Jak dołączyć lub dołączyć do grupy WhatsApp, z której zostałeś usunięty bez dodania?

24 czerwca, 2021

Oczywiste jest, że nasze życie zmieniło się od czasu pojawienia się WhatsApp i zawsze sprawdzamy tę platformę, aby zobaczyć publikację stanów. Również do wysyłania notatek głosowych lub ich odsłuchiwania, a tym samym innych funkcji, które nie istniały i są teraz emulowane przez inne aplikacje.

Ale narodziła się również nowa modalność wysyłania wiadomości do kilku osób naraz i są to grupy. I na ten temat wyjaśnimy, jak dołączyć do grupy WhatsApp, z której zostałeś usunięty bez dodania.

Możliwość tworzenia grup w WhatsApp stała się również doskonałym sposobem udostępniania wiadomości, filmów, naklejek lub plików wielu osobom bez przesyłania dalej wiadomości. I w ten sposób tworzone są grupy przyjaciół , grupy zarządu kondominium, grupy robocze, a każda wiadomość przekazana w ten sposób dotrze do wszystkich, którzy są częścią grupy.

Po utworzeniu grup możesz być administratorem tej grupy, możesz również otrzymać zaproszenie do dołączenia do grupy. Ale może się też zdarzyć, że z powodów, których nie dotkniemy, zostaniesz wyrzucony lub wyeliminowany z grupy. W następnym artykule wyjaśnimy, jak możesz wejść do grupy WhatsApp, z której zostałeś usunięty , bez dodawania.

Czytaj więcej  Jak pobrać i zainstalować uniwersalne sterowniki ADB Android dla systemu Windows 10?

Jak dołączyć do grupy WhatsApp

Jak już powinieneś wiedzieć, aby być częścią grupy WhatsApp , musisz otrzymać zaproszenie od jej administratora. Można to zrobić na dwa sposoby, pierwszy to otrzymanie linku , który administrator wysyła do wszystkich kontaktów, które będą częścią grupy.

Innym sposobem, który istnieje, jest dodanie Cię przez samego administratora, a otrzymasz wiadomość informującą, że należysz do grupy. Ale jest inny sposób bycia częścią grupy, kiedy jesteś twórcą lub administratorem grupy, ale możemy ci powiedzieć, że istnieje sztuczka, która pozwoli ci wejść do grupy bez zaproszenia.

Jak wrócić do grupy, która została wyeliminowana

Jeden z ważnych aspektów, który musimy wziąć pod uwagę i który pozwoli nam stać się częścią grupy WhatsApp, z której zostaliśmy wyeliminowani. Chodzi o to, że nie jesteśmy zablokowani i dzięki temu możemy osiągnąć włączenie do grupy. Jak nie chcemy być dodani ponownie lub nie jest to możliwe, ponieważ administrator usunął nas bez zgody.

Możemy zrobić dwie rzeczy i są one takie same, z którymi możesz być częścią grupy, gdy nie jesteś administratorem. Pierwsza z nich polega na rozmowie z niektórymi członkami wspomnianej grupy, oczywiście nie jest to administrator. I poproś ich, aby Cię uwzględnili, chociaż może to brzmieć tak, jakbyś prosił o dodanie.

Czytaj więcej  Jak wyczyścić lub zwolnić miejsce na dysku twardym MacOS, jeśli jest pełny?

Inną metodą powrotu do grupy, z której zostaliśmy wyeliminowani, jest uzyskanie linku. Oczywiście ta sztuczka zadziała, jeśli dana grupa została utworzona przy użyciu tej trasy. Jeśli Twoja grupa została utworzona, ponieważ administrator Cię dodał, ta metoda oczywiście nie będzie działać dla Ciebie.

Możesz więc poprosić jednego z członków grupy o przesłanie Ci linku i w ten sposób nie będziesz miał problemu z powrotem do niego bez dodania. Jak kiedyś nadal masz możliwość powrotu do grupy i nie wychodzenia z niej przez zwykły kaprys administratora.

W ten sposób, tak prosty i szybki, jak umieszczenie wideo w rozmowie wideo , dotarliśmy do końca tego edukacyjnego samouczka. Że mogę pokazać ci wszystko, co musisz wiedzieć, aby wejść lub dołączyć do grupy WhatsApp, z której zostałeś wyeliminowany bez dodania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji