Jak domyślnie zmienić język w Word, Excel i PowerPoint pakietu Office 365?

2 sierpnia, 2021

Wszechstronność aplikacji pakietu Office 365 jest zróżnicowana, ponieważ świetnie pokrywają swoje obszary i są w stanie zaoferować rozwiązania nawet w innych obszarach. Mówimy o programach Word, Excel i PowerPoint, głównie dlatego, że są one najczęściej używane i znane przez użytkowników . W każdym razie zawsze konieczna jest możliwość zmiany ich języka.

Jak domyślnie zmienić język w Word, Excel i PowerPoint pakietu Office 365?

W tym artykule wyjaśnimy, jak domyślnie zmienić język pakietu Office 365 , biorąc pod uwagę, że odbywa się to w ten sam sposób zarówno dla Worda, Excela, jak i PowerPointa. Podobnie nauczymy Cię, jak zmienić język zarówno dla pisania, jak i poleceń programów.

  Jak zmienić język w Word, Excel i PowerPoint?

  Proces zmiany języka w każdym z tych programów jest taki sam, prosty i szybki . Nie trzeba wiele, jednak nie każdy wie, jak to zrobić. Dlatego tutaj wyjaśniamy, jak to zrobić z poziomu Worda, w ten sposób możesz zastosować te kroki w dowolnym programie z pakietu Office 365. Dobrze, że wiesz, jaką wersję pakietu Office masz na swoim komputerze , ale to nie ogranicza zmiana języka.

  Czytaj więcej  Jak zresetować lub zmienić hasło do mojego konta PayPal Czy mogę je zmienić bez numeru telefonu?
  • Pierwszą rzeczą, którą zrobimy, jest otwarcie programu pakietu Office, dla którego chcemy zmienić język. W tym przypadku zrobimy to za pomocą Worda. Będziemy musieli znaleźć jego skrót i kliknąć go dwukrotnie lub wyszukać go w menu głównym.
  • Wybieramy "Puste Dokument" .
  • Następnie w sekcji „Plik” klikniemy , aby wyświetlić menu, a następnie wybierzemy „Opcje” .
  • Otworzy się menu opcji programu Word, w którym będziemy musieli wybrać „Język” .
  • Klikniemy opcję „Dodaj dodatkowe języki edycji” i wyszukamy żądany język.
  • Po znalezieniu klikamy na niego, następnie na „Dodaj”, a następnie na „OK” . Możesz wybrać stały język, klikając opcję „Ustaw jako domyślny” .

  W ten sposób można szybko i łatwo zmienić język programu w pakiecie Office. W przypadku PowerPointa i Excela wystarczy wykonać poprzednie kroki, aby móc zmienić język . Ważne jest również, aby aktywować licencję Microsoft Office 365, aby nie mieć problemów podczas korzystania z programów, oprócz możliwości pobierania treści z sieci.

  Pobierz język edycji w Office 365

  Możliwe jest również, w przypadku jego braku, pobranie pakietu językowego, którego chcesz użyć w programie . Można to łatwo zrobić ze strony Microsoft, aby pobrać żądany język . W ten sposób postępujesz zgodnie z instrukcjami instalacji, a następnym razem, gdy przejdziesz do zmiany języka, znajdziesz ten, który właśnie pobrałeś.

  Czytaj więcej  Jak wyszukać i znaleźć osobę po jej zdjęciu w Google lub sieciach społecznościowych bez znajomości jej imienia?

  W każdym razie, aby pobrać nowy język, będziemy musieli określić, jaki mamy typ systemu, czy jest to 32 lub 64 bity. Po pobraniu instalacja jest prosta, więc proces zmiany języka pozostaje praktycznie taki sam . Dzięki temu możesz mieć język, który chcesz w swoim pakiecie Office 365.

  Zmień język narzędzi sprawdzających

  Podążając ścieżką „Plik” > „Opcje” > „Język” znajdziemy „Wybierz język interfejsu użytkownika” . W tym miejscu możemy zdefiniować języki zarówno przycisków programu, jak i pomocy, która się w nich pojawia. Zazwyczaj są one domyślnie ustawione w języku ustawionym w systemie Windows.

  Musisz mieć zaznaczone opcje "Dopasuj do Microsoft Windows" i "Dopasuj język" , aby po zmianie domyślnego języka programu został on zmieniony.

  Zmień język korekty

  To bardzo proste, wystarczy podążać ścieżką: „Menu” > „Recenzja” > „Język” > „Ustaw język korekty” . W ten sposób możemy wybrać język, w którym chcemy, aby narzędzia tekstowe programów nas poprawiały.

  Zdecydowanie zaleca się aktualizowanie pakietu Microsoft Office , abyśmy mogli zintegrować wszystkie oferowane przez nie nowe funkcje. Podobnie przy zmianie języka korekcji należy uważać, aby program nie zmienił go automatycznie zgodnie z automatycznym wykrywaniem. Mam nadzieję, że te informacje bardzo Ci pomogły, do zobaczenia!

  Czytaj więcej  Jak zoptymalizować lub przyspieszyć wszystkie adresy URL i stałe linki, które znajdziesz w mojej witrynie?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji