Jak dodać lub nadać uprawnienia administratora w mojej grupie WhatsApp — samouczek krok po kroku

20 czerwca, 2021

Nie możesz już myśleć, że nie ma aplikacji do przesyłania wiadomości, takiej jak WhatsApp, której nie można znaleźć na każdym telefonie komórkowym. Czy to, że jego popularność jest niezaprzeczalna i na zawsze zmieni nasze paradygmaty, jeśli chodzi o komunikację.

Tak więc ta aplikacja służy do wysyłania notatek głosowych lub nawiązywania połączeń wideo. Ale inne funkcje, takie jak tworzenie grup, nadal się wyróżniają, a mówiąc o tym temacie, chcemy wyjaśnić, jak dodać uprawnienia jako administrator grupy WhatsApp.

Jedną z wielu funkcji WhatsApp, która pozwala nam bardzo szybko i skutecznie komunikować się z wieloma osobami, jest tworzenie grup. Dzięki temu platforma stała się najczęściej używanym serwisem społecznościowym w ostatnim roku. Choć może być nieznane, nawet dzisiaj, jak działają jego niezwykłe funkcje.

Dlatego możliwe, że jesteś administratorem grupy i możesz pomyśleć, że ta sytuacja może napełnić Cię dodatkowymi obowiązkami w Twoim i tak już skomplikowanym harmonogramie. Możemy powiedzieć, że istnieje rozwiązanie tego problemu i nie polega ono na eliminacji grupy. Dlatego w poniższym artykule pokażemy, jak nadać uprawnienia administratora innej osobie z Twojej grupy WhatsApp.

Czytaj więcej  Jak mogę utworzyć i udostępnić łącze, łącze lub zaproszenie grupy WhatsApp WhatsApp

Kroki, aby nadać uprawnienia administratora w WhatsApp

Jeśli jesteś administratorem grupy WhatsApp , powinieneś wiedzieć, że jesteś jedyną osobą, która może wprowadzać zmiany w profilu tej grupy. Dzięki temu możesz zmieniać i modyfikować niektóre aspekty, takie jak imię i nazwisko, zdjęcia, wysyłać prośby o przyłączenie się do grupy, między innymi. Ale jeśli przejęcie tej odpowiedzialności wydaje się niemożliwe, możesz przekazać ją komuś innemu w grupie.

A jeśli nie wiesz, co powinieneś zrobić, aby przeprowadzić tę operację, tutaj pokażemy Ci kolejne kroki. Dlatego pierwszym krokiem jest wejście do aplikacji WhatsApp z telefonu komórkowego, a następnie zlokalizowanie i wybranie czatu grupowego . Następnym krokiem jest przejście na górę ekranu i kliknięcie nazwy grupy.

Ta akcja przeniesie Cię do nowego okna, w którym możesz zobaczyć informacje o grupie, takie jak zdjęcie profilowe, data utworzenia. A także inne konfigurowalne opcje dla tej grupy, takie jak wyciszenie powiadomień, dostosowywanie powiadomień itp. Ale możesz również zobaczyć liczbę uczestników w grupie, a także nazwy kontaktów, które ją tworzą.

Znajdziesz tam również ikonę plusa, która po naciśnięciu pozwoli Ci dodać lub zaprosić nowych uczestników . Znajdziesz tu również ikonę w kształcie ołówka, która umożliwia edycję nazwy grupy. Teraz, aby móc nadać uprawnienia innemu kontaktowi jako administrator grupy, musisz wykonać następujące czynności.

Czytaj więcej  Jak tworzyć wypełnialne lub edytowalne formularze PDF z programu Word za darmo?

Ten krok jest bardzo prosty, ale również bardzo mało znany, a pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest wyszukanie i wybranie kontaktu, któremu nadasz uprawnienia administratora. Następnym krokiem jest kliknięcie nazwy kontaktu i przytrzymanie do momentu wyświetlenia menu opcji. Wśród nich możesz docenić Wyślij wiadomość, Wyświetl, Zadzwoń, Usuń, Ustaw administratora grupy.

Cóż, tutaj jest opcja, którą zamierzamy wybrać i kiedy dany kontakt kliknie ją, od teraz będzie miał obowiązki administratora . Zdajesz sobie sprawę, że tak mało wiemy o aplikacji, bez względu na to, jak często jej używamy na co dzień. A to pozwala nam rozwiązywać problemy, które wydawały się nie mieć rozwiązania.

Jak widać jest to bardzo prosta opcja do wykonania i nie zajęła Ci dużo czasu i w ten sposób żegnamy się z kolejną szansą, że nauczymy Cię kolejnych funkcji. Ale teraz wiesz, co musisz zrobić, aby dodać lub nadać uprawnienia administratora innemu kontaktowi w grupie WhatsApp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji