Jak blokować, usuwać lub usuwać wszystkie reklamy z aplikacji na Androida?

6 lipca, 2022

Obecnie codziennie używamy naszego urządzenia mobilnego do komunikowania się za pośrednictwem sieci społecznościowych lub odwiedzania interesującej strony internetowej. Ciekawe narzędzie możemy też pobrać za darmo za pośrednictwem wirtualnych sklepów. Takich jak kompas, kalkulator czy liczenie kroków i kilometrów . Ale to pozwala na irytującą sytuację pojawiania się reklam. Dlatego poniżej dowiesz się, jak zablokować lub usunąć wszystkie reklamy z aplikacji na Androida.

To problem, z którym borykają się wszyscy użytkownicy, którzy pobierają aplikacje na swoje smartfony, choć niektórzy mogą mieć takie problemy, jak samodzielne zamykanie . Może dlatego, że nasz telefon nie radzi sobie z tak dużym obciążeniem pamięci podręcznej.

Jak zablokować, usunąć lub usunąć wszystkie reklamy z aplikacji na Androida

A ta reklama jest spowodowana tym, że te aplikacje muszą pozostać lub zarabiać na reklamach. Ale na szczęście możliwe jest powstrzymanie tego bombardowania reklamą, że to, co nam robi, to marnowanie naszego cennego czasu.

Dlatego, jeśli masz urządzenie mobilne, które działa z systemem operacyjnym Android, będziesz mógł nauczyć się tej prostej, ale potężnej sztuczki. Dzięki któremu będzie można zablokować lub wyeliminować wszystkie reklamy , które pojawiają się, gdy korzystamy z aplikacji zainstalowanych na telefonie komórkowym. Sugerujemy więc, abyś kontynuował czytanie i wiedział, jakie kroki musisz wykonać.

Czytaj więcej  Jak zacytować tweeta w komentarzu na Twitterze na Androidzie lub iPhonie

  Indeks

   Kroki blokowania lub usuwania reklam z aplikacji na Androida

   Następnie pokażemy Ci bardzo prosty, ale również skuteczny sposób, dzięki któremu będziesz mógł zablokować lub wyeliminować reklamy swoich aplikacji na swoim urządzeniu z Androidem . A co najważniejsze, nie musisz być użytkownikiem root. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać kroki, które pokażemy poniżej.

   Ze Sklepu Play będzie można pobrać aplikację, która pomoże Ci co jakiś czas rozwiązać problem z pojawianiem się reklam. Następnie musisz wejść do wirtualnego sklepu Google i pobrać . Pamiętaj, że będzie to bezpłatne i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć instalację aplikacji.

   Będąc na telefonie komórkowym, musisz otworzyć aplikację, a jej interfejs graficzny pokaże Ci kilka opcji, z których musisz zaznaczyć trzy. „Uruchom przy starcie”, „Nie zasypiaj” i „Tylko połączone”. Następnym krokiem będzie przejście na dół ekranu i kliknięcie opcji „Włącz”, ta akcja wygeneruje VPN, który będzie działał jako filtr.

   Następnym krokiem jest kliknięcie opcji DNS, a następnie aktywujemy DNS AdGuard i na koniec wystarczy wyłączyć DNS i włączyć go ponownie. I w ten sposób zablokowaliśmy reklamy , które mogą pojawić się w zainstalowanych przez nas aplikacjach. A wszystko za pomocą tej ciekawej bezpłatnej aplikacji, którą pobraliśmy ze Sklepu Play.

   Czytaj więcej  Jak aktywować lub ustawić tryb ciemny w sieci WhatsApp na moim komputerze krok po kroku

   Kolejna aplikacja do blokowania reklam na Androida

   Jeśli ta opcja, którą Ci pokazaliśmy, nie wydaje się wystarczająca i chcesz wypróbować inną alternatywę, możemy zaoferować Ci inną. I chodzi o aplikację Adway , fantastyczną aplikację, która zablokuje nie tylko reklamy, które mogą wyświetlać zainstalowane aplikacje. Także reklama, która pojawia się po wejściu na stronę internetową, czyli jak skuteczne jest to narzędzie.

   Ta aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, a po jej zainstalowaniu zacznie blokować wszelkiego rodzaju reklamy. Jedyną wadą jest to, że nie jest dostępny w wirtualnym sklepie Google i będziemy musieli pobrać F-Droid ze sklepu z aplikacjami innej firmy. A tam znajdziemy aplikację Adway i pobierzemy ją na nasz smartfon.

   Jak zauważyłeś, pokazaliśmy Ci dwa doskonałe narzędzia, które pomogą Ci rozwiązać problem z wyświetlaniem reklam na telefonie komórkowym. Chociaż są inne, to naszym zdaniem są one najbardziej wydajne i praktyczne.

   W ten sposób kończy się ten praktyczny artykuł, w którym mogę pokazać Ci jak łatwo jest blokować lub eliminować reklamy na Twoim urządzeniu mobilnym . A to tak proste , jak wprowadzenie hasła do aplikacji na telefonach z Androidem.

   Czytaj więcej  Do czego służą funkcje MIN i MAX w programie Excel i jak z nich korzystać? - Samouczek z przykładami

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji