Jak aktywować i umieszczać gwiazdki w recenzjach i ocenach na mojej stronie na Facebooku?

1 października, 2022

Przedsiębiorcy i ci, którzy chcą, aby ich usługa lub produkt docierały do ​​większej liczby osób, wykorzystują do tego sieci społecznościowe. Zdali sobie sprawę, że to medium stanowi świetną okazję do osiągnięcia wyższej sprzedaży. Jednym z najczęściej używanych jest bez wątpienia Facebook, a w poniższym artykule nauczymy Cię, jak aktywować gwiazdki w opiniach i ocenach na Twojej stronie na Facebooku.

Jeśli chcesz osiągnąć większą sprzedaż poprzez promowanie swojej strony na Facebooku , produktu lub aby więcej osób szukało Twoich usług, logiczne jest, że korzystasz z najczęściej używanej sieci społecznościowej. A tym bardziej, gdy na tej platformie można korzystać z różnych opcji, które nam oferuje. A wśród nich możemy wykorzystać te, które pozwalają nam w bardzo łatwy sposób stworzyć Fanpage i dzięki temu móc Cię poznać.

Jak aktywować i umieszczać gwiazdki w recenzjach i ocenach na mojej stronie na Facebooku?

Jedną z najlepszych zalet tych stron jest to, że możemy zobaczyć opinie i oceny, które klienci umieścili na produkcie lub usłudze. I w ten sposób móc ocenić lub mieć jasny obraz tego, co nam oferują. Dlatego ważna jest wiedza , jak umieszczać gwiazdki w recenzjach i ocenach na naszej stronie na Facebooku .

Czytaj więcej  Jak tworzyć niestandardowe przyciski z makrami na wstążce w programie Excel?

  Indeks

   Krok, aby aktywować opinie i oceny na mojej stronie na Facebooku

   Możliwość posiadania dobrej oceny na swoim Fanpage, która zagwarantuje, że potencjalni klienci skorzystają z Twojej usługi lub kupią Twój produkt, nawet Cię nie znając. I to jest jeden z cudów możliwości aktywacji tej doskonałej funkcji, ale ważne jest, abyś zaktualizował Facebooka do najnowszej wersji.

   ręcznie aktywuj gwiazdki facebook

   I nie martw się, to bardzo proste, zarówno jako aktywacja powiadomień . Z tego powodu sugerujemy, abyś bardzo dobrze nauczył się włączania tej funkcji na Facebooku i mógł otrzymywać oceny i opinie swoich klientów.

   Aby rozpocząć musisz zalogować się na swoją stronę na Facebooku , pamiętaj, że można to zrobić z telefonu komórkowego, nawet z dwoma kontami lub z komputera osobistego. Po wprowadzeniu danych do wejścia i wejściu na stronę główną należy nacisnąć lub kliknąć przycisk „Informacje”.

   Ta akcja przeniesie nas na nową stronę i w niej wybierzemy opcję „ Informacje o stronie ”, którą znajdziemy w menu po lewej stronie. Następnym krokiem jest kliknięcie lub wybranie opcji „Edytuj”, która znajduje się po prawej stronie opcji „Kategoria” i musisz wybrać, do której należy Twoja firma.

   Czytaj więcej  Jak wyszukiwać i znajdować osoby na Twitterze według numeru telefonu lub e-maila

   Możliwe, że na wyświetlonej liście kategoria, do której należy Twoja firma, nie jest widoczna i w takich przypadkach musisz wybrać opcję „Firma lokalna”. Następnym krokiem jest wpisanie adresu i wyświetlenie mapy Twojej lokalizacji. Gdy to zrobisz, musisz wybrać trzy podkategorie, które pomogą Twojej firmie być lepiej zlokalizowanej podczas wyszukiwania na Facebooku.

   Na koniec będziesz musiał wprowadzić podstawowe informacje, o które poprosi Cię system, abyś mógł aktywować funkcję ocen i opinii naszej strony .

   Jak umieścić gwiazdki i oceny na moim Fanpage

   Po zakończeniu procesu aktywacji opinii i ocen zobaczysz, że na Twoim Fanpage pojawiła się nowa zakładka. A chodzi o „Opinie” i od teraz każdą osobę, z którą prowadzisz jakąkolwiek działalność handlową. Będzie mógł wyrazić swoją opinię i ocenić Cię gwiazdkami na podstawie zdobytego doświadczenia.

   oceny laptopów na facebooku

   I to wszystko, to wszystko, co musisz zrobić, aby każdy klient, który korzysta z Twoich usług lub kupuje Twoje produkty, mógł Cię ocenić i wyrazić opinię . W ten sposób Facebook gwarantuje, że każdy, kto chce sprzedać lub wypromować usługę, robi to w najlepszy sposób. A jeśli Twoje oceny i opinie są pozytywne, możesz zwiększyć sprzedaż lub usługi.

   Czytaj więcej  Jak zainstalować dwa systemy operacyjne na tym samym komputerze z systemem Windows, Mac lub Linux?

   I w ten sposób doszliśmy do końca tego samouczka, w którym mogliśmy porozmawiać z Wami o funkcji Facebooka, dzięki której można umieszczać gwiazdki w opiniach i ocenach na naszym Fanpage.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji