Jak całkowicie anulować utwór i opuścić ścieżkę muzyczną na Androidzie?

4 grudnia, 2021

Karaoke na każdej imprezie lub spotkaniu to zajęcie, które nigdy nie może przejść, a śpiewanie z wykonawcą jest trochę niezręczne. Dlatego posiadanie prawdziwych utworów ulubionych piosenek nigdy nie boli.

Znając aplikacje do pobierania muzyki z YouTube , ważne jest, aby rozpocząć ten proces, a także, jeśli wolisz, pobierać je bezpośrednio z Spotify lub innych witryn oferujących nieograniczoną muzykę.

Jak całkowicie anulować utwór i opuścić ścieżkę muzyczną na Androidzie?

Jak być może już wiesz, utwory, które możemy znaleźć w wyszukiwarce YouTube, często nie są oryginalne lub mają naprawdę fatalną jakość, z tego powodu i aby zaoferować nieograniczoną liczbę utworów bez głosu, zdecydowaliśmy się napisać ci ten artykuł.

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia tego zadania jest pobranie wszystkich utworów, które chcesz zmodyfikować, już pobrane na urządzenie z Androidem, w zależności od upodobań, będziesz mógł nabyć utwory w formacie Mp3 i cieszyć się całkowicie czystymi utworami muzycznymi.

Chociaż wydaje się, że jest to zadanie, które może wykonać tylko ktoś wyspecjalizowany, wymagający dużej ilości sprzętu, płacący drogie tantiemy lub zewnętrzne aplikacje; tworzyć własne utwory muzyczne z piosenek ściągniętych z YouTube, to jest możliwe i proste.

Czytaj więcej  Jak zrobić lub utworzyć kod kreskowy w programie Excel i jak to działa krok po kroku

Zrobienie tego z telefonu komórkowego to po prostu kwestia kilku kroków, które uwierz mi, jeśli wykonasz je, jak wskażę poniżej, będziesz w stanie uzyskać bardziej profesjonalny wynik niż oczekiwałeś.

  Indeks

   Aplikacje do usuwania głosu i zachowania ścieżki muzycznej

   Istnieje kilka sposobów na odrzucenie głosu wokalisty i zachowanie tylko ścieżki muzycznej. Ale dokonaliśmy wyboru i hierarchicznie uporządkowaliśmy dwie najlepsze aplikacje, aby to zrobić, które oprócz tego, że są całkowicie bezpłatne, można znaleźć w prawie wszystkich sklepach z aplikacjami, które możesz mieć.

   Dostępne zarówno w sklepie Google Play dla wszystkich urządzeń z systemem Android, jak i w prywatnych sklepach w domenie, takich jak Galaxy Store na wszystkich urządzeniach Samsung lub AppStore na urządzeniach typu iPhone.

   SingPlay

   Dzięki aplikacji takiej jak SingPlay nie będziesz musiał uciekać się do zewnętrznego edytora, ponieważ zawiera narzędzia do ekstrakcji dźwięku, które są naprawdę bardzo proste do zrozumienia i bardzo łatwe do wykonania.

   Potem będzie tylko kwestia wybrania ikony mikrofonu, która pojawia się w czasie rzeczywistym podczas odtwarzania dowolnego utworu, tak aby zamieniła go w całkowicie czysty utwór w ciągu kilku sekund.

   Czytaj więcej  Jak kopiować i wklejać obrazy, teksty lub pliki na moim telefonie z Androidem?

   Ważne jest, aby wziąć pod uwagę rodzaj wybranej piosenki, ponieważ czasami może ona pozostawić niewielkie ślady oryginalnego głosu, ale nic poważnego, cichego. W każdym razie możesz wybrać inny format audio lub utwór. Oprócz tego, że jest całkowicie darmową aplikacją , SingPlay ma możliwość zapisywania nowo utworzonych tras w pamięci urządzenia.

   wokal usuń

   Chociaż wynik nie jest tak dobry, jak w przypadku SingPlay, jest on całkowicie darmowy i dostępny w sklepie Google Play. Ma taką samą funkcję, jak możliwość zapisania wyodrębnionego utworu jako niezależnego dźwięku, ale szczerze mówiąc, wynik pozostawia wiele do życzenia, ponieważ w momencie chęci odtworzenia zapisanego dźwięku jakość jest „bardzo brudna”.

   Jednak zaletą, której nie ma poprzednia aplikacja, jest to, że Vocal Remover umożliwia przeglądanie tekstu utworu zgodnie z odtwarzanym utworem.

   Niestety w przypadku urządzeń z systemem Android istnieją tylko te dwie bezpieczne, wydajne aplikacje i chociaż w preferowanym sklepie z aplikacjami można znaleźć więcej opcji, najskuteczniejsze są te poprzednie. Ponadto sposób ich działania jest naprawdę bardzo prosty, wydajny i przyjemny.

   Jeśli jednak masz komputer, tutaj mamy mały wybór aplikacji, które możesz zainstalować na swoim komputerze, aby wyeliminować głos wokalisty w swoich ulubionych utworach i tym samym cieszyć się sesją karaoke inną niż poprzednie i postrzegać siebie jako profesjonalną premierę utworów, które wydobyłeś z oryginalnego utworu.

   • MusiXMatch
   • VocalRemover.es, który mimo, że jest stroną w 100% internetową, podczas wykonywania tego zadania jego działanie jest dość regularne.
   • Śmiałość
   Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć, czy ktoś usunął lub zablokował mnie na Facebooku

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji