Jak aktywować lub dezaktywować powiadomienia na ekranie blokady mojego telefonu komórkowego z Androidem?

23 czerwca, 2021

Zdarza się to bardzo często po zainstalowaniu najpopularniejszych platform komunikacyjnych lub sieci społecznościowych z największą liczbą użytkowników na naszym urządzeniu mobilnym . Że zaczynamy otrzymywać dużą liczbę powiadomień, co oczywiście nie jest złe, ale może być bardzo denerwujące.

Jak aktywować lub dezaktywować powiadomienia na ekranie blokady mojego telefonu komórkowego z Androidem?

A jeśli myślisz o ich wyeliminowaniu i nie wiesz jak, w poniższym artykule wyjaśnimy, jak aktywować lub dezaktywować powiadomienia na ekranie blokady Twojego Androida.

Ale istnieje również możliwość, że chcesz wiedzieć, kiedy znajomy lub kontakt wysłał Ci wiadomość i dlatego chcesz aktywować powiadomienia na ekranie blokady. W każdym z tych przypadków ważne jest, aby użytkownik nauczył się wykonywać te proste operacje na swoim telefonie komórkowym z systemem operacyjnym Android.

Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ w tym samouczku przedstawimy wyczerpujące wyjaśnienie kroków, które należy wykonać, aby aktywować i dezaktywować tę funkcję na telefonie komórkowym. Który ma różne konfigurowalne opcje, które mogą cię nieco zmylić, takie jak blokowanie paska szybkich ustawień na ekranie blokady.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak ręcznie dodawać i odejmować daty w programie Excel, aby poznać różnicę między datami?

  Kroki, aby włączyć powiadomienia na ekranie blokady

  Następnie pokażemy, jak proste i szybkie jest aktywowanie powiadomień na telefonie z Androidem. Opcja, której nie znałeś, ale teraz wyjaśnimy ci ją szczegółowo i aby rozpocząć, konieczne jest wprowadzenie „Ustawienia” telefonu komórkowego. A teraz musisz podążać następującą trasą, która doprowadzi Cię do aktywacji tej funkcji.

  Następnie zostaniesz przeniesiony do jego okna, w którym wyświetlane są różne opcje, z których musisz kliknąć "Aplikacje i powiadomienia" . Zostaniesz przeniesiony do nowego okna, w którym klikniesz, aby wybrać opcję „Powiadomienia”. To okno jest miejscem, w którym będziemy pracować i widzimy, że pokazuje nam różne konfigurowalne opcje.

  Następnie musimy wybrać opcję „Na ekranie blokady” i na koniec i tym samym aktywować powiadomienia na ekranie blokady. Musisz kliknąć opcję „Pokaż całą treść powiadomień”. Jeśli chcesz, aby pokazywane były tylko niektóre powiadomienia, a nie wszystkie, możesz skonfigurować opcję „Ukryj poufne powiadomienia”.

  I tak po prostu aktywowaliśmy funkcję na ekranie blokady naszego Androida, bardzo przydatną opcję, a także zmianę limitu czasu blokady ekranu. Zobaczmy teraz, jakie kroki należy wykonać, aby wyłączyć powiadomienia na ekranie blokady .

  Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował lub ograniczył mi możliwość publikowania na Facebooku?

  Krok, aby wyłączyć powiadomienia na ekranie blokady

  Teraz, jeśli chcesz przestać widzieć lub otrzymywać powiadomienia z różnych sieci społecznościowych lub platform komunikacyjnych na ekranie blokady, musisz wykonać następujące czynności. Dzięki tej opcji, którą pokażemy poniżej, ukryjemy powiadomienia, gdy ekran Androida jest zablokowany.

  Pierwszym krokiem, który zamierzamy wykonać, jest ponowne wejście w „Ustawienia” telefonu, gdy pokaże Ci się opcje, które znajdziesz w jego oknie. Musisz wybrać, klikając opcję „Aplikacje i powiadomienia”. Zostaniesz przeniesiony do jego okna, w którym wybierzesz opcję "Powiadomienia" i zobaczysz teraz kilka opcji w jego menu.

  W naszym konkretnym przypadku musisz kliknąć opcję „Na ekranie blokady” i zakończyć wybierz, klikając opcję „Nie pokazuj powiadomień”. I w ten sposób przestaną wyświetlać powiadomienia na ekranie blokady.

  Jak widać, jest to doskonała funkcja, którą możesz aktywować lub dezaktywować w dowolnym momencie na swoim urządzeniu z Androidem. To pozwoli Ci dostosować ekran blokady tak, jak chcesz umieścić zegar . A więc wiesz, co musisz zrobić, aby móc aktywować lub dezaktywować powiadomienia na ekranie blokady Androida.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji