Jak dodać, umieścić lub udostępnić naklejkę mojego awatara w mojej relacji na Facebooku

20 czerwca, 2021

Wraz z rozwojem sieci społecznościowych tworzenie historii, którymi można się dzielić ze wszystkimi znajomymi z rodziny lub dowolnymi kontaktami na Facebooku, stało się bardzo powszechne .

Tworzenie awatarów stało się trendem w sieciach społecznościowych, ponieważ oprócz tego, że są spersonalizowane, są super zabawne, ponieważ są to twoje animowane obrazy, a także bardzo łatwe do stworzenia.

Świat awatarów jest bardzo rozległy i wywołał sensację wśród milionów użytkowników, ponieważ jest to świetny sposób na interakcję z obserwującymi. Użytkownicy zdecydowali się stworzyć swoje awatary i że są to ich zdjęcia profilowe lub udostępnić te naklejki z efektami w słynnych już historiach na Facebooku.

Użytkownicy Facebooka zdecydowali się używać GIF-ów jako komentarzy na tej platformie. Świat naklejek czy awatarów nie kończy się tylko na Facebooku, ponieważ możemy również łączyć inne platformy, takie jak WhatsApp i Instagram, i dzięki temu dzielić się naszymi historiami.

Podobnie na Instagramie możemy używać naklejek odliczających w naszych historiach i jest to bardzo powszechne, ponieważ możemy ogłaszać nasze transmisje na żywo znane na tej platformie jako na żywo.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak utworzyć i korzystać z konta QQ poza Chinami z numerem telefonu i bez niego Czy to możliwe?

  Jak stworzyć własnego Avatara

  Jak wspomniano wcześniej, naklejki mogą być używane lub udostępniane zarówno na Facebooku, jak i w innych sieciach społecznościowych należących do tego samego twórcy. Tworzenie awatara jest bardzo proste, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść na Facebooka, a w prawym górnym rogu ekranu zobaczysz trzy poziome linie.

  Następnie schodzimy do miejsca, w którym jest napisane „Zobacz więcej” , tam klikamy. Następnie otworzy się nowa zakładka, aw drugim wierszu znajdziesz napis „Avatary” . Klikasz, a ekran zmieni kolor na niebieskawy zielony, naciśnij w miejscu, w którym jest napisane „Dalej”.

  Tutaj rozpocznie się proces tworzenia swojego awatara , pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wybrać kolor skóry, a następnie otworzy się menu opcji, takich jak: kolor włosów, kształt oczu, kolor oczu między innymi.

  Po spełnieniu wszystkich wymagań klikasz tam, gdzie jest napisane "gotowe", a otworzy się okno weryfikacji, w którym możesz zobaczyć swój awatar, kliknij także "Dalej" i zostanie zakończone.

  Jak udostępniać naklejki w naszych historiach na Facebooku

  Udostępnianie naklejek w naszej historii jest bardzo proste, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść na Facebooka i zlokalizować się w trzech poziomych liniach, które znajdują się w prawej górnej części.

  Czytaj więcej  Jak poznać i zapamiętać, gdzie zaparkowałem samochód za pomocą Asystenta Google?

  Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że ta aplikacja awatarów działa tylko w oryginalnej wersji Facebooka, a nie w domyślnym Facebook Lite, możesz również łatwo pobrać darmowe naklejki na Facebooka , aby animować nasze historie.

  Po zlokalizowaniu się w trzech poziomych liniach klikamy na nią i schodzimy do miejsca, w którym zaznaczono „Zobacz więcej” , a następnie otworzy się zakładka, aby zlokalizować się w sekcji „Avatary”.

  Tym razem nasz awatar pojawi się gotowy, a następnie zobaczymy 3 (trzy) ikony w prawym górnym rogu, środkowa ikona z twarzą to Naklejki.

  Po kliknięciu na środkową ikonę widzimy ekran ze wszystkimi naklejkami naszego awatara , aby podzielić się nim w naszej historii na Facebooku, musimy wybrać tę, która najbardziej nam się podoba.

  Następnie otworzy się okno, w którym daje nam kilka opcji dostawy, jeśli chcesz podzielić się tym w swojej historii, musisz wybrać miejsce, w którym jest napisane „Więcej opcji”, a otworzy się nowe okno, wybierzesz to, które mówi „Twój Historia” .

  Na koniec musisz skonfigurować naklejki awatara albo dodać tekst, filtr lub ikony, a jeśli chcesz, możesz zapisać je w swojej galerii, przygotuj wszystkie te kroki, aby wybrać okno, w którym jest napisane "Twoja historia" i to wszystko.

  Czytaj więcej  Ostateczne rozwiązanie: „Mój Disney Plus nie działa i przestał działać na moim telefonie komórkowym”

  To takie proste i proste, aby stworzyć swój awatar, aby podzielić się nim ze znajomymi i kontaktami, możesz także umieścić odrobinę humoru w sieciach społecznościowych. Sukcesy!.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji