Jak aktywować, zainstalować i skonfigurować Asystenta Google w języku hiszpańskim na PC lub Androidzie

12 września, 2022

Asystent Google to aplikacja, która pierwotnie była przeznaczona na smartfony Pixel. Wraz z upływem czasu i postępem technologicznym tego fantastycznego pomocnika można było zainstalować na systemie operacyjnym Android , działając doskonale.

Ten wirtualny asystent jest zarządzany dzięki sztucznej inteligencji , dzięki czemu jego interakcja z użytkownikiem jest znacznie bardziej efektywna i wydajna. Dodatkowo umożliwia dwustronną rozmowę , co daje klientowi poczucie bliskości, utrzymując tę ​​markę jako jedną z jego ulubionych.

Jak aktywować, zainstalować i skonfigurować Asystenta Google w języku hiszpańskim na PC lub Androidzie

Obecnie prawie wszyscy użytkownicy Androida korzystają z Asystenta Google , który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych. Chociaż niektórzy użytkownicy zdecydowali się pobrać Siri na telefony komórkowe z systemem Android .

A chodzi o to, że ten asystent potrafi znacznie więcej niż rozpoznane wyszukiwania głosowe . Możesz prowadzić agendę, przygotowywać listy zadań, sterować niektórymi narzędziami telefonu komórkowego, takimi jak latarka, aktywacja Bluetooth, zarządzanie Wi-Fi i wiele więcej.

  Indeks

   Streszczenie

   Czy mogę zainstalować Asystenta Google w języku hiszpańskim?

   Asystent Google obsługuje szeroką gamę języków , które możesz skonfigurować zgodnie z własnymi preferencjami. A hiszpański jest jednym z nich.

   Kolejną dobrą wiadomością jest to, że możesz zainstalować Asystenta Google na swoim komputerze , aby cieszyć się jego zaletami. Po zainstalowaniu i aktywacji możesz ustawić żądany język zarówno na telefonie komórkowym, jak i na komputerze. Chcesz wiedzieć jak?

   Zainstaluj Asystenta Google na swoim komputerze

   Aby zainstalować Asystenta Google na komputerze, musisz zacząć od pobrania emulatora Androida na komputer. Najbardziej polecane są zwykle Nox lub Bluestacks , te ostatnie są najczęściej używane.

   Zaczniemy więc od odwiedzenia odpowiedniego wirtualnego sklepu, w zależności od tego, czy pracujesz z systemem Windows czy Mac.Możemy również odwiedzić niektóre strony pobierania Bluestacks lub Nox od Google.

   Jednym szczegółem, o którym powinieneś wiedzieć wśród tak wielu pobrań, są wirusy, dlatego warto wiedzieć, jak usunąć je z telefonu komórkowego bez utraty danych.

   Zainstaluj emulator na PC

   Po zakończeniu pobierania musimy przejść do odpowiedniego folderu i zlokalizować wybraną przez nas aplikację emulatora. W tym momencie jednym kliknięciem rozpoczniemy instalację.

   Czytaj więcej  Z najlepszymi samouczkami edukacyjnymi w Internecie

   Otworzy się okno dialogowe z pytaniem, czy chcemy rozpocząć instalację . Oczywiście odpowiedź brzmi odpowiednio: „akceptuj” lub „następny”.

   Poniżej będzie seria kroków, które musimy wykonać, w zależności od wybranego przez nas emulatora. Może trochę potrwa, ale w końcu będzie warto.

   Po pomyślnym zakończeniu tego procesu nadszedł czas na zainstalowanie naszego Asystenta Google .

   Aby to zrobić, otworzymy emulator i umieścimy „Asystenta Google” w pasku wyszukiwania . W sklepie z aplikacjami zobaczymy sugestię pobrania Asystenta Google (dla emulatora) . To jest nasz cel, dlatego wciskamy przycisk „zainstaluj”.

   Po zakończeniu pobierania poszukamy odpowiedniego folderu i tam znajdziemy Asystenta Google. Jesteśmy teraz gotowi do użycia! Teraz może chcesz podłączyć zewnętrzny mikrofon do telefonu komórkowego .

   Zainstaluj Asystenta Google na Androida

   Większość telefonów z Androidem ma domyślnie włączoną tę aplikację. Ale jeśli tak nie jest, znalezienie go nie jest bardzo trudne.

   Najpierw znajdź aplikację Google i dotknij miejsca, w którym jest napisane „więcej”. Następnie wybierz „ustawienia” i wyświetli się menu. Tam wybierzemy „asystenta”, a następnie wybierzemy „telefon”.

   Po wykonaniu tych prostych kroków możemy zobaczyć naszego Asystenta Google na głównym ekranie, gotowego do użycia.

   Czytaj więcej  Jak skontaktować się z pomocą techniczną lub serwisem Call Of Duty Mobile, jeśli mam problem?

   Jak skonfigurować język w języku hiszpańskim na PC i Androidzie?

   Najpierw zweryfikujemy, czy nasz Asystent Google jest połączony z tym samym kontem, co Google Home . Po potwierdzeniu otworzymy tę aplikację i wykonamy kilka kroków.

   Zlokalizujemy przycisk „Twoje konto” w prawym górnym rogu i tam wciśniemy. Następnie wybierzemy „ Ustawienia Asystenta ”, a następnie „języki”.

   Stuknij bieżący język urządzenia, aby wyłączyć ustawienie, a następnie stuknij preferowany język. Jak widać, jest to bardzo prosta dynamika, mająca na celu ułatwienie procesu użytkownikom. Dobry Google!

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji