Jak całkowicie aktywować lub dezaktywować Asystenta Bixby na dowolnym telefonie Samsung Galaxy?

7 stycznia, 2022

Cyfrowy asystent głosowy Bixby zostanie z nami i możemy się nim cieszyć w produktach firmy Samsung, takich jak telewizory, lodówki i inne. W tym przypadku ważne jest, aby wiedzieć, jak całkowicie aktywować lub dezaktywować tego asystenta na dowolnym telefonie komórkowym Samsung Galaxy. W tym te wersje, które obsługują Androida Nougat.

Platforma tego cyfrowego asystenta obejmuje trzy aspekty, Bixby Voice, Bixby Vision i Bixby Home. W pierwszym aktywuje się go jako rodzaj połączenia lub wciśnięcie na kilka sekund przycisku znajdującego się pod głośnością sprzętu.

Jak całkowicie aktywować lub dezaktywować Asystenta Bixby na dowolnym telefonie Samsung Galaxy?

Obecnie to przypisanie można wykonać za pomocą aplikacji innych firm , za pośrednictwem drugiego aspektu. I działa jak kamera rozszerzana w czasie rzeczywistym.

Może odczytywać kody QR, rozpoznawać ważne lokalizacje, a nawet wykonywać tłumaczenie tekstu . A dzięki Bixby Home możesz uzyskać ważne informacje, takie jak aktualizacja prognozy pogody , sterować wszystkimi inteligentnymi urządzeniami podłączonymi do systemu i znajdującymi się w Twoim domu , aktywność fizyczna. Wystarczy przesunąć ekran główny w prawo.

Czytaj więcej  Jak skontaktować się z obsługą klienta YouTube przez telefon lub e-mail?

Dziś możesz cieszyć się różnymi asystentami, takimi jak Asystent Google czy asystent Bixby, istniejącymi w ponad 200 krajach. Zarządzanie językami, koreańskim, hiszpańskim, angielskim, chińskim i francuskim.

Jest obecny w Galaxy S, Note, A, J, C i inteligentnych głośnikach, takich jak Galaxy Home. Wszystko to z zamiarem zadowolenia obecnych użytkowników oraz tych, którzy zostali włączeni w celu uzyskania tego systemu.

  Indeks

   Jak w pełni aktywować asystenta Bixby na dowolnym telefonie komórkowym Samsung Galaxy?

   Samsung jest zawsze na czele, jeśli chodzi o technologię i bardzo wspiera swoich użytkowników, aby mogli szybko i łatwo korzystać z jego innowacji. Z tego powodu mówi nam, jak całkowicie aktywować swojego asystenta Bixby na dowolnym urządzeniu mobilnym z gamy Galaxy.

   Naciśnij przycisk, który jest przypisany do asystenta i zwykle znajduje się on pod przyciskami odpowiadającymi głośności twojego urządzenia. Naciskając go, zobaczysz panel konfiguracyjny .

   Wybierz język i naciśnij strzałkę na dole. Następnie przeczytaj i naciśnij zaakceptuj warunki i warunki korzystania z tego kreatora i naciśnij strzałkę, aby przejść do następnego kroku.

   Musisz porozmawiać z Bixby, aby rozpoznał Twój głos i ponownie nacisnąć strzałkę, mówiąc jednocześnie Cześć, Bixby tyle razy, ile zażądasz.

   Czytaj więcej  Jak zaktualizować oprogramowanie Android dla tabletów BQ i telefonów komórkowych?

   Zalecana odległość do ustawienia asystenta wynosi 12 cali od urządzenia do twarzy i zachowuje ton głosu, którego zwykle używasz podczas mówienia. A następnie naciśnij, aby zaakceptować zmiany; Przydziały są nadawane, mówiąc Hi Bixby lub naciskając przycisk, aż telefon wibruje, a jeśli nie jest skonfigurowany, naciśnij pole aktywacji głosowej w sekcji ustawień.

   Jak całkowicie wyłączyć asystenta Bixby na dowolnym telefonie komórkowym Samsung Galaxy?

   Aktywacja asystenta jest prosta, a całkowite wyłączenie Bixby na dowolnym telefonie Samsung Galaxy jest równie łatwe. Z jednej strony możesz wyłączyć przycisk, który urządzenie mobilne przypisało temu narzędziu. Naciśnij ten przycisk i dezaktywuj komórkę Bixby Key, dzięki czemu nie będzie więcej pomyłek między przyciskiem Bixby a głośnością urządzenia mobilnego.

   Możesz nadal korzystać z usług Bixby na swoim urządzeniu, ale jeśli chcesz je całkowicie dezaktywować, będziesz musiał wykonać inne bardzo proste kroki.

   Musisz najpierw wziąć urządzenie mobilne Samsung Galaxy i nacisnąć i przytrzymać puste miejsce na ekranie głównym, a zobaczysz wygląd interfejsu edycji.

   Następnie przesuń się po nim i poszukaj okna oznaczonego nazwą Bixby Home, a w tym samym miejscu będziesz po prawej stronie, aby całkowicie dezaktywować swojego asystenta, w tym wszystkie jego funkcje. Dzięki temu możesz dezaktywować swojego asystenta Bixby na swoim urządzeniu.

   Czytaj więcej  Jak zrobić kolorowe i niesamowite zdjęcia lub obrazy, które poruszają się i rozmawiają na Androidzie za darmo?

   Jeśli musisz ponownie użyć asystenta, musisz ponownie kliknąć w puste miejsce na ekranie. W tym samym interfejsie musisz poszukać Bixby Home i ponownie przesunąć przycisk po prawej stronie, aby był automatycznie aktywny, aby korzystać ze wszystkich oferowanych usług.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji