Jak archiwizować i zapisywać moje strumienie, nagrania i filmy z dowolnego urządzenia na Twitchu?

9 stycznia, 2022

Popularność, jaką osiągnął Twitch , jest taka, że ​​nie można jej ukryć, a przynależność nowych subskrybentów do platformy jest prawie codzienna. Ale wielu nowych użytkowników nie jest świadomych jego funkcji i to jest celem tego samouczka. I właśnie z tego powodu powiemy Ci, jak możesz archiwizować i zapisywać bezpośrednie transmisje, nagrania i filmy z dowolnego urządzenia na Twitchu .

Jak archiwizować i zapisywać moje strumienie i filmy z dowolnego urządzenia na Twitchu?

Twitch to platforma do przesyłania strumieniowego, na której możesz uzyskać najlepszą rozrywkę online, gdzie dostaniesz wszystko, muzykę, filmy, gry i inne nowości. Nic więc dziwnego, że w tej chwili wiele osób tworzy konto na Twitchu, aby być częścią ogromnego cyfrowego świata rozrywki.

Chociaż już znasz jego zalety i możliwości, jakie ma, aby nie tylko czerpać przyjemność, ale także zarabiać Bitsy, a wraz z nimi pieniądze na swoich transmisjach. Ale chcemy skupić się w poniższym artykule na temacie, który może być nieco mylący dla nowych użytkowników. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak archiwizować i zapisywać swoje transmisje, nagrania i filmy na Twitchu.

Czytaj więcej  Jak zmienić rozdzielczość pliku PDF online, aby wyglądał lepiej?

  Indeks

   Uwagi, które musisz wziąć pod uwagę, aby zapisać swoje programy na żywo, nagrania i filmy

   Musisz pamiętać, że nie wszystkie transmisje na żywo , filmy czy nagrania można zapisać na Twoich urządzeniach . Ponieważ w niektórych przypadkach mogą obowiązywać pewne ograniczenia, na przykład wideo nie zawiera opcji nagrywania. Pamiętaj, że jest to opcja, którą tylko twórca treści może lub nie może włączyć.

   Inną kwestią, o której powinieneś pamiętać, jest typ użytkownika, którym jesteś, chociaż możesz nagrywać treści, możesz je zapisywać tylko przez określony czas. Jeśli jesteś na przykład bezpłatnym użytkownikiem, możesz archiwizować filmy tylko przez 14 dni. Czas, który się zmienia, jeśli jesteś na przykład użytkownikiem Twitch Prime , w tym przypadku czas zostanie wydłużony do 60 dni.

   Kroki, aby zapisać i zarchiwizować transmisje na żywo, filmy i nagrania

   Jeśli masz już jasność co do możliwych ograniczeń, które otrzymasz podczas nagrywania i zapisywania transmisji na żywo, filmów i nagrań . Oznacza to, że jesteś gotowy do zastosowania metody, która pomoże Ci to zrobić, niezależnie od używanego urządzenia elektronicznego. Dzięki temu możesz zapisywać i nagrywać zawartość na smartfonie PS4, komputerze, tablecie, Xboksie itp.

   Czytaj więcej  Jak usunąć lub usunąć wszystkie lub wiele zapisanych zdjęć z Instagrama w tym samym czasie?

   Ponieważ wszystko, co możesz zarchiwizować, odbywa się na Twoim koncie, a nie na urządzeniu, z którego w danym momencie korzystasz. Zacznijmy więc, pierwszym oczywistym krokiem jest wejście na swoje konto Twitch, gdy już się na nim znajdziesz, musisz przejść do panelu sterowania. Dzięki temu możesz wejść do sekcji „Ustawienia”.

   Ta akcja przeniesie nas do nowego okna z różnymi opcjami, z którego wybierzemy „Preferencje transmisji”. Teraz pojawi się nowe okno, w którym musimy zaznaczyć pole wyboru „Pamięć na Twoje filmy”. I gotowe automatycznie, nagrywanie Twoich transmisji będzie się odbywać od teraz.

   Teraz, jeśli chcesz w dowolnym momencie odtworzyć nagrania wykonane na swoim kanale, musisz wykonać następujące kroki. Na swoim kanale pamiętaj, że możesz zmienić jego moderację , musisz przejść do panelu znajdującego się po lewej stronie ekranu.

   Aby wybrać opcję „Wideo”, ta akcja wyświetli na ekranie filmy, które zostały nagrane od momentu włączenia tej opcji i które nie zostały jeszcze usunięte. To tak proste, jak poznanie liczby subskrybentów na kanale Twitcha.

   Czytaj więcej  Jak poprawić lub zoptymalizować wydajność moich gier na moim telefonie komórkowym z Androidem

   Pamiętaj, że w zależności od typu użytkownika, te treści mogą pozostać na Twoim koncie od 14 do 60 dni, więc ciesz się nimi w pełni. I w ten sposób kończy się ten interesujący samouczek, który mogę pokazać, jak proste i szybkie jest archiwizowanie i zapisywanie transmisji na żywo, filmów i nagrań na Twitchu na dowolnym urządzeniu.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji