Jak dodać lub dodać metodę płatności na Instagramie, jeśli nie akceptuje kart

18 kwietnia, 2022

Prawdą jest, że różne platformy lub sieci społecznościowe stały się doskonałą opcją generowania zysków za pośrednictwem Twojej firmy. Wprawdzie z Tiktok można zarabiać na robieniu i przesyłaniu filmów , ale inne umożliwiają dokonywanie płatności za pośrednictwem aplikacji, tak jak ma to miejsce w przypadku Instagrama. A ponieważ wiemy, że ten temat Cię interesuje, w tym artykule pokażemy Ci, co musisz zrobić, aby dodać metodę płatności na Instagramie, jeśli nie akceptuje Twojej karty.

Obecnie przydatna staje się możliwość dokonywania płatności w różnych sieciach społecznościowych, ponieważ w ten sposób przeprowadza się wiele transakcji. Instagram to sieć społecznościowa, która może zapewnić Twojej firmie ogromny rozkwit. Ale aby tak się stało, musisz wiedzieć, jak dodać metody płatności.

Jak dodać lub dodać metodę płatności na Instagramie, jeśli nie akceptuje kart

Jak wiesz, bardzo łatwo jest mieć konto na Instagramie z telefonu komórkowego lub komputera i rozpocząć produktywny biznes przy użyciu jednego z największych bezpłatnych mediów reklamowych. Ale jeśli jesteś również zainteresowany zakupem produktów lub usług za pośrednictwem tego kanału. Nie martw się, ponieważ w prostych krokach wyjaśnimy, co musisz zrobić, aby dodać metody płatności na Instagramie.

Czytaj więcej  Jak długo działa bateria 4000 mAh mojego telefonu komórkowego lub telefonu komórkowego z systemem Android?

  Dlaczego Instagram nie akceptuje mojej karty?

  Być może kilka razy próbowałeś zapłacić za usługę lub produkt na Instagramie za pomocą swojej karty. I masz trudności z tym, że nie jesteś w stanie tego zrobić i na pewno będziesz zadawał sobie pytanie o przyczynę tej sytuacji. A problem polega głównie na tym, że nie wszystkie karty są akceptowane przez Instagram .

  Należy zauważyć, że tylko karty Visa, MasterCard, Amex lub Discover będą kompatybilne, muszą być również ważne, aby mogły zostać przyjęte. Ale nie martw się, jeśli problem z Twoją kartą nadal występuje, aplikacja umożliwia korzystanie z innych metod płatności. A potem powiemy Ci, jak możesz dodać metodę płatności na Instagramie.

  Kroki, aby dodać metody płatności na Instagramie

  Zobaczmy więc, jakie kroki należy wykonać , aby w bardzo prosty sposób dodać metodę płatności na Instagramie . W tym celu musimy wykonać następujące czynności, przede wszystkim musisz oczywiście wejść do sieci społecznościowej za pośrednictwem komputera lub aplikacji mobilnej. Gdy już jesteś w swoim profilu, następnym krokiem jest naciśnięcie ikony z trzema liniami.

  Czytaj więcej  Jak wpisywać i wstawiać znaki specjalne lub symbole na telefonie z Androidem za pomocą klawiatury?

  Ta akcja spowoduje wyświetlenie menu opcji na ekranie, z którego należy wybrać „Ustawienia”, a teraz będziesz mieć dostęp do różnych opcji w tej sekcji. W naszym przypadku musimy wybrać opcję „Płatności” i ta akcja wygeneruje na ekranie trzy opcje do wyboru. Musisz wybrać opcję „ Metody płatności ”, a zobaczysz opcję „Nowa karta kredytowa lub debetowa”, którą musisz wybrać.

  Następnym krokiem jest wprowadzenie informacji o karcie, takich jak numer, kod zabezpieczający, chociaż zostaniesz również poproszony o dodanie kodu pocztowego do faktury. Po zakończeniu dodawania żądanych danych należy nacisnąć lub kliknąć opcję „Akceptuj”. Teraz musisz wrócić do sekcji płatności, aby wybrać opcję „Bezpieczeństwo PIN”.

  W ten sposób zabezpieczysz korzystanie z karty, jeśli komuś uda się wejść na Twój telefon, dlatego teraz musisz aktywować opcję „PIN”. Aby skonfigurować kod i zarejestrować się na platformie, musisz wprowadzić 4 cyfry. Jest to właściwy sposób na dodawanie lub dodawanie metod płatności na Instagramie, jeśli aplikacja nie akceptuje Twoich kart.

  Bardzo ważne jest, aby przed wykonaniem wszystkich kroków, które wyjaśniliśmy w tym artykule, wykonać kopię zapasową postów, zdjęć i filmów na Instagramie. Należy to zrobić w przypadku wystąpienia problemu i konieczności aktualizacji.

  Czytaj więcej  Jak znaleźć najlepsze grupy i kanały w Telegramie, aby do nich dołączyć — tutaj przewodnik

  Jak widać, dodanie metody płatności na Instagramie jest łatwiejsze niż przesyłanie kilku zdjęć w opowiadaniach , a dzięki temu interesującemu i pouczającemu artykułowi mogłeś dowiedzieć się wszystkiego. Pamiętaj, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skomentuj w odpowiednim polu, a my z chęcią udzielimy Ci odpowiedzi.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji