Jak dezaktywować lub usunąć kamerę wewnętrzną mojego telegramu krok po kroku

21 czerwca, 2021

Rozmawialiśmy już o fantastycznych opcjach, które oferuje nam Telegram, które stały się silną konkurencją dla WhatsApp do tego stopnia, że ​​nie wiemy, która z nich jest lepsza i bezpieczniejsza . Prawda jest taka, że ​​z tej platformy można korzystać z komputera lub urządzenia mobilnego.

Ale jest bardzo prawdopodobne, że nie wiesz, że ta aplikacja korzysta z ukrytych funkcji. W tym artykule pokażemy Ci jeden z nich, w którym dowiesz się, jak dezaktywować lub usunąć wewnętrzną kamerę telegramu.

Telegram to jedna z aplikacji, która nie przestała się rozwijać i oferuje swoim użytkownikom funkcje umożliwiające szybszą i łatwiejszą komunikację. Ale oferuje również te, które pozwalają zweryfikować, czy Twoje wiadomości zostały przeczytane w rozmowie lub grupie . Lub po prostu, jeśli chcesz wiedzieć, czy ktoś zablokował Cię w Telegramie.

Ale teraz pokażemy Ci opcję, która jest bardzo łatwa do wykonania, ale trudna do znalezienia, jeśli nie wiesz, że aplikacja ma ukryte opcje. I dzięki któremu będzie można dezaktywować wewnętrzną kamerę Telegrama. A jeśli od dawna chciałeś wykonać to zadanie i nie miałeś pomysłu, jak to zrobić, tutaj pokażemy Ci krok po kroku.

Indeks
  Czytaj więcej  Co to jest i jak mogę naprawić lub naprawić błąd Netflix 30103 na Androidzie lub komputerze?

  Kroki, aby wyłączyć wewnętrzną kamerę Telegrama

  Zanim zaczniemy, powiemy Ci, że możesz dezaktywować tę kamerę na dowolnym używanym urządzeniu inteligentnym. Co oznacza, że ​​nie będzie miało znaczenia, czy Twój telefon to iPhone czy Android, ponieważ zamierzamy w nim wprowadzić zmiany. Dlatego pierwszym oczywistym krokiem jest wejście do aplikacji mobilnej.

  Gdy już się w nim znajdziemy, zwrócimy uwagę na ikonę trzech kresek znajdującą się w prawym górnym rogu i klikniemy na nią. Ta akcja wygeneruje menu opcji na ekranie, w którym możemy zobaczyć Nową grupę, Nowy sekretny czat, Nowy kanał, kontakty itp. W naszym przypadku teraz klikniemy „Ustawienia”.

  Wyłącz kamerę z tajnego menu

  Następnie wejdziemy do jego okna, w którym pokaże nam nowe opcje, które pozwolą nam dokonać zmian w konfiguracji, wśród tych opcji mamy Direct Share, Naklejki i maskę. Rozmiar tekstu, Podnieś, aby mówić m.in. Ale aby móc wejść do tajnego menu Telegrama, konieczne jest wykonanie następujących czynności.

  W tym samym oknie „Ustawienia” musisz przejść do jego końca, w którym pojawi się wersja Telegrama, którą zainstalowaliśmy na naszym telefonie komórkowym. Lokalizując te informacje, musimy na nie kliknąć i tak trzymać, aż na ekranie pojawi się „Menu debugowania”, które będzie zawierało kilka opcji.

  Czytaj więcej  Jak zrobić film ze zdjęciami i muzyką w tle za darmo na moim telefonie komórkowym z Androidem lub iPhonie?

  Wśród opcji, które znajdziemy w tym menu debugowania, są Importuj kontakty, Odśwież kontakty, Resetuj zaimportowane kontakty, Resetuj okna dialogowe. Usuń wysłaną pamięć podręczną multimediów, Aktywuj rejestrację i oczywiście „Dezaktywuj kamerę wewnętrzną”. Oczywiście następnym krokiem jest kliknięcie tej opcji, aby ją wybrać.

  I w ten sposób kamera wewnętrzna została dezaktywowana , bez większych komplikacji i za każdym razem, gdy wchodzisz na czat Telegrama, zobaczysz, że zintegrowana kamera zniknęła. I to poprzez menu debugowania, które teraz wiesz, jak uzyskać do niego dostęp. Możesz także dezaktywować lub aktywować dowolne funkcje, które w nim znajdziesz.

  I tak kończy się ten doskonały artykuł, który mógłby pokazać Ci inną funkcję, ale w tym przypadku została ukryta w Telegramie. Za pomocą którego można było dezaktywować lub usunąć wewnętrzną kamerę w procesie tak prostym, jak pisanie pogrubionymi tekstami . Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, nie wahaj się wysłać ich do pola komentarzy, które znajdziesz poniżej.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji