WhatsApp

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji