Jak anulować lub wypisać się z konta LinkedIn Premium?

13 października, 2021

Na wielu platformach prezentowana jest opcja wykupienia abonamentu, a tym samym posiadają funkcjonalności, które mają wiele zalet podczas korzystania z niej. Dlatego w przypadku LinkedIn znajdujemy konta Premium, które są płatne i dają lepsze możliwości w poszukiwaniu pracy. Czasami jednak z konieczności musimy ciąć koszty, tam właśnie rezygnacja z subskrypcji ma największy sens.

Jak anulować lub wypisać się z konta LinkedIn Premium?

W tym artykule wyjaśnimy, jak anulować lub anulować subskrypcję konta LinkedIn Premium . Przekonasz się, że jest to prosty proces, jednak wspomnimy również o różnych zaletach tej sieci społecznościowej, aby znaleźć pracę, a także poszerzyć sieć kontaktów.

  Jak anulować subskrypcję Premium na LinkedIn?

  Jeśli po zorientowaniu się, co możesz stracić, anulując swoje konto LinkedIn Premium , nadal chcesz je anulować , wystarczy, że wykonasz następujące kroki, aby to zrobić:

  • Wejdziesz do portalu LinkedIn, aby się zalogować.
  • Będziesz szukać ikony „Ja” w prawym górnym rogu strony głównej LinkedIn. Powinien znajdować się obok Twojego zdjęcia profilowego lub sylwetki, klikniesz na niego.
  • Wyświetli się menu, w którym wybierzesz „Ustawienia subskrypcji Premium” .
  • Przejdziesz do sekcji „Zarządzaj kontem Premium” po prawej stronie, poszukaj „Anuluj subskrypcję” i kliknij.
  • Potwierdzasz i voila!
  Czytaj więcej  Co to są wirusy komputerowe i jakie są ich typy? Klasyfikacja i charakterystyka

  Może się zdarzyć, że opcja Anuluj nie pojawi się , w takim przypadku będziemy musieli uzyskać dostęp w inny sposób:

  • Kliknij ikonę „Ja”, a następnie „Dostęp do mojego konta Premium” .
  • Następnie pojawi się nazwa zakontraktowanej wersji i będziemy musieli kliknąć „Anuluj subskrypcję” .
  • Potwierdzamy anulowanie.

  W przypadku, gdy w ten sposób nie można go również anulować , możemy również spróbować:

  • Po kliknięciu „I” przejdziemy do „Ustawienia subskrypcji Premium” .
  • Po prawej stronie klikniemy „Informacje rozliczeniowe”, gdzie klikniemy „Zarządzaj metodami płatności” .
  • Będziemy musieli ponownie wpisać hasło, a następnie wybrać kartę, którą płacimy za subskrypcję i kliknąć przycisk „Zamknij” .
  • Spowoduje to wyświetlenie komunikatu o błędzie, który przeniesie nas do „Zarządzaj kontem”, gdzie będziemy musieli znaleźć nazwę naszego planu Premium i kliknąć „Anuluj subskrypcję” .
  • Następnie klikamy „Kontynuuj” i musimy określić powód, dla którego rezygnujemy z naszej subskrypcji.
  • Potwierdzamy i to wszystko!

  W każdy z tych sposobów można anulować subskrypcję Premium z konta LinkedIn. Jednak z korzyści, które oferuje LinkedIn Premium warto korzystać przynajmniej na długo .

  Lepiej zorganizuj swoje konto LinkedIn

  Bez względu na powód, dla którego anulujesz subskrypcję Premium, najlepiej wziąć to, co już masz i nieco to ulepszyć. Pamiętaj, że po prostu tracisz funkcjonalność konta, jednak Twoja sieć kontaktów pozostaje nienaruszona jak wcześniej, więc masz taką samą reputację.

  Czytaj więcej  Co to jest plan marketingowy i do czego służy? Jakie są jego funkcje i cele?

  Zawsze dobrze jest od czasu do czasu tworzyć swoją listę kontaktów i usuwać lub eliminować tych, z którymi nie masz kontaktu lub którzy nigdy nie wnoszą nic nowego. W ten sposób będziesz mieć lepszą kontrolę nad swoim kontem i kto może zobaczyć, co publikujesz.

  W ten sam sposób, jeśli masz konto Basic lub Premium, nie będzie miało znaczenia, jeśli nie wiesz, jak skutecznie wyszukiwać i znajdować prace na LinkedIn . Dlatego zawsze powinieneś być zawsze poinformowany i poinstruowany o wszystkim. Podobnie, posiadanie konta Premium również przyspiesza pracę, której tak bardzo pragniesz.

  Z czego rezygnuje się rezygnacja z subskrypcji Premium?

  Głównie funkcje Premium są wyłączone, takie jak wysyłanie wiadomości InMail do innych członków, a także nie będziesz wiedzieć, którzy użytkownicy odwiedzili Twój profil. Podobnie, nie będziesz mógł zobaczyć ofert i reklam Premium, oprócz tego, że zgromadzone kredyty nie podlegają zwrotowi.

  Jeśli Twoja sprawa dotyczy pracodawcy, istnieją również inne strony do publikowania bezpłatnych ofert pracy , takie jak LinkedIn. Zawsze dobrze jest korzystać z funkcji Premium, aby mieć lepsze doświadczenia w obrębie platformy , a tym samym w pełni wykorzystać możliwości, które są nam prezentowane.

  Czytaj więcej  Jak utworzyć wiele kont na Twitterze na telefonie komórkowym z tym samym adresem e-mail?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji