Jak aktywować ruchome okno lub w tle w rozmowach wideo WhatsApp

15 czerwca, 2022

Czym byłoby nasze życie bez korzystania z aplikacji mobilnych, takich jak WhatsApp, które pozwalają nam być podłączonym w dowolnym momencie, niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy. Oczywiście tak długo, jak mamy abonament internetowy i dane, chociaż istnieje pewien trik, aby korzystać z WhatsApp bez Internetu .

Wśród różnych funkcji, które oferuje nam ta wiadomość, są rozmowy wideo. W następnym artykule chcemy pokazać, jak aktywować pływające okno lub w tle, gdy prowadzisz rozmowę wideo na WhatsApp.

Jak aktywować ruchome okno lub w tle w rozmowach wideo WhatsApp

Czasami wydaje się absurdalne, że korzystamy z funkcji aplikacji i nie potrafimy wycisnąć całego jej potencjału i tak się dzieje, gdy wykonywane są rozmowy wideo. Opcja, która wraz z notatkami głosowymi stała się prawdziwą rewolucją komunikacyjną . A teraz inne komunikatory kopiują te usługi, ponieważ użytkownicy korzystają z nich bardzo często.

W tym artykule pokażemy ukryte funkcje w ramach opcji, która jest szeroko stosowana, zwłaszcza przez osoby przebywające za granicą. I chodzi o rozmowy wideo WhatsApp, pokażemy Ci, jak można aktywować ruchome okno lub w tle , a do tego musisz tylko bardzo dobrze postępować zgodnie z instrukcjami, które zaoferujemy Ci poniżej. Gdzie będzie można nawet umieszczać filmy podczas rozmowy wideo.

Czytaj więcej  Jak tworzyć i wysyłać animowane lub ruchome naklejki w WhatsApp — samouczek krok po kroku

  Indeks

   Po co aktywować pływające okno w rozmowach wideo WhatsApp

   Ten samouczek w bardzo pouczający sposób wyjaśni Ci, co powinieneś zrobić i bez żadnych komplikacji będziesz mógł aktywować pływające okna w swoich rozmowach wideo . Zobaczysz, że będzie to tak proste i szybkie , jak słuchanie notatki głosowej bez jej pojawiania się . Ale ponieważ konieczne jest aktywowanie tego wyskakującego okienka na naszym telefonie komórkowym.

   Cóż, ta odpowiedź jest bardzo prosta, a ponieważ w momencie odebrania połączenia obejmuje ona cały ekran i nie pozwala na wykonywanie innych czynności z telefonem, chyba że zakończysz połączenie. Zamiast tego, po aktywacji ruchomego okna, rozmowa wideo zostanie wyświetlona na małym ekranie, pozostawiając możliwość wejścia do innych aplikacji lub wyszukania kontaktów, filmów lub zdjęć.

   Inną opcją, do której będziesz mieć dostęp podczas aktywacji, jest możliwość przeniesienia ruchomego lub wyskakującego okna w dowolne miejsce na ekranie. W ten sposób będziesz mieć dostęp do dowolnego obszaru swojego telefonu komórkowego i jeśli okno jest na aplikacji. Wystarczy nacisnąć i przeciągnąć, a zdasz sobie sprawę, jak funkcjonalna jest aktywacja tego narzędzia.

   Czytaj więcej  Jak i gdzie mogę kupić i zrealizować karty indyków lub indyków w Fortnite Ile kosztują karty?

   Krok, aby aktywować pływające okno w rozmowach wideo WhatsApp

   Przed rozpoczęciem należy pamiętać, że ta funkcja jest dozwolona w przypadku telefonów komórkowych wyposażonych w opcję Obraz w obrazie. Dlatego konieczne jest posiadanie systemu Android 8.0 Oreo. Po wyjaśnieniu tego punktu zobaczmy, co musimy zrobić, aby aktywować wyskakujące okienko w rozmowach wideo.

   W pierwszym kroku musisz wejść do aplikacji WhatsApp ze swojego smartfona, chociaż możesz także nawiązywać połączenia wideo za pośrednictwem WhatsApp web . Gdy znajdziesz się w aplikacji, musisz wybrać kontakt i kliknąć ikonę, aby nawiązać połączenie wideo. Po nawiązaniu połączenia wystarczy nacisnąć przycisk Wstecz na telefonie komórkowym.

   Ta akcja spowoduje wyświetlenie na ekranie kolejnego mniejszego ekranu, na którym będziesz mógł zobaczyć swojego rozmówcę. Jak już wspomnieliśmy, możesz go nacisnąć i przesunąć po ekranie telefonu komórkowego i umieścić w wybranym przez siebie miejscu. Bez tego zakłócania komunikacji lub przerywania połączenia.

   Zdajesz sobie sprawę, jak szybko i łatwo aktywowałeś tę fantastyczną funkcję w WhatsApp, a teraz będziesz mógł wykonywać połączenia wideo i stosować to, czego nauczyłeś się w tym samouczku. Ale jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, nie wahaj się i zostaw je w polu komentarza, a z przyjemnością na nie odpowiemy.

   Czytaj więcej  Jak aktywować i skonfigurować pocztę Gmail na moim telefonie komórkowym z Androidem lub iPhonie?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji