Jak aktywować lub dodać przypomnienie YouTube przed snem lub zrobić sobie przerwę?

21 czerwca, 2021

Od ponad 15 lat YouTube pozostaje główną usługą konsumpcji i tworzenia wysokiej jakości treści audiowizualnych , czy to między innymi teledysków, zwiastunów filmów, filmów komediowych. Dzięki YouTube drzwi do świata audiowizualnego są otwarte dla wszystkich po prostu dzięki kamerze i połączeniu z Internetem.

Mając możliwość stworzenia kanału YouTube, aby wyrazić dowolny rodzaj sztuki, który masz na myśli, poprzez wysokiej jakości treści, zalecamy zapoznanie się z monetyzacją YouTube i tym, jak to działa , oprócz wymagań dotyczących tego i wysokości opłat ogólne. , aby mieć konkretny pomysł, kiedy poświęcasz się pracy w YouTube.

Podobnie, jeśli Twój kanał odniesie sukces dzięki tworzeniu wysokiej jakości treści, które wyróżniają się na tle innych, będziesz mieć możliwość utworzenia i uzyskania dostępu do społeczności YouTube, aby komunikować się i wchodzić w interakcje z resztą subskrybentów oraz z innymi twórcami treści, aby promuj swój materiał na różnych kanałach , aby dotrzeć do większej liczby odbiorców.

Możliwości na YouTube są nieograniczone, co w wielu przypadkach prowadzi do tego, że jest to narzędzie do codziennego użytku i nieco uzależniające dla wielu jego użytkowników, co nie jest idealne do codziennego funkcjonowania. Dlatego dzisiaj nauczymy Cię, jak aktywować lub dodać przypomnienie o porze snu na YouTube lub zrobić sobie przerwę od aplikacji.

Czytaj więcej  Jak transkrybować dźwięk na tekst w czasie rzeczywistym za pomocą najlepszych programów lub aplikacji

Aktywuj przypomnienie YouTube

Dzięki ustawieniom YouTube masz do dyspozycji szeroki wachlarz opcji dostosowywania konta do swoich upodobań i potrzeb , aby w pełni wykorzystać jego narzędzia. Z opcjami aktywacji ciemnego motywu YouTube na Androidzie i opcjami zaprogramowania platformy tak, aby powiadamiała Cię, że musisz przestać z niej korzystać.

Aby aktywować tę opcję, musisz przede wszystkim zaktualizować ją do najnowszej wersji. Następnie wejdź do aplikacji i kliknij swoje zdjęcie profilowe, aby otworzyć menu rozwijane i wybierz opcję Ustawienia, która znajduje się obok ikony w kształcie koła zębatego.

W następnym oknie musisz kliknąć opcję Ogólne, a następnie w następnym menu poszukaj sekcji Przypomnij mi o zrobieniu przerwy i po prostu dotykając jej, możesz łatwo aktywować tę opcję, ponieważ jest ona domyślnie wyłączona.

Po aktywacji na ekranie otworzy się wyskakujące okienko z dostępnymi opcjami aktywacji przypomnienia o przekroczonym czasie, dostępne opcje to: Nigdy, co 15 minut, co 30 minut, co 60 minut, co 90 minut lub co 180 minut.

Ta funkcja jest idealna do kontrolowania czasu, w którym korzystasz z platformy YouTube, aby nie spędzać na niej zbyt wiele czasu, co może odrywać czas od innych podstawowych czynności na co dzień. W ten sam sposób jest również idealny do monitorowania czasu spędzanego przez dzieci na tej platformie.

Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć, czy ktoś dodał mnie lub na swojej liście kontaktów WhatsApp?

Ustaw limit czasu w YouTube

Biorąc pod uwagę, że wspomniana wcześniej opcja wysyła tylko przypomnienie w formie sugestii, może być konieczne skorzystanie z bardziej drastycznych opcji, aby po pewnym czasie zaprzestać korzystania z YouTube. Na szczęście YouTube ma również możliwość umieszczenia timera zintegrowanego ze swoją platformą, bez konieczności korzystania z zewnętrznych aplikacji.

Wystarczy wejść do aplikacji i kliknąć ikonę kłódki, która znajduje się w dolnym rogu ekranu. Następnie przeczytaj cyfry pojawiające się na ekranie i wprowadź je lub jeśli masz już spersonalizowane hasło, wpisz to samo.

Następnie wybierz opcję Timer i za pomocą paska sterowania skonfiguruj parametry limitu czasu, po zakończeniu konfiguracji wybierz opcję Uruchom timer.

W ten sposób po upływie ustalonego czasu aplikacja zostanie zablokowana i będziesz mógł ją odblokować tylko za pomocą numerów, które wyszły wcześniej lub spersonalizowanego hasła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji