Jak dostosować i zmienić klucz Wifi lub hasło Claro Colombia?

2 marca, 2022

Sieci społecznościowe i wszystko, co ma związek z informacją i technologią, zmieniło świat, a obecność sieci Wi-Fi jest niezbędna dla Twojej przyjemności. Nie można jednak zapominać, że idzie to w parze ze współczynnikiem bezpieczeństwa. Z tego powodu podczas zarządzania systemem Claro Colombia WiFi niezbędna jest wiedza o tym, jak spersonalizować i zmienić klucz lub hasło.

Jak dostosować i zmienić klucz Wifi lub hasło Claro Colombia?

Jedną z najczęstszych wad, które mogą wynikać z braku ochrony sieci Wi-Fi dobrym hasłem, jest to, że każdy z innego urządzenia może się z nią połączyć.

A jeśli te połączenia wzrosną, nie tylko koszty mogą wzrosnąć, ale rzeczywista prędkość internetu , którą nabyłeś w Claro Colombia, może znacznie spaść.

Teraz, jeśli zobaczymy to w większym stopniu, każdy może się połączyć bez hasła , a z innych urządzeń może wejść do Twojej sieci i nieoczekiwanie uzyskać nieautoryzowany dostęp do wszystkich informacji, którymi się zajmujesz.

Na przykład sieci społecznościowe, konta bankowe. Narażając swoje bezpieczeństwo na absolutne ryzyko, dlatego konieczna jest ciągła zmiana hasła.

Normalnie, podczas instalacji tego typu systemu, musisz umieścić hasło, które ze względu na szybkość jest wykonywane przez ludzi, którzy zajmują się montażem, i natychmiast pozostajesz bez ochrony. Dlatego nalegamy na zmianę hasła zarówno w Twojej sieci Wi-Fi Claro Colombia, jak i zmianę dowolnego routera Tp-Link , jeśli taki posiadasz.

Czytaj więcej  Jak włączyć lub wyłączyć funkcje i lepkie klawisze w systemie Windows 10?

  Indeks

   Rejestracja w Claro Kolumbia

   Aby dostosować klucz lub hasło Claro Colombia WiFi , konieczne jest otwarcie swojego profilu w aplikacji przypisanej przez wspomnianą firmę. Musisz więc wejść do My Claro , a w tym celu użyj swojej ulubionej wyszukiwarki, aby otworzyć oficjalną stronę Claro i kliknij przycisk z napisem „zarejestruj się”.

   Strona musi poprosić Cię o pewne informacje, które musisz dokładnie wypełnić, zobaczysz zakładkę o nazwie rodzaj dokumentu tożsamości, w której musisz wybrać dowód osobisty i obywatelstwo. Wprowadź poprawne dane, a następnie podaj swój numer identyfikacyjny, który odpowiada numerowi konta oraz imię i nazwisko osoby, która zawarła umowę.

   Musisz podać swój adres e-mail, który zalecamy, abyś był aktywny. Następnie musisz wprowadzić i potwierdzić swoje hasło, które będzie tym, którego będziesz używać do wejścia na swój profil My Claro.

   Musisz tylko zaakceptować warunki i zasady użytkowania oraz nacisnąć rejestr, pamiętaj, że na e-mail, który zarejestrowałeś, otrzymasz link weryfikacyjny.

   Otrzymany link należy kliknąć, a system natychmiast przekieruje Cię na stronę My Claro. Gdzie umieścisz swoje hasło i nazwę użytkownika.

   Czytaj więcej  Jak odłączyć i usunąć lub usunąć konto e-mail z Gmaila na Androidzie

   Dzięki tym krokom będziesz mógł uznać swój profil w Mi Claro poprawnie utworzony, a następnie, jeśli możesz kontynuować procedurę personalizacji klucza WiFi .

   Kroki, aby spersonalizować i zmienić klucz Wifi Claro Colombia

   Korzystając ze swojej ulubionej przeglądarki, musisz wejść na oficjalną stronę Claro Colombia , aby móc spersonalizować lub zmienić kod dostępu do Wi-Fi.

   Po wejściu na stronę musisz zalogować się za pomocą utworzonego wcześniej hasła i użytkownika . I tak możesz zobaczyć różne opcje, które platforma daje u góry ekranu.

   Wybierz opcję samozarządzania, a następnie naciśnij Naprawiono, a przejdziesz przez weryfikację systemu, aby potwierdzić, że jesteś posiadaczem konta. Musisz ponownie wpisać swoją nazwę użytkownika i hasło, a następnie nacisnąć Nie jestem robotem. Zostaniesz przekierowany do innej zakładki, w której musisz kliknąć moje produkty, a zobaczysz te, które masz partnerów.

   Musisz poszukać tego, który odnosi się do hasła Twojego konta i nacisnąć opcję zmień, a tam zobaczysz trzy opcje, uzyskaj ponownie hasło, ustawienia podstawowe i ustawienia zaawansowane. W którym wpisujesz trzecie i po skonfigurowaniu go z zaleceniami podanymi przez system, musisz nacisnąć zapisz, aby wprowadzone zmiany zostały zapisane.

   Czytaj więcej  Jak sprawić, by Asystent Google odtwarzał kojące dźwięki snu?

   Po zakończeniu powinieneś otrzymać wiadomość weryfikacyjną z nazwą Twojej sieci. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja sieć Wi-Fi Claro Colombia jest całkowicie bezpieczna , a wraz z nią wszystkie informacje, które możesz w niej przetwarzać z dowolnego urządzenia.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji