Jak aktywować zakupy na Instagramie, aby sprzedawać produkty - ostateczny przewodnik

7 sierpnia, 2021

Oczywiste jest, że różne sieci społecznościowe robią wszystko, co możliwe, aby zaoferować swoim użytkownikom najlepsze opcje i nie musisz szukać niczego poza ich platformą. Tym razem porozmawiamy o Instagramie, który teraz oferuje możliwość pokazania swoich produktów i powiązania ich z innymi stronami internetowymi lub wirtualnymi sklepami. Więc jeśli jesteś zainteresowany, czytaj dalej, aby wiedzieć, jak aktywować zakupy na Instagramie, aby sprzedawać produkty.

Jak aktywować zakupy na Instagramie, aby sprzedawać produkty - ostateczny przewodnik

Instagram to sieć społecznościowa, która stale się rozwija, a nowe funkcje, które integruje, stają się coraz częstsze. Na przykład Instagram Reels, który jest silną konkurencją dla TikTok i jego krótkich filmów. Ale teraz postaraj się być bardziej ambitny i wejdź w świat handlu elektronicznego, a nie będziesz chciał wyjść.

Dlatego jeśli masz sklep lub stronę internetową i chcesz zwiększyć sprzedaż, platforma Instagram zaproponuje Ci sposób na to. Ale najpierw musisz aktywować zakupy na Instagramie, a tutaj powiemy Ci wszystko, co powinieneś zrobić. Wykorzystaj to narzędzie, aby być widzianym przez większą liczbę osób, a tym samym możesz zwiększyć sprzedaż.

Czytaj więcej  Jak blokować, usuwać lub usuwać wszystkie reklamy z aplikacji na Androida?

  Ważne, zanim zechcesz aktywować zakupy na Instagramie i zaczniesz otrzymywać korzyści, jakie przyniesie Ci stworzenie wirtualnego sklepu , powiemy Ci, co to jest. I w zasadzie wirtualny sklep odnosi się do tego, w którym będziesz mógł pokazać swoje produkty. A wszystko to z własnego profilu aplikacji.

  Jedną z fantastycznych zalet, które możesz w pełni wykorzystać, jest możliwość oznaczania własnych produktów w opowiadaniach lub publikacjach. Możesz także ze sklepu Instagram tagować produkty do własnych publikacji. Możesz uświadomić sobie zakres działania, jaki będzie miał Twój sklep, jeśli zdecydujesz się aktywować zakupy na Instagramie.

  Zobaczymy teraz, co musimy zrobić, aby móc aktywować zakupy na Instagramie, a pierwszym krokiem jest sprawdzenie , czy nasza firma spełnia wymagania wymagane przez platformę. W przeciwnym razie korzystanie z tej nowej funkcji będzie niemożliwe. Wymagania wymagane przez Instagram są określane przez trzy kryteria.

  Pierwszy dotyczy zgodności z polityką handlową Facebooka, drugi dotyczy lokalizacji firmy. Ponieważ musi znajdować się na rynkach obsługiwanych przez platformę. A ostatnie kryterium dotyczy oferowanego przez Ciebie produktu, który musi być namacalny lub fizyczny.

  Czytaj więcej  Dlaczego nie mogę odinstalować aplikacji na Androidzie? - Rozwiązanie

  Po spełnieniu tych trzech kryteriów możesz przejść do drugiego kroku, który polega na zmianie lub przekształceniu konta na Instagramie w konto biznesowe. Ale konieczne będzie również powiązanie go z Facebookiem , w przypadku, gdy jest to już konto firmowe . Musisz tylko połączyć konto, co pozwoli ci mieć dostęp do funkcji, których nie masz na koncie osobistym, a które są niezbędne do handlu.

  Wśród tych zalet, które przydadzą Ci się podczas aktywacji Instagram Shopping , możemy wymienić następujące i jedną z najważniejszych, dzięki którym będziesz mieć bardzo potrzebny dostęp do natywnej analityki. Będziesz mógł również promować swoje publikacje, co jest niemożliwe z profilu prywatnego. Będziesz mieć również inne opcje publikowania i sprzedawania bezpośrednio z nich.

  W przypadku, gdy masz więcej niż 10 tysięcy obserwujących, będziesz mógł dodawać linki w historiach, ponieważ widzisz wiele zalet, które będziesz mieć, jeśli aktywujesz zakupy na Instagramie . A kiedy połączysz obie platformy, będziesz mógł stworzyć katalog w sklepie na Facebooku.

  Nie możemy ani na chwilę zignorować, że warunki, z jakimi boryka się ludzkość, skłaniają nas do kupowania produktów z naszego domu. Poprzez korzystanie z platform takich jak Facebook i Instagram , żeby wymienić tylko kilka. Dlatego konieczne jest wykorzystanie ich jako jednego z najlepszych sposobów na promocję i sprzedaż.

  Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć, kto i ile razy moje wiadomości WhatsApp zostały przekazane?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji