Jak dostosować i zmienić ikonę baterii i pasek stanu na moim Androidzie?

31 lipca, 2021

W dzisiejszych czasach zmiana ikony baterii i odpowiedniego paska stanu jest niezwykle łatwa, w rzeczywistości nie ma zbyt wiele nauki, było to całkiem przydatne, a wynik zawsze miał być bardzo dobry, chodziło o zainstalowanie aplikacji przez sklep z aplikacjami w zależności od posiadanego urządzenia i tam możemy modyfikować wszystko, co dotyczy pasków baterii.

Wśród wszystkich opcji, które te aplikacje pozwalają nam zmieniać, są ikony na pasku stanu, ikona baterii, Wi-Fi, sygnał telefonu komórkowego, kolor, wygląd i inne rzeczy, które niestety wymagają teraz trochę więcej pracy technicznej.

Jak dostosować i zmienić ikonę baterii i pasek stanu na moim Androidzie?

Ale to nic, co nie ma rozwiązania, ponieważ istnieje wiele alternatyw, aby zmienić to, czego chcemy, w tym przypadku ikonę baterii, którą możesz również zmodyfikować na swoim komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Tutaj przedstawiamy Ci rozwiązanie, nauczymy Cię kilku sztuczek, które nauczą Cię, jak to zrobić, oprócz posiadania wielu opcji, będziesz bardzo zadowolony ze swoich wyników.

  Indeks

   Jak bez problemu zmienić ikonę baterii na telefonie z Androidem

   Czytaj więcej  Jak umieścić klucz lub hasło na moim komputerze w systemie Windows, aby go chronić?

   Dawno temu najczęstszymi sposobami zmiany paska stanu baterii były pliki APK, które pobrałeś na urządzenie i pozwoliłeś na to, jednak pod względem technologicznym znacznie się rozwinęliśmy, a teraz istnieje wiele aplikacji, które umożliwiają zrób to bez ryzyka pobierz jeden ze słynnych pakietów APK o nieznanym pochodzeniu.

   Chociaż istnieją marki telefonów komórkowych, które oferują naprawdę skuteczną opcję zmiany ikony baterii, wśród nich są Redmi z nowymi telefonami komórkowymi, które zwykle są konkurencją Apple, taką jak Google vs Apple (wszystkie konkurują z Apple).

   Jeśli nie masz jednego z tych urządzeń, inne alternatywy, które możesz wybrać, są bardzo łatwe, jeśli masz telefon komórkowy Huawei, możesz zrootować urządzenie .

   Po tym bardzo łatwo będzie to zmienić, ponieważ ten proces pozwoli ci ręcznie modyfikować ikony, jest to jedna z najczęściej używanych alternatyw, ponieważ mając tylko roota możesz oczywiście użyć dowolnej wspomnianej metody, chociaż może to być procedura techniczna, która zajmuje dużo czasu i jest również dość skutecznym procesem dla twojego telefonu.

   Możesz także zainstalować taki, który możesz pobrać ze Sklepu Play, spowoduje to radykalną zmianę wskaźnika, dodając pasek boczny, który będzie wyrażał stan baterii w sposób, w jaki konfigurujesz się w aplikacji, jest to proste i bardzo wydajne .

   Czytaj więcej  Jak rozwiązać problem wyłączania telefonu Huawei, LG, Xiaomi, HTC, Sony i ZTE?

   Szybko zmień pasek stanu na swoim urządzeniu

   Pojawiły się aplikacje, które pomogły wyraźnie zmodyfikować wygląd ikon, w tym ikonę baterii , a także pozycję, jaką zajmuje na pasku stanu.

   Takie jak Super Status Bar, Omega Status Bar lub doskonały i zabawny 8Bit Status Bar.Jeśli zostałeś zrootowany, możesz również użyć płaskich kolorowych pasków lub dla Xposed, Xposed Status Bar Mods lub Xstana. Jeśli chcesz ukryć ikony, StatusBar Icon Hider.

   Choć interesuje Cię zrobienie dobrego procesu, choć jest on długi, to ta opcja może Cię zainteresować, chodzi o ręczną modyfikację wyglądu ikon, które przynosi fabryka telefonu, który mamy w użyciu, czyli bez użycia aplikacji.

   Należy wyjaśnić, że ta procedura wymaga uprawnień administratora, ponieważ tylko w ten sposób można pobrać plik, który pomoże nam w procedurze. W tym celu powinieneś wcześniej wiedzieć, czy Twoje urządzenie mobilne jest zrootowane.

   Wreszcie, jeśli wszystko, co wyjaśniłem, nie poszło tak, jak się spodziewałeś, może to mieć ścisły związek z wersją twojego systemu operacyjnego Android, czasami poprzednie wersje dają wiele problemów i musisz zaktualizować go do najnowszej wersji , jest to bardzo proste, generalnie odbywa się to w ustawieniach> dane urządzenia> wersja.

   Czytaj więcej  Jak zobaczyć lub gdzie wyświetlany jest FPS w grze Counter Strike Global Offensive (CSGO)

   Bądź ostrożny: proces może zająć dużo czasu i będziesz musiał mieć wystarczającą baterię (ponad 80%) i jeśli to możliwe, mieć połączenie z Internetem, aby uniknąć błędów podczas aktualizacji.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji