Jak dodać i skonfigurować Nightbota na Twitchu Co to jest Nightbot?

9 stycznia, 2022

Nie ma wątpliwości, że jeśli chcesz się bawić na platformie streamingowej, możesz to zrobić z Twitcha . Teraz zawiera kilka nowych funkcji, które obiecują lepszą interakcję z fanami. Jeśli jesteś lojalnym zwolennikiem tej platformy do gier, powinieneś już wiedzieć, że mówimy o Nightbocie. W tym samouczku wyjaśnimy, czym jest Nightbot oraz jak można je dodawać i konfigurować na Twitchu.

Twitch to platforma, która skupia miliony użytkowników na całym świecie, którzy chcą się dobrze bawić, z dala od problemów, z którymi możemy się zmierzyć w naszym codziennym życiu.

Ale nigdy nie przestaje nas zadziwiać i pokazywać nam wspaniałe wiadomości. Pamiętaj, że udało nam się już pokazać Ci, w jaki sposób możesz poznać liczbę subskrybentów Twojego kanału.

I tym razem porozmawiamy z Wami na temat, który jest na ustach wszystkich i jest niczym innym jak Nightbotem. Które są bardzo popularne, ale jeśli nadal nie wiesz, o czym mówimy, zapraszamy do dalszej lektury tego artykułu. Gdzie w bardzo prosty sposób wyjaśnimy, czym jest Nightbot oraz jak możesz je dodawać i konfigurować na Twitchu.

Czytaj więcej  Jak zmienić moje konto iCloud lub Apple ID na moim iPhonie, jeśli nie mam lub nie pamiętam hasła?

  Indeks

   Co to jest robot nocny?

   Aby wyjaśnić, do czego odnosi się ten termin, możemy powiedzieć, że Nightbot to nic innego jak chatbot, który pozwala na większą interakcję w transmisjach na żywo, które odbywają się na Twitchu. Który ma sztuczną inteligencję i potrafi bardzo szybko odpowiedzieć na konkretne pytania, ale te może wcześniej skonfigurować właściciel transmisji.

   Dzięki temu można ich używać do odpowiadania na transmisje na żywo, wysyłania wiadomości lub dołączania linków, do których widzowie mają dostęp w dowolnym momencie. Aby jednak korzystać z Nightbota, należy go wcześniej dodać i skonfigurować . A teraz pokażemy Ci, jak wykonać tę prostą procedurę.

   Kroki, aby dodać i skonfigurować Nightbota na Twitchu

   To oprogramowanie może być bez problemu używane na innej platformie, takiej jak YouTube, co bardzo różni się od Chatbota. Które mogą być używane w innych platformach komunikacyjnych, takich jak Telegram. Ale także w wirtualnych asystentach, takich jak Siri firmy Apple czy Bixby firmy Samsung.

   Zobaczmy więc, jak możemy dodać Nightbota do Twitcha i w tym celu musimy wejść na stronę główną Nightbota. Jeśli chcesz i przyspieszyć ten proces, możesz zalogować się na swoje konto Twitch. Następnym krokiem jest przyznanie uprawnień , aby Nightbot mógł wprowadzać zmiany na twoim koncie Twitch.

   Czytaj więcej  Jak zwolnić miejsce na dysku twardym na moim komputerze z systemem Windows 7, 8 i 10?

   Po kliknięciu opcji nadania uprawnień natychmiast zostaniemy przeniesieni do panelu sterowania i stamtąd możemy skonfigurować aplikację. Chociaż od tego momentu możemy go używać na naszym kanale Twitch. Pamiętaj, że możemy również, jeśli chcemy zmienić moderację naszego kanału tak, aby inny użytkownik był moderatorem.

   Zobaczysz interfejs Nightbot, który pozwoli ci wybrać żądane ustawienia, ale najpierw musisz przejść do prawego rogu ekranu. I tam znajdziesz opcję "Wejdź na kanał" i w ten sposób wejdziesz na swój kanał. A będąc na swoim kanale możesz uczynić go moderatorem i do tego użyjesz nazwy użytkownika komendy / mod.

   Oto niektóre z najczęściej używanych poleceń w Nightbot:

   • !gra za pomocą tego polecenia użytkownicy zobaczą aktualną grę, a moderator może ją zmienić.
   • zwycięzca za pomocą tego polecenia moderator może wybrać użytkownika jako zwycięzcę.
   • Polecenia ! z tym poleceniem użytkownicy będą mieli dostęp do listy poleceń kanału.
   • !pol to polecenie, które pozwoli moderatorom tworzyć Strawpol, a użytkownicy mogą zobaczyć ich wyniki.

   W przypadku, gdy chcesz tworzyć własne niestandardowe polecenia, wystarczy wejść na stronę Nightbot. I tak łatwo kończy się ten samouczek, łatwiej niż zdobywanie lub zarabianie darmowych Bitsów, a teraz wiesz, jak dodać i skonfigurować Nightbota na Twitchu.

   Czytaj więcej  Co to jest OpenPGP i jak to działa? Cechy, zalety i wady korzystania z niego

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji