Jak aktywować weryfikację dwuetapową na Snapchacie — Uzyskaj kod weryfikacyjny

15 lipca, 2021

Możliwe, że jesteś typem użytkownika, który nadal nie wie, czym jest Snapchat , jak jest używany i działa . Ale możemy powiedzieć, że jest to po prostu interesująca aplikacja do bezpośredniego przesyłania wiadomości, która jest szeroko stosowana, szczególnie w przypadku różnych filtrów, które można zastosować podczas wysyłania zdjęć i filmów.

Jak aktywować weryfikację dwuetapową na Snapchacie — Uzyskaj kod weryfikacyjny

Dlatego jeśli jesteś jednym z tych, którzy już założyli konto i chcesz podnieść poziom bezpieczeństwa podczas logowania. Tutaj wyjaśnimy, jak aktywować weryfikację dwuetapową na Snapchacie.

Uwierzytelnianie lub weryfikacja dwuetapowa to nowa metoda wdrażana w większości aplikacji, komunikatorów i sieci społecznościowych. Aby móc potwierdzić tożsamość osoby próbującej zalogować się na konto. Widzieliśmy to już w innych aplikacjach, takich jak Facebook, gdzie opisano, jak ta weryfikacja jest aktywowana lub dezaktywowana .

Wspomnieliśmy już również, że te nowe funkcje pojawiają się w aktualizacjach, a Snapchat właśnie je stworzył. I ku naszemu miłemu zaskoczeniu, zawiera nową metodę ochrony i bezpieczeństwa, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do Twojego konta. Zobaczmy więc, jak możemy aktywować weryfikację dwuetapową na Snapchacie.

Czytaj więcej  Jak wstawić matematyczne równania i symbole do dokumentu programu Word za pomocą klawiatury?

Indeks ()

 1. Co to jest weryfikacja dwuetapowa?
 2. Krok, aby aktywować weryfikację dwuetapową na Snapchacie
Indeks

  Co to jest weryfikacja dwuetapowa?

  Obecnie coraz częściej wykorzystuje się złośliwe oprogramowanie, aby móc wejść na konta e-mail, na przykład w celu kradzieży informacji. I w tym przypadku możemy nazwać złośliwe wirusy i aby móc im przeciwdziałać, stosuje się takie metody. Co weryfikacja dwuetapowa nie jest to, że za pomocą aplikacji zainstalowanej na telefonie komórkowym.

  Gdy próbujesz zalogować się na swoje konto i zalogować do Snapchata, kod weryfikacyjny jest wysyłany na Twój telefon komórkowy za pośrednictwem aplikacji, której używasz do weryfikacji dwuetapowej. Są dwie bardzo dobre, takie jak Google. Oba są bardzo przydatnymi narzędziami, które pozwalają na ochronę, jakiej oczekujesz podczas wchodzenia na swoje konta.

  Ten kod ma czas ważności i jeśli nie wprowadzisz go przed tym czasem, automatycznie otrzymasz kolejny. W ten sposób możesz wiedzieć, że osoba, która chce wejść na konto, jest jego właścicielem, a nie oszustem. Zobaczmy więc, jak aktywować weryfikację dwuetapową na Snapchacie.

  Czytaj więcej  Jak tworzyć i publikować zdjęcia lub obrazy 3D na Facebooku z mojego telefonu komórkowego lub komputera?

  Krok, aby aktywować weryfikację dwuetapową na Snapchacie

  Oto proste kroki, które musisz wykonać, aby aktywować weryfikację dwuetapową na Snapchacie. Pierwszą rzeczą, którą zamierzamy zrobić, to skonfigurować weryfikację dwuskładnikową w Snapchacie, dlatego najpierw musimy wejść na nasze konto. A będąc w nim przechodzimy do ikony w postaci koła zębatego i klikamy na nią.

  W ten sposób będziemy mieli dostęp do ustawień aplikacji, a kolejnym krokiem jest wybranie opcji „Uwierzytelnianie dwuskładnikowe” a następnie kliknięcie przycisku „Kontynuuj” . Teraz masz dwie opcje, dzięki którym możesz otrzymać kod weryfikacyjny. Może to być za pośrednictwem wiadomości tekstowej lub za pomocą aplikacji uwierzytelniającej.

  W takim przypadku sugerujemy skorzystanie z drugiej opcji i zainstalowanie aplikacji, które zalecamy wcześniej lub preferowanych. Jedynym problemem podczas korzystania z tego typu aplikacji jest utrata telefonu komórkowego lub usunięcie aplikacji uwierzytelniającej. Nie będzie możliwe otrzymanie kodów do zalogowania się na Twoje konto Snapchat.

  Podczas pobierania aplikacji wystarczy wprowadzić kod weryfikacyjny, który system wysyła Ci za każdym razem. Pamiętaj, że kod się zmienia, więc musisz to zrobić przed upływem czasu. Jeśli wpisałeś kod poprawnie, będziesz mógł wejść na swoje konto Snapchat.

  Czytaj więcej  Jak wysyłać samozniszczające się wiadomości e-mail lub e-maile z Gmaila?

  Zdajesz sobie sprawę, jak proste i łatwe może być korzystanie z metod zabezpieczeń stosowanych przez niektóre platformy komunikacyjne, a teraz wiesz, jak aktywować weryfikację dwuetapową na Snapchacie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji