Jak dodawać i instalować nowe czcionki tekstowe w programie Word od Dafont w prosty sposób?

30 października, 2021

Źródła są niezbędne w naszym codziennym życiu, wszyscy żyliśmy przez całe nasze życie z niekończącymi się źródłami i na pewno nawet nie zdawałeś sobie z tego sprawy.

To normalne, że kiedy mówisz lub wspominasz komuś coś o „źródle”, ta osoba jest sparaliżowana i nie wie, o czym mówisz, właśnie dlatego postanowiliśmy zrobić ten artykuł, aby opowiedzieć ci absolutnie wszystko o źródłach i jak możesz je otrzymać bezpłatnie i na różne sposoby.

Jak dodawać i instalować nowe czcionki tekstowe w programie Word od Dafont w prosty sposób?

  Na początek, czym są czcionki?

  Czcionki to słowa, to znaczy, że czcionka składa się z całego języka, ktoś gdzieś zajmuje się graficznym zaprojektowaniem całego alfabetu litera po literze, a następnie łączy je w pliku, aby inny plik mógł je odczytać , użyj ich i zainstaluj, ale zależy to od typu pliku.

  Czcionki te istniały praktycznie od momentu wynalezienia nowoczesnego telefonu komórkowego (smartfona), ponieważ od początku zdecydowana większość smartfonów zawiera opcję modyfikacji czcionki w telefonie , nawet marka, która tego nie robiła, zaczęła to robić od niedawna, dając Ci możliwość zmiany litery w Twojej Motoroli G.

  Czytaj więcej  Jak łatwo zmieniać, przekształcać i dostosowywać głos Siri na moim iPhonie lub iPadzie

  Za każdym razem użycie większej liczby czcionek jest bardziej znormalizowane i powstaje jeszcze więcej, dlatego zupełnie normalne jest, że jesteś ciekawy, czym jest czcionka, i to właśnie postaram się wyjaśnić.

  Aby mnie zrozumieć, musisz udać się na jeden z największych rynków czcionek, który istnieje dzisiaj i zobaczyć te piękne zakrzywione i doskonałe czcionki, o których mówię o czcionkach dostępnych w DaFont.

  Ta strona z czerwonym designem ma najlepsze czcionki w internecie (oprócz strony, którą zobaczymy później), dlatego każdy chce używać czcionek DaFont , bo to znaczy, że są najpiękniejsze, z tymi czcionkami tak sprawia, że ​​jesteś chcesz zmienić czcionkę na swój Huawei.

  Skąd pobierać czcionki?

  Czcionki można pobrać z wielu stron, ale strony te często nie są legalne, a korzystanie z ich źródeł nie jest dobre, mogą zawierać wirusy, takie jak słynne adware, którego nikt nie chce ani nie potrzebuje na swoim komputerze, dlatego źródła, które ja przynieść, że spełnisz dla Ciebie następujące wymagania:

  • Są zaufani
  • Są zweryfikowane
  • Otwarcie informują o licencji na używanie każdej czcionki (osobistej, bezpłatnej lub komercyjnej)
  Czytaj więcej  Jak zaprosić kogoś do dołączenia do grupy WhatsApp za pomocą linku lub kodu QR?

  Licencja użytkowania? Tak, każda czcionka ma twórcę i musi być traktowana z szacunkiem do tego twórcy , jeśli zdecyduje się udostępnić ją wszystkim za darmo, będzie bezpłatna, jeśli nie będziesz musiał jej płacić ani używać zgodnie z jego warunkami, te Czcionki będzie można pobrać z poniższych (najważniejszych) stron internetowych.

  Czcionki Google

  Google Fonts to platforma Google, która oferuje czcionki do osobistych i komercyjnych projektów, tutaj znajdziesz nieskończone bardzo piękne czcionki, a zdecydowaną większość za darmo , więc nie będziesz musiał płacić za ich zakup.

  Po prostu przejdź do Google Fonts i pobierz żądane czcionki, a następnie rozpakuj je i swobodnie z nich korzystaj.

  DaFont

  DaFont to druga wiodąca platforma na rynku wraz z czcionkami Google, która pozwoli Ci również uzyskać ogromną liczbę czcionek, ale uważaj, wiele z nich jest płatnych i możesz je pobrać, ale ich niewłaściwe użycie może spowodować wiele problemów

  Mimo to pokażę ci, co z nimi zrobić, gdy je pobierzesz (mówię o darmowych).

  • Najpierw pobierz czcionkę, którą lubisz najbardziej (upewnij się, że jest bezpłatna i dobrej jakości)
  • Gdy już masz go na swoim komputerze, rozpakuj go, aby to zrobić, możesz go rozpakować za pomocą programu o nazwie WinRar
  • Kiedy już go masz, po prostu otwórz plik w formacie listowym, a na dole będzie miał przycisk z napisem „zainstaluj”
  • Kliknij przycisk i poczekaj kilka chwil, prawdopodobnie źródło nie aktualizuje się w programie, w którym chcesz go użyć
  • Musisz więc zapisać zmiany, zamknąć program i ponownie go otworzyć, gdy to zrobisz, czcionka będzie dostępna pod nazwą, którą miała po pobraniu.
  Czytaj więcej  Jak odblokować telefon komórkowy Motorola za pomocą wzoru lub hasła, jeśli zapomniałeś kodu PIN?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji