Jak anulować usługi zakontraktowane w Jazztel online bez kar?

3 września, 2021

Jazztel jest jedną z preferowanych przez wielu użytkowników w Hiszpanii firm telekomunikacyjnych, oferującą obecnie usługi telefonii stacjonarnej, telefonii komórkowej , internetu (ADSL, światłowody i 4G) oraz telewizji .

Dzięki świetnej obsłudze klienta i cenom zbudowali sobie dobrą reputację i jest alternatywą dla 3 gigantów telekomunikacyjnych w naszym kraju, takich jak Movistar, Vodafone i Orange .

Jak anulować usługi zakontraktowane w Jazztel online bez kar?

Firma ta od dziesięcioleci oferuje najwyższe prędkości internetu w naszym kraju, a po jej przejęciu przez Orange z Hiszpanii w 2014 roku oferuje inne usługi telewizyjne z Orange TV, co daje możliwość korzystania z HBO GO .

Oferowana przez nich usługa pozwala nam bez problemów cieszyć się usługami takimi jak Netflix i aplikacjami takimi jak Uber czy Didi i wieloma innymi, jednak jeśli z jakiegoś powodu chcesz zmienić firmę lub opuścić kraj istnieje kilka sposobów na to anulujesz usługi Jazztel .

  Zrezygnuj z subskrypcji online

  Dostęp do strony Jazztel można zobaczyć różne plany i usług, jak również ich cen. Możesz również zobaczyć swoje rozliczenia lub zmienić obecny plan, jednak na razie nie możesz zrezygnować w ten sposób ze względów bezpieczeństwa i aby uniknąć kradzieży tożsamości.

  Czytaj więcej  Jak dowiedzieć się lub wykryć, czy strona internetowa banku jest fałszywa lub oszukańcza?

  Możesz wysłać e-mail na adres [email protected] z następującymi informacjami: imię i nazwisko, numer telefonu, podpis i kserokopię lub po prostu zdjęcie dowodu osobistego. Możesz również przesłać te dane faksem na numer 900 807 025 lub możesz skorzystać z poczty tradycyjnej, jeśli wolisz, wysyłając te dane na adres:

  • Obsługa klienta JAZZTEL
   (Orange Espagne, SAU)
   Paseo del Club Deportivo nº1, Budynek 8 Business Park ¨LA FINCA¨

  28223 Pozuelo de Alarcón
  Madryt

  Zrezygnuj z subskrypcji przez telefon

  Jeśli wolisz bardziej spersonalizowaną i bezpośrednią uwagę, możesz wypisać się telefonicznie, co oprócz tego, że jest preferowaną metodą dla wielu klientów, jest metodą rekomendowaną przez firmę.

  W zależności od tego, gdzie zadzwonisz, zmieni się numer kontaktowy, jeśli zadzwonisz ze swojego telefonu Jazztel możesz zadzwonić bezpłatnie pod numer 1565 , Jeśli zadzwonisz z telefonu innego operatora, numer to 640 001 565 , Jeśli jesteś za granicą możesz również zdecyduj się na anulowanie usługi, dzwoniąc pod numer +34 911 401 565 , te dwie ostatnie opcje są płatne.

  Czytaj więcej  Co to jest OpenPGP i jak to działa? Cechy, zalety i wady korzystania z niego

  Dzwoniąc, musisz postępować zgodnie z instrukcjami operatora, a informacje, o które Cię poprosi, to Twoje imię i nazwisko lub nazwisko właściciela, NIF, numer telefonu Jazztell, ostatnie 4 cyfry konta bankowego oraz numer telefonu kontaktowego.

  Godziny otwarcia są od poniedziałku do piątku od 9 rano do 10 wieczorem . Jeśli z jakiegokolwiek powodu tego żałujesz i chcesz anulować swoją prośbę o wypisanie się, masz na to do 24 godzin.

  Anuluj subskrypcję z tobą nadal masz trwałość

  Jeśli masz jakąkolwiek aktywną umowę z firmą, nadal możesz zrezygnować z usług, jednak będziesz musiał zapłacić grzywnę za naruszenie umowy. Im więcej miesięcy do zakończenia umowy, tym wyższa kara zostanie naliczona za anulowanie.

  Jeśli rezygnujesz z usługi internetowej, będziesz musiał zwrócić modem lub zapłacić dodatkowo grzywnę za złamanie umowy 69,95 euro za standardowy modem i 99,95 za Premium . Jest rzeczą oczywistą, że jeśli masz zakontraktowaną usługę telewizyjną, musisz również zwrócić swój dekoder.

  Będziesz miał do 15 dni po rezygnacji z usług na zwrot urządzeń, masz 2 opcje, jedną jest wysłanie go bezpośrednio do firmy, wystarczy udać się do autoryzowanego agenta lub sklepu Orange i dostarczyć je, tam otrzymasz dokument, który poświadczy twoją dostawę.

  Czytaj więcej  Ile megabajtów lub danych mobilnych zużywają połączenia WhatsApp i połączenia wideo?

  Jeśli nie możesz lub nie chcesz zabrać swojego urządzenia do sklepu, zawsze możesz zadzwonić do firmy, a ona wyśle ​​kuriera po urządzenia.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji