Jak całkowicie wyłączyć lub dezaktywować przełącznik Nintendo za pomocą pilota lub kontroli rodzicielskiej?

24 lipca, 2021

Niedawno kupiłeś konsolę do gier wideo z powodu pandemii. Ale masz co do tego pewne wątpliwości, jeśli chodzi o korzystanie z jego elementów sterujących. W przypadku posiadania Nintendo Switcha ważne jest, abyś dokładnie wiedział, jak działa ten sprzęt. Z tego powodu wyjaśnimy, w jaki sposób możesz wyłączyć lub dezaktywować konsolę Nintendo Switch z poziomu kontroli rodzicielskiej lub kontroli .

Jak całkowicie wyłączyć lub dezaktywować przełącznik Nintendo za pomocą pilota lub kontroli rodzicielskiej?

Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że funkcje Nintendo Switcha są trudne do zrozumienia, w poniższym artykule udowodnimy, że tak nie jest. Ponadto tego typu konsole mają niezwykłe cechy, takie jak łączenie z kontami Discord . A jeden z nich pozwala sterować urządzeniem za pomocą jego elementów sterujących, a także można go włączyć lub wyłączyć.

Nintendo Switch to konsola, za pomocą której można grać w różnych trybach, a nawet można zaktualizować konsolę do najnowszej wersji. Możliwe jest również zalogowanie się do różnych popularnych gier, takich jak Fortnite. Dlatego jeśli w Twoim przypadku posiadasz konsolę tego typu, nauczymy Cię, co musisz zrobić, aby wyłączyć lub dezaktywować Nintendo Switch z pilota.

Czytaj więcej  Jak poprawić bezpieczeństwo i prywatność w systemie macOS, instalując aplikacje innych firm

Indeks ()

  1. Jak wyłączyć lub dezaktywować Nintendo Switch z kontrolera?
  2. Kroki, aby wyłączyć lub dezaktywować Nintendo Switch z kontrolera

Jak wyłączyć lub dezaktywować Nintendo Switch z kontrolera?

Możliwość dezaktywacji lub wyłączenia konsoli z poziomu sterowania jest dla nas bardzo praktyczną funkcją, ponieważ nie będziemy musieli wstawać z fotela, aby nacisnąć przycisk i go wyłączyć. Obecnie ta marka gier wideo otwiera się w domu milionów użytkowników na całym świecie dzięki nowym konsolom hybrydowym.

Tak, to innowacja technologiczna, dzięki której możesz cieszyć się ulubioną grą z domowego telewizora jak z tradycyjnej konsoli. Możesz też zabrać go w dowolne miejsce, ponieważ staje się przenośną konsolą. Jego wszechstronność jest sprawdzona i tego typu system otrzymał wiele pozytywnych komentarzy.

Jeśli chodzi o elementy sterujące używane przez konsolę Nintendo Switch , kryją w sobie inne sekrety, gdyż doskonale można z nich korzystać na komputerze osobistym. Oczywiście do tego konieczne będzie wykonanie pewnych konfiguracji. Zobaczmy teraz, jak możemy wyłączyć konsolę do gier wideo z kontrolera.

Kroki, aby wyłączyć lub dezaktywować Nintendo Switch z kontrolera

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem Nintendo Switch, nie powinieneś wiedzieć, że podczas korzystania z konsoli do gier wideo, gdy przestaniesz jej używać przez pewien czas, przejdzie ona w tryb uśpienia . Odbywa się to jako środek bezpieczeństwa i zapobieganie awariom w twoim systemie. Dlatego, jeśli chcemy poprawnie wyłączyć Nintendo Switch, konieczne będzie wykonanie tych kroków.

Czytaj więcej  Co to są fale sieci bezprzewodowej? Która częstotliwość Wi-Fi jest najlepsza? Rodzaje, zalety i wady

W takim przypadku musisz uzyskać dostęp do menu systemowego, a do tego wystarczy nacisnąć przycisk zasilania i przytrzymać, aż na ekranie pojawi się menu opcji. W naszym przypadku wybierzemy „Opcje wyłączania”. Będzie to zawierało następujące opcje „Uruchom ponownie komputer” „Tryb gotowości” „Wyłącz konsolę”.

W naszym przypadku widać, że wybrana zostanie opcja „Wyłącz konsolę” i system całkowicie się wyłączy, unikając w ten sposób ewentualnych awarii w przyszłości. Zdajesz sobie sprawę, jak proste i łatwe jest zastosowanie funkcji tak prostej, jak wyłączenie Nintendo Switch z kontrolera.

Ważne jest, aby zrozumieć, że nie ma możliwości włączenia konsoli do gier wideo za pomocą kontrolera . Dlatego konieczne będzie, aby przejść i włączyć go przed siadaniem, aby cieszyć się godzinami zabawy przed telewizorem.

I w ten sposób tak prosty i szybki, jak połączenie konta Fortnite na konsoli do gier wideo. Zakończyliśmy ten edukacyjny i interesujący artykuł, który może nauczyć Cię, jak całkowicie wyłączyć lub dezaktywować konsolę Nintendo Switch z poziomu kontroli lub kontroli rodzicielskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji