Jak aktywować i skonfigurować profil dziecka lub kontrolę rodzicielską w Disney Plus krok po kroku

21 czerwca, 2021

Mając niewiele ponad rok od swojej światowej premiery, Disney Plus pozycjonuje się jako jedna z głównych usług streamingowych, dzięki obszernemu katalogowi, który Disney ma do swojej dyspozycji, który zawiera wszystkie treści z Disney, Fox, Marvel, Gwiezdne Wojny , Pixar i National Geographic, aby zaspokoić szczególne gusta wszystkich odbiorców.

Będąc obecnie dostępnym we wszystkich zakątkach świata, możesz łatwo zarejestrować lub założyć konto Disney Plus , wystarczy tylko karta kredytowa lub poprzez wirtualny portfel, taki jak PayPal, i wybrać plan płatności zgodnie ze swoimi potrzebami, a w szczególności ile ludzie będą korzystać z konta na różnych urządzeniach.

W zależności od Twojej lokalizacji będziesz mieć możliwość oglądania Disney Plus z dowolnego kraju i na dowolnym urządzeniu, za pośrednictwem oficjalnych sklepów z aplikacjami, dzięki czemu będziesz mieć możliwość wybrania planów na 4 ekrany i pobrania treści na swoje urządzenie. w sytuacjach, gdy nie masz połączenia z Internetem.

Dlatego po pobraniu i opłaceniu konta Disney Plus ważne jest, aby dowiedzieć się, jak skonfigurować i dostosować swoje konto, aby móc w pełni korzystać ze wszystkich dostępnych narzędzi. Dlatego w tym artykule pokażemy, jak krok po kroku aktywować i skonfigurować profil dziecka lub kontrolę rodzicielską w Disney Plus .

Indeks
  Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć lub dowiedzieć się, kto nie obserwuje mnie lub nie obserwuje mnie na Twitterze dzięki najlepszym aplikacjom?

  Aktywuj i skonfiguruj kontrolę rodzicielską w Disney Plus

  Obecnie opcja kontroli rodzicielskiej jest niezbędna na każdym rodzaju platformy, ponieważ coraz częściej nieletni w domu mają dostęp do urządzeń elektronicznych z połączeniem internetowym. Tak więc kontrola i monitorowanie nawigacji są niezbędne dla rozwoju społecznego dzieci, aby nie były narażone na treści wulgarne.

  Oprócz Disney Plus zaleca się również aktywację i konfigurację kontroli rodzicielskiej dla YouTube i innych usług przesyłania strumieniowego lub przeglądarek w ogóle, ponieważ są to zwykle główne sposoby, dzięki którym dziecko może znaleźć materiały dla dorosłych, które mogą wyrządzić krzywdę lub szkody. w ich rozwoju.

  Teraz, aby ustanowić kontrolę rodzicielską w Disney Plus, wystarczy wejść na oficjalną stronę i zalogować się na swoje konto. Następnie kliknij ikonę swojego profilu i wybierz opcję „Edytuj profile” z menu rozwijanego, wybierz profil do edycji, a w sekcji „Kontrola rodzicielska” pojawi się opcja „Ocena wiekowa” .

  Po wybraniu tej opcji konieczne będzie podanie hasła, aby móc skonfigurować parametry klasyfikacji według wieku biblioteki dostępnej w profilu dla dzieci. Będziesz mieć do dyspozycji klasyfikację na 6+, 9+, 12+, 14+, 16+ i 18+ , dzięki czemu z czasem będziesz mógł ją edytować zgodnie z upodobaniami swoich dzieci.

  Czytaj więcej  Jak aktywować dwuetapowe uwierzytelnianie lub weryfikację na moim koncie na Instagramie?

  W ten sposób przy tej konfiguracji wszystkie wyniki w wyszukiwarce będą zgodne z wybraną klasyfikacją wiekową, automatycznie filtrując wszystkie treści dla dorosłych , dzięki czemu nie musisz cały czas monitorować treści, które konsumują Twoje dzieci, ponieważ to jest regulowany przez platformę.

  Chroń pozostałe profile hasłem

  Disney Plus ma możliwość zabezpieczenia profilu kodem PIN , aby inni użytkownicy nie mogli bez niego uzyskać dostępu do tego profilu. Będąc wtedy idealnym narzędziem do zapobiegania pomijaniu przez dzieci kontroli rodzicielskiej nad swoim profilem.

  Aby aktywować tę opcję należy się zalogować i zamiast wpisywać swój profil, należy wybrać opcję „Edytuj profile ” i wybrać profil do ochrony zaznaczając na ikonie w kształcie ołówka z boku zdjęcia.

  W poniższym menu kliknij opcję „PIN profilu” , wprowadź hasło do konta i zaznacz „Kontynuuj”, następnie zaznacz pole „Ogranicz dostęp”, wprowadź PIN i kliknij „Ustaw PIN”, aby zakończyć proces.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji