Instagram: „Przesyłane obrazy lub zdjęcia nie ładują się” Co robić i jak to rozwiązać?

19 czerwca, 2021

Istoty ludzkie są przyzwyczajone do tworzenia rutyny, a jedna z nich ma związek z ciągłym sprawdzaniem sieci społecznościowych lub platform do natychmiastowej komunikacji. Nie tylko po to, aby zobaczyć, co opublikowali w nich nasi znajomi lub kontakty, ale także załadować jedno lub więcej zdjęć .

I do tego używamy Instagrama, ale co się dzieje, gdy nie możemy wykonać tego zadania, które było tak łatwe do wykonania. I właśnie z tego powodu nauczymy Cię, co robić lub jak rozwiązać problem, gdy obrazy lub zdjęcia, które przesyłam na Instagram, nie ładują się.

Instagram to sieć społecznościowa, która ogromnie się rozwinęła i z prostej aplikacji do przeglądania zdjęć stała się jedną z najważniejszych platform komunikacyjnych. W którym możemy skorzystać z bardzo praktycznych i wszechstronnych funkcji, takich jak wstawianie lub dodawanie muzyki i tekstów do Instagram Stories.

Dlatego może być prawdziwym nieszczęściem, jeśli spróbujemy wrzucić zdjęcie lub zdjęcie na Instagram, a ten proces nie nastąpi. Dlatego konieczne jest zastosowanie prostych rozwiązań, aby rozwiązać ten problem. I to jest cel tego artykułu, który wyjaśni przyczyny, które powodują tę awarię, a także rozwiązanie.

Czytaj więcej  Jak nagrywać dźwięk za pomocą dźwięku lub dyktafonu w systemie Windows 7, 8 i 10?

Dlaczego obrazy lub zdjęcia przesłane na Instagram nie są ładowane?

Możliwe przyczyny problemu, który przedstawia Instagram, gdy nie chcesz przesyłać ani przesyłać obrazów , mogą wynikać z problemu z samą aplikacją. Możliwe jest również, że Twój smartfon nie działa lub jest spowodowany problemem z połączeniem internetowym. Ale nie martw się, możliwe jest, że możesz rozwiązać tę usterkę bez dalszej zwłoki.

Pierwszym rozwiązaniem, które zastosujesz, gdy wystąpi ten problem, jest przymusowe zamknięcie aplikacji. Jest to bardzo prosty sposób na rozwiązanie problemów w aplikacji zainstalowanej na naszym telefonie, który może rozwiązać ten lub inny problem. Aby to osiągnąć, konieczne jest wykonanie następujących kroków.

Najpierw należy wyjść z aplikacji, a następnie przejść do „Ustawień” telefonu komórkowego, kolejnym krokiem jest wybranie opcji „Aplikacje”. W tym oknie musisz wyszukać i kliknąć „Instagram”. Ostatnim krokiem jest kliknięcie opcji „Wymuś zamknięcie”, ważne jest, aby wiedzieć, że te kroki będą działać w ten sam sposób na urządzeniach iPhone lub Android.

Po wykonaniu tego kroku przejdziesz do aplikacji Instagram i spróbujesz przesłać zdjęcie , które powinno się załadować bez problemów, rozwiązując wyświetlany błąd. Ale jeśli aplikacja będzie kontynuowana z tym samym niepowodzeniem, możesz spróbować czegoś innego.

Czytaj więcej  Jaki jest pożytek z aktualizacji oprogramowania komputera PC lub telefonu komórkowego? Jak to zrobić

Inne rozwiązania, które możesz zastosować, jeśli obrazy nie ładują się lub nie przesyłają

Najwyraźniej problem dotyczy pojemności pamięci aplikacji, która uniemożliwia przesyłanie obrazów lub zdjęć . Dlatego wypróbujemy rozwiązanie, które już widzieliśmy, które działa w innych aplikacjach i polega na wyczyszczeniu danych i pamięci podręcznej . Aby wykonać ten proces na Instagramie, musisz postępować zgodnie z tymi prostymi instrukcjami.

Aby rozpocząć, musisz wyjść z platformy i przejść do „Ustawienia” telefonu komórkowego, wchodząc w jego okno, musisz wybrać sekcję „Aplikacje”. Z listy, która zostanie wyświetlona na ekranie, musisz wybrać aplikację Instagram. W tym nowym oknie musisz wybrać opcję "Pamięć i pamięć podręczna" .

W nowych opcjach, które znajdziesz, najpierw klikniesz „Usuń dane”, a następnie musisz kliknąć opcję „Wyczyść pamięć podręczną”. Ta czynność usunie dane i pliki, które uniemożliwiają operacje tak proste, jak przesłanie zdjęcia na Instagram.

Jeśli problem nadal nie zostanie rozwiązany, możesz spróbować odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie, ale najpierw musisz wykonać kopię zapasową. W ten sposób nie stracisz swoich rozmów, zdjęć i filmów. Są to najczęściej używane rozwiązania, gdy Instagram nie chce przesyłać ani przesyłać zdjęć.

Czytaj więcej  Jak wyszukiwać i wiedzieć, czy moje wiadomości WhatsApp zostały przekazane przez Internet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji