Jak dodać lub umieścić kamerę internetową, ramki, tekst, nakładki i widżety w OBS - Kompletny samouczek

21 października, 2021

Jeśli jesteś osobą, która lubi transmitować na żywo , ale szukasz pomysłu na to, jak lepiej realizować swoje transmisje, to dobrze trafiłeś, bo tutaj przedstawimy Ci kilka doskonałych kroków do pracy z OBS.

Jak dodać lub umieścić kamerę internetową, ramki, tekst, nakładki i widżety w OBS - Kompletny samouczek

Jeśli szukasz informacji o tym, jak umieścić podkład muzyczny w filmie z OBS , wyjaśnimy szczegółowo : co to jest OBS, przydatność kamer internetowych, ramek, tekstu, nakładek i widżetów do dodawania ich na żywo na OBS.

  Indeks

   Co to jest OBS i jak to działa?

   Większość ludzi myśli, że praca z edycją wideo lub transmisją jest łatwym zadaniem, podczas gdy w rzeczywistości tak nie jest, aby móc przeprowadzić transmisję na żywo, musisz najpierw wykonać dużo pracy, aby móc zaprezentować wideo wysokiej jakości.

   Czytaj więcej  Co to jest i jak działa gra na Facebooku? Jak przesyłać strumieniowo lub przesyłać strumieniowo

   Czym więc jest OBS? OBS jest w rzeczywistości oprogramowaniem , bardzo ważne jest, aby to podkreślić, ponieważ jest to oprogramowanie znane jako OBS, ale jego prawdziwa nazwa to Open Broadcaste Software, a jego funkcja opiera się na możliwości optymalizacji filmów i możliwości tworzenia doskonałych transmisji na różnych platformy.

   Narzędzie do kamer internetowych, ramki, teksty, nakładki i widżety w OBS

   Zrozumienie przydatności tych elementów, takich jak: kamerka, ramki, teksty, nakładki i widżety, do perfekcyjnego ich wykorzystania w OBS jest tak proste, jak założenie konta na YouTube z telefonu komórkowego, choć dla wielu osób brzmi to nieco dezorientująco, pokażemy, że tak naprawdę nie jest.

   Przydatność wyżej wymienionych elementów jest niezbędna, aby móc uzyskać doskonały wynik w OBS , ponieważ podczas tworzenia wideo należy jak najbardziej zadbać o jakość wyświetlanego obrazu, ponieważ będzie to być materiałem, który będzie pokazywany.

   Kroki, aby dodać lub umieścić kamerę internetową, ramki, tekst, nakładki i widżety w OBS

   Kroki, aby dodać lub umieścić kamerę internetową, ramki, tekst, nakładki i widżety w OBS są bardzo proste. Pierwszą i najbardziej podstawową rzeczą jest aktualizacja sterowników w systemie Windows 10, aby móc pracować z większym bezpieczeństwem.

   Czytaj więcej  Jak zmienić moje konto iCloud lub Apple ID na moim iPhonie, jeśli nie mam lub nie pamiętam hasła?

   Dodaj kamerę internetową

   Najprostszy sposób dodania kamery do OBS jest następujący: najpierw należy poszukać dobrej jakości kamerki, aby zainstalować ją na komputerze , po zainstalowaniu kamery na komputerze należy przejść do OBS, aby skonfigurować kamerę w oprogramowanie.

   Po uruchomieniu oprogramowania pojawi się ikona z symbolem plusa, czyli miejsce, w którym należy wybrać, aby pojawiły się różne alternatywy i można było zlokalizować alternatywne urządzenia, należy wybrać konkretnie miejsce, w którym jest napisane przechwytywanie wideo.

   Po wybraniu tej alternatywy otworzy się nowe okno, które otworzy się, aby dokonać konfiguracji specyficznej dla kamery, ale nie jest to konieczne, ponieważ kamera internetowa będzie już działać z OBS.

   Dodaj ramki i nakładki

   Jeśli chcesz dodać ramki lub nakładki do swoich transmisji wideo OBS, musisz ponownie poszukać symbolu plusa z oprogramowania, tylko że tym razem alternatywą, którą będziesz musiał wybrać, jest ta, która mówi o źródłach.

   Po wybraniu alternatywnych źródeł musisz wyszukać i wybrać miejsce, w którym mówi obraz, aby otworzyła się nowa sprzedaż, w której możesz dodać obraz, którego chcesz użyć jako ramki lub nakładki w OBS.

   Czytaj więcej  Jak wyodrębnić, otworzyć i skonwertować plik z rozszerzeniem EPUB na moim komputerze?

   Dodaj tekst

   Aby dodać tekst do wideo w OBS, będziesz musiał powtórzyć proces, musisz poszukać symbolu plusa, a następnie przejdziesz do alternatywy, w której jest napisane źródła, po wybraniu miejsca, w którym jest napisane źródła, otrzymasz kilka alternatyw , musisz wybrać ten, który mówi tekst, aby otworzyło się nowe okno i możesz wpisać tekst, który chcesz dodać do swojego wideo.

   Widżety Añadir

   Aby dodać widżet w OBS po wybraniu ikony plusa, musisz zlokalizować alternatywę, która mówi widżety, aby można było otworzyć nowe okno, w którym zostaną wyświetlone widżety, które chcesz dodać do dodania.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji