Jak aktywować, łączyć i otrzymywać powiadomienia WhatsApp, aby zobaczyć je na moim opasce Xiaomi Mi?

14 czerwca, 2022

Bardzo modne w dzisiejszych czasach jest korzystanie z tzw. smartwatchy, takich jak Apple Watch, w których można korzystać z aplikacji takich jak Spotify . a te można bez problemu skonfigurować za pomocą telefonu komórkowego. I w tym przypadku chcemy porozmawiać o Xiaomi Mi Band. Bardzo wszechstronna bransoletka z ciekawymi funkcjami, które warto poznać. Następnie pokażemy Ci, jak aktywować, łączyć i otrzymywać powiadomienia WhatsApp z tego inteligentnego urządzenia.

Kupując inteligentny zegarek, możemy odczuwać strach, że nie wiemy dokładnie, jak działa i tworzymy link, którego potrzebujemy. Ale możemy powiedzieć, że urządzenie Xiaomi Mi Band ma bardzo łatwe w użyciu funkcje. Będziesz mógł upewnić się, jak łatwo jest aktywować i połączyć WhatsApp, aby otrzymywać powiadomienia na zegarku .

Jak aktywować, łączyć i otrzymywać powiadomienia WhatsApp, aby zobaczyć je na moim opasce Xiaomi Mi?

Jeśli więc masz jakiś problem z wykonaniem tego linku, prosimy Cię tylko o przestrzeganie instrukcji, które pokażemy w tym artykule. Ponieważ zakładamy, że już wiesz, jak pobrać WhatsApp na swój smartwatch . W prostych krokach poznasz sposób, w jaki można aktywować, łączyć i otrzymywać powiadomienia WhatsApp, aby móc je zobaczyć w naszym zespole Xiaomi Mi.

Czytaj więcej  Jak przetłumaczyć tekst z obrazu za pomocą aparatu mobilnego z aplikacjami

  Jak ustawić powiadomienie na Xiaomi Mi Band

  Ważne jest, aby pamiętać, że Twój smartwatch jest połączony z telefonem komórkowym i stamtąd będzie otrzymywać powiadomienia z WhatsApp lub dowolnej innej aplikacji. W takim przypadku konieczne będzie, abyśmy najpierw weszli w ustawienia mobilne i stamtąd sprawdzili, czy uprawnienia do otrzymywania powiadomień zostały przyznane.

  I w tym celu musisz wejść do aplikacji Mi Fit , po wykonaniu tego kroku i zakończeniu synchronizacji wybierzesz opcję Profil, klikając ją. Zawsze będziesz mógł go zlokalizować w prawej dolnej części ekranu. Teraz musisz poszukać w sekcji Moje urządzenia opcji „Moja inteligentna opaska”.

  Zostaniesz przeniesiony do nowego okna, w którym zobaczysz różne opcje konfiguracji Twojego urządzenia inteligentnego . Ale w naszym konkretnym przypadku musimy wyszukać i wybrać opcję „Alerty aplikacji”. Następnie należy wyszukać i aktywować „Powiadomienie o aplikacji” w ten sposób, gdy otrzymasz wiadomość Push, zegarek będzie wibrował.

  Wybierz aplikację, z której chcesz otrzymywać powiadomienia

  Ale nie skończyliśmy jeszcze z ustawieniami konfiguracji twojego Xiaomi Mi Band , następnym krokiem jest przejście na dół ekranu. Istnieje możliwość zarządzania aplikacjami, a teraz wystarczy wybrać lub wybrać aplikacje, z których chcesz wysyłać powiadomienia do swojego smartwatcha.

  Czytaj więcej  Jak łatwo zrobić wykres kołowy w Excelu z procentami?

  Dlatego w naszym przypadku musimy wybrać i w ten sposób będziemy otrzymywać powiadomienia w naszym Xiaomi Mi Band. Możliwe jednak, że poszukiwana przez nas aplikacja nie jest wyświetlana na liście. Dlatego w celu rozwiązania tego problemu konieczne będzie ponowne uruchomienie smartfona.

  W ten sam sposób możesz aktywować inne aplikacje, które zainstalowałeś na swoim telefonie i otrzymywać od nich powiadomienia na zegarku . Ale teraz na swoim Xiaomi Mi Band powinieneś otrzymywać powiadomienia WhatsApp. Jak widać nie jest to trudne, a najważniejsze jest to, że zrobiłeś to w ciągu kilku minut.

  Ważne jest również, aby podkreślić, że problemy, które możesz mieć ze swoim inteligentnym zegarkiem i które mają związek z powiadomieniami lub Twoją lokalizacją . Konieczne jest wprowadzenie konfiguracji telefonu komórkowego, a konkretnie w Mi Fit. A podłączenie i skonfigurowanie nowego smartwatcha z urządzeniem z Androidem będzie łatwe .

  I tak kończy się nowy artykuł, który miał na celu zaoferowanie Ci prostych rozwiązań pozornie złożonych problemów i bez większych komplikacji pokazaliśmy Ci, jak możesz otrzymywać powiadomienia WhatsApp na swoim Xiaomi Mi Band.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji