Jak aktywować lub ustawić tryb ciemny w sieci WhatsApp na moim komputerze krok po kroku

20 czerwca, 2021

Problemy ze zdrowiem wzroku, które mogą być spowodowane długotrwałym narażeniem na intensywne światło wytwarzane przez ekrany telefonów komórkowych lub komputerów PC, są dziś dobrze znane .

I w tym sensie różne aplikacje, sieci społecznościowe i platformy komunikacyjne opracowały rozwiązania tego problemu, takie jak tryb ciemny w Google Chrome . Ale w tym artykule nauczymy Cię w bardzo prosty sposób, jak aktywować tryb ciemny w sieci WhatsApp na swoim komputerze.

Sieć WhatsApp to alternatywa dla korzystania z platformy do obsługi wiadomości błyskawicznych na komputerze osobistym. I oczywiście powinieneś już wiedzieć, jak można korzystać z tej platformy i jak ją aktywować bez większych komplikacji. Ale niektóre komputery nie mają aktywacji trybu ciemnego i dlatego możliwość regulacji jasności ekranu jest prawie niemożliwa.

Tryb ciemny to funkcja, która bardzo cieszy użytkowników tej aplikacji, ponieważ możliwe jest pozostawanie w kontakcie z tą platformą znacznie dłużej. Zwłaszcza w nocy, kiedy efekt blasku w oczach jest zwykle odczuwany z większą intensywnością. A potem zobaczymy proste kroki, które musisz wykonać, aby aktywować ciemny motyw w sieci WhatsApp.

Indeks

  Kroki, aby aktywować tryb ciemny w WhatsApp Web

  Pokażemy Ci, jak proste i szybkie może być aktywowanie trybu ciemnego w sieci WhatsApp. W tym celu konieczne będzie tylko wykonanie tych kroków i aby rozpocząć, konieczne jest przejście do przeglądarki internetowej i wpisanie następującego adresu internetowego . Co przeniesie Cię na główną stronę WhatsApp.

  Czytaj więcej  Jak długo działa bateria 4000 mAh mojego telefonu komórkowego lub telefonu komórkowego z systemem Android?

  Następnym krokiem jest rozpoczęcie sesji w normalny sposób, będąc w swoim profilu przejdziesz do ikony z trzema punktami. Ten znajdujący się w lewym panelu , klikniesz na niego, a ta akcja wyświetli menu opcji na ekranie. A w naszym przypadku musimy kliknąć opcję „Konfiguracja”.

  Teraz zostaniesz przeniesiony do jego okna, w którym zobaczysz kilka opcji, które pozwolą ci dokonać zmian w platformie wiadomości. Teraz musimy wybrać, klikając opcję „Motyw”, aby ta opcja pojawiła się , aby aktywować tryb ciemny. W przeciwnym razie będzie to niemożliwe i wystarczy poczekać na aktywację tej funkcji.

  Ustawienia ciemnego motywu internetowego WhatsApp

  Po kliknięciu opcji „Motyw”, na ekranie pojawi się nowe okno, w którym możesz zobaczyć dwie możliwe opcje do wyboru. Możesz zobaczyć "Jasny" i jest to opcja, która domyślnie jest zaznaczona lub "Ciemna" . Jest to opcja do wyboru, a następnie należy kliknąć opcję „Ok” i aby zmiany zostały zastosowane należy ponownie kliknąć opcję „Ok”.

  Natychmiast nowy wybrany motyw zostanie zastosowany na platformie, na której widać, że ekran zmniejszy intensywność jasności. Teraz pokazuje ciemne i szare odcienie, ta funkcja pozwoli Ci przedłużyć noce podczas rozmowy.

  Czytaj więcej  Jak usunąć lub usunąć moje konto Google z Androida z komputera lub innych urządzeń

  W przypadku, gdy korzystasz z aplikacji internetowej i wydaje się, że jest bardzo ciemno, możesz ponownie wejść do konfiguracji systemu i zmienić wybór. Ważne jest, aby zrozumieć, że ta opcja nie działa tak, jak w wersji mobilnej . Które można zastosować do godzin, w których go konfigurujesz, podczas gdy zawsze pokazuje aktywną funkcję.

  Jak widać, jest to doskonała funkcja, która jest dostępna od teraz i można ją aktywować w dowolnym momencie. Ponadto sprawdziłeś już, jakie to proste, a także zamykasz otwarte sesje internetowe WhatsApp z telefonu komórkowego lub komputera. A teraz wiesz, jak aktywować ciemny motyw sieci WhatsApp.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji