Jak całkowicie wylogować się z konta Google na wszystkich moich urządzeniach krok po kroku

9 czerwca, 2022

Giant Google oferuje wszystkim użytkownikom korzystającym z jej wyszukiwarki szeroką gamę usług i produktów. Ale aby mieć dostęp, muszą utworzyć konto Google, chociaż obecnie można to zrobić bez Gmaila i bez numeru telefonu .

Prawda jest taka, że ​​zwykle logujesz się do Google na innych urządzeniach, a oni go nie zamykają. Dlatego w tym artykule pokażemy Ci krok po kroku, jak całkowicie wylogować się z Google na wszystkich urządzeniach.

Jest to jedna z zalet, jakie może nam zaoferować wyszukiwarka taka jak Google, dzięki której nie będzie konieczne przechodzenie na inną stronę, aby uzyskać to, czego chcemy. A to dlatego, że oferuje nam bardzo różne opcje, np. jeśli chcemy szybko i łatwo stworzyć stronę internetową , wystarczy wejść na Google Sites i tyle, bo mamy wszystko pod ręką.

Jak całkowicie wylogować się z konta Google na wszystkich moich urządzeniach krok po kroku

I oczywiście zawsze będziemy używać tej samej nazwy użytkownika i hasła, aby wejść do wspomnianej usługi Google. Ale jak już wspomnieliśmy, po zalogowaniu nie martwimy się o ich zamknięcie, dzięki czemu inna osoba może wejść i z niego korzystać. Zobaczmy więc, jakie instrukcje musimy wykonać, aby wylogować się z naszego konta Google na wszystkich urządzeniach.

Czytaj więcej  Jak wykonywać grupowe połączenia wideo na WhatsApp do 50 osób z komputera lub telefonu komórkowego?

  Indeks

   Jak całkowicie wylogować się z Google

   Kroki, które wskażemy poniżej, są bardzo łatwe do wykonania, podobnie jak te, które pomogły Ci znaleźć i zainstalować rozszerzenia w Google Chrome. Więc jako pierwszy krok powinieneś przejść do strony głównej Google i tam wybrać opcję „Bezpieczeństwo”. Gdy znajdziesz się w tej sekcji, wybierzesz opcję „Twoje urządzenia”.

   Teraz zostanie wyświetlona lista wszystkich urządzeń, na których zalogowałeś się na swoje konto Google. Będziesz także mógł zobaczyć, które z nich są nadal otwarte, następnym krokiem jest przewinięcie na dół tej strony i wyszukanie opcji „Zarządzaj urządzeniami”. Wybranie go poprzez kliknięcie spowoduje wyświetlenie wszystkich dostępnych urządzeń i na których jesteś zalogowany.

   Obok każdego slajdu zobaczysz opcję „Więcej szczegółów”, którą musisz wybrać, aby pokazać Ci potrzebną nam opcję „Wyloguj”. Jest to pole, które należy zaznaczyć, aby sesja Google została zamknięta na wybranym urządzeniu. Musisz więc kontynuować z każdym używanym urządzeniem.

   Wyloguj się z Google na urządzeniach z Androidem

   Jeśli masz urządzenie z Androidem i chcesz zamknąć swoje konto z tego telefonu , jest to również bardzo łatwe i wystarczy wykonać następujące kroki. W pierwszym kroku musisz wejść do Gmaila i przejść do zdjęcia profilowego, które znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Kliknij go, aby mieć dostęp do różnych opcji.

   Czytaj więcej  Jak łatwo aktywować, używać i umieszczać GIFy lub Giphy w komentarzach na Facebooku?

   W naszym przypadku będziemy szukać i wybrać sekcję „Bezpieczeństwo”, następnie należy wybrać opcję „ Zarządzaj wszystkimi kontami na tym urządzeniu ”. Następnym krokiem jest wybranie urządzenia, na którym sesja ma zostać zamknięta przy wyjściu. Aby zakończyć, musisz kliknąć opcję „Wyjdź” i to wszystko, już poprawnie skonfigurowałeś urządzenie.

   Zdajesz sobie sprawę, jak proste i łatwe jest utrzymanie minimalnych poziomów bezpieczeństwa, aby uniemożliwić innej osobie dostęp do Twojego konta, a tym samym korzystanie z różnych usług Google. Więc wiesz, jak ważne jest, aby podczas tworzenia konta Google, a następnie logowania się do urządzenia, zamykało się po jego zakończeniu.

   W ten sposób zaoferowaliśmy Ci inne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, w których nauczyłeś się, jak całkowicie wylogować się z konta Google na wszystkich urządzeniach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji