Jak aktywować lub dezaktywować powiadomienia YouTube na moim telefonie komórkowym lub komputerze z systemem Android?

21 czerwca, 2021

YouTube to sieć społecznościowa, którą można pobrać i zainstalować za pośrednictwem Google Play, której celem jest rozpowszechnianie i udostępnianie filmów, które ludzie z całego świata mogą znaleźć na tej stronie. Wyświetla różne filmy krótkometrażowe lub klipy, filmy przesłane przez własnych użytkowników oraz dużą liczbę teledysków.

Ludzie przesyłają do tej sieci bardzo dużą liczbę filmów dziennie, ponieważ w tej społeczności możemy znaleźć osoby, które przesyłają filmy do tej sieci w ramach pracy. Ci ludzie, którzy tworzą ten materiał rozrywkowy dla tej wspaniałej platformy, są znani jako youtuberzy. Społeczności YouTube są również tworzone w celu interakcji z innymi użytkownikami.

Ale dzisiaj widzimy, jak możemy wyłączyć lub zablokować powiadomienia YouTube , zarówno w innej witrynie strumieniowej, jak i aplikacji mobilnej. Chodzi o coś zupełnie innego, w jednej z części zobaczymy, jak całkowicie wyłączyć powiadomienia sieciowe w całym interfejsie.

Zacznę od wyjaśnienia krok po kroku i dokładnie, w jaki sposób możemy wykonać tę konfigurację na stronie YouTube, którą większość z nas zrobi poprzez zdjęcie profilowe Twojego kanału YouTube , użyję przeglądarki Chrome jako odniesienia do bycia najczęściej używaną przeglądarką .

Czytaj więcej  Jak pisać, przesuwając palcem po Androidzie i iPhonie - Aktywuj przesuwaną klawiaturę

Powiem Ci też, jak to zrobić w aplikacji YouTube na urządzenia z Androidem, odkryj, jak to zrobić.

Indeks

  Jak mogę wyłączyć powiadomienia YouTube

  Aby dezaktywować powiadomienia YouTube na moim telefonie komórkowym lub telefonie komórkowym z Androidem, musisz wejść na YouTube i poszukać swojego zdjęcia lub obrazu profilowego w górnym rogu po prawej stronie ekranu. Następnie otworzy się okno z niektórymi ustawieniami i opcjami dla twojego konta, tam będziesz musiał wyszukać i nacisnąć pasek z ustawieniami lub konfiguracjami.

  Po wejściu musisz poszukać paska z napisem „powiadomienia”, spowoduje to przejście do jego ustawień, abyśmy mogli dezaktywować powiadomienia . Wewnątrz będzie to, co jest konieczne, aby móc wykonać tę konfigurację.

  Poszukaj sekcji z napisem " Subskrypcje " będzie opcja, dzięki której nie będziesz powiadamiany o ruchu kanałów, które obserwujesz na tej stronie. Możesz również wyłączyć wybrane opcje, aby korzystać z YouTube w dogodnym dla siebie czasie.

  Jak wyłączyć powiadomienia YouTube na telefonie komórkowym z systemem Android

  Abyśmy mogli wykonać ten proces YouTube na moim telefonie komórkowym lub telefonie komórkowym z Androidem, musisz wejść do aplikacji, znaleźć ikonę zdjęcia profilowego i nacisnąć ją.

  Czytaj więcej  Jak usunąć lub wyłączyć powiadomienia o pogodzie Google Now na Androida?

  Gdy to zrobisz, powinien pojawić się ekran, na którym zobaczysz wiele opcji do wyboru związanych z ustawieniami konta. Wśród nich powinieneś poszukać opcji, która mówi " konfiguracja ".

  Po wejściu musisz wyszukać i kliknąć opcję „ Powiadomienia ” , która pojawi się na tym ekranie. Dzięki temu będziesz mógł skonfigurować wszystkie te, które docierają do Twojego telefonu komórkowego i ogólnie do usługi.

  Po wejściu do ustawień „Powiadomienia” to, co pozostaje do zrobienia, jest bardzo proste. Pozostaje tylko wyłączyć każdy z typów powiadomień, których nie chcesz widzieć. Istnieje prosta opcja, która pozwala wyłączyć wszystkie powiadomienia YouTube.

  Jak zablokować powiadomienia mobilne YouTube

  Aby zrobić to, co chcesz, musisz przejść do ustawień telefonu komórkowego. Gdy znajdziesz się w ustawieniach, musisz nacisnąć miejsce, w którym jest napisane „powiadomienia”. Jeśli nie mówi tego samego, powinieneś poszukać czegoś, co odnosi się do powiadomień.

  Po wejściu do tego okna musisz poszukać opcji „ Ustawienia powiadomień ”, która powinna pojawić się w środku. Gdy znajdziesz się w tej sekcji ustawień powiadomień, musisz znaleźć i kliknąć opcję z napisem „ YouTube ”.

  Czytaj więcej  Jak zacytować tweeta w komentarzu na Twitterze na Androidzie lub iPhonie

  Jeśli podejmiesz decyzję o dezaktywacji ich wszystkich naraz, unikniesz długiej pracy, która wymagała ich dezaktywacji jeden po drugim. Oprócz tego możesz również kliknąć pasek z napisem YouTube, spowoduje to przejście do ekranu, na którym musisz nimi zarządzać. Dzięki temu możesz dezaktywować każdy z typów powiadomień.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji