Jak dołączyć lub połączyć dwa konta e-mail w jedno, łatwo i szybko?

29 sierpnia, 2022

Zarządzanie różnorodnością platform komunikacyjnych za pośrednictwem Twoich urządzeń wcale nie jest złe. Jednak ze względu na ilość otrzymywanych informacji zgodnie z Twoimi działaniami, niektórzy użytkownicy muszą połączyć lub połączyć dwa konta e-mail w jedno konto. Procedura, która wydaje się być bardzo długa lub trudna, a wręcz przeciwnie.

Nie mogliśmy określić, która platforma jest obecnie najczęściej używana, Gmail czy Outlook. Ale niezależnie od tego możemy powiedzieć, że dziś jednym z priorytetów jest stworzenie konta e-mail i uproszczenie wszystkich procesów. Gwarantuje to większą skuteczność w osiąganiu celów i większy porządek we wszystkim, co się na co dzień wykonuje.

Jak dołączyć lub połączyć dwa konta e-mail w jedno, łatwo i szybko?

Wielokrotnie otwarcie dwóch lub więcej kont Gmail w tym samym czasie wymaga jednoczesnego otwarcia ich i wyeksportowania kontaktów z jednego konta na drugie . Tak więc łącząc lub łącząc oba e-maile, gwarantujesz do pewnego stopnia trochę porządku. Jedno z kont musi pozostać jako główne, umożliwiając zarządzanie informacjami z obu kont .

Z drugiej strony należy wiedzieć, że na świecie dwa wiodące konta e-mail odpowiadają Gmailowi ​​i Outlookowi lub wcześniej nazywano Hotmail. Musi być więc bardzo dobrze, umieć połączyć tych kilka w jedno, bez żadnych niedogodności.

Czytaj więcej  Co to jest i jak nadawać lub stosować formatowanie warunkowe w komórkach w programie Excel za pomocą formuły?

  Indeks

   Jak dołączyć lub połączyć dwa konta e-mail Gmaila w jedno

   Aby dołączyć lub połączyć e-maile Gmaila w jeden, można bardzo łatwo dołączyć. Musisz najpierw wprowadzić swoje konto Gmail. A następnie wchodząc w jego sekcję ustawień, możesz zobaczyć i nacisnąć opcję konfiguracji.

   Po zakończeniu konfiguracji przejdź do menu, w którym musisz kliknąć opcję Przekazywanie i poczta POP/IMAP.

   połącz konta Gmail

   Następnie, znajdując się w tym oknie, musisz kliknąć opcję dodania adresu do przekazywania. Wpisz alternatywny adres, a następnie przejdź dalej, a właśnie w tym momencie pojawi się wyskakujące okienko, w którym należy nacisnąć przycisk Kontynuuj.

   Powinien pojawić się komunikat informacyjny wyjaśniający, że wysłano wiadomość e-mail, aby potwierdzić na Twój inny adres, a tym samym naprawdę potwierdzić ten proces. Aby wykonać ten pierwszy krok, musisz kliknąć link, który musiał dotrzeć do Ciebie pod wprowadzonym alternatywnym adresem.

   Wykonując powyższe kroki, będziesz mógł bez problemu połączyć lub połączyć dwa konta e-mail Gmaila. Mając pewność, że wszystkie Twoje wiadomości muszą być uporządkowane w jednym miejscu. Uporządkuj biurko i każdą z rzeczy, które się na nim znajdują.

   Czytaj więcej  Jak dostosować i zmienić klucz Wifi lub hasło Claro Colombia?

   Dołącz lub połącz dwa konta e-mail Outlook i Gmail

   Istnieje kilka procedur lub kroków, które należy wykonać, aby dołączyć lub połączyć dwa konta e-mail programu Outlook i Gmail. Będziesz mógł w pełni korzystać z tej funkcji w swoich e-mailach, teraz połączonych w jedną i bez utraty żadnej z jej wewnętrznych funkcji.

   Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść na główną stronę Outlooka i po tym, jak tam jesteś. Szukasz ikony opcji reprezentowanej przez nakrętkę lub koło zębate.

   Następnie należy nacisnąć zakładkę z nazwą rachunków i znajduje się ona w komórce połączonych rachunków. Opcje znajdują się po lewej stronie menu.

   W tym momencie powinno otworzyć się okno odpowiadające konfiguracji, aw tym miejscu powinna pojawić się opcja dodawania nowego konta. W tym miejscu zobaczysz dwie opcje, w których wybierzesz Gmaila, aby pozostawić go jako dodatkowe konto swojego konta Outlook, a zobaczysz okno o nazwie połącz się z kontem Google.

   W tym miejscu musisz podać wymagane informacje i na tym poziomie zezwolić Outlookowi na dostęp do Gmaila. Utwórz folder, aby móc podzielić wiadomości e-mail z jednego konta na drugie, i naciśnij akceptuj. Zaloguj się na swoje konto Gmail, a po zadaniu Ci pytania Outlook będzie miał pełną kontrolę nad systemem.

   Czytaj więcej  Jak chronić plik Excel przed statusem „tryb tylko do odczytu” i nie można go modyfikować?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji