Ile poziomów jest w Candy Crush Saga, Jelly i Soda? Jak wygrać wszystkie poziomy?

21 kwietnia, 2022

Candy Crush to fajna gra , która rozeszła się po całym świecie, ponieważ gdziekolwiek jesteś, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie się dobrze bawił dzięki zabawnym, a nawet skomplikowanym poziomom, oferuje szeroki wybór słodkich mieszanek, a każdy poziom, który osiągniesz, zabierze Cię od razu do następnego, co sprawi, że twoja głowa eksploduje kolorami i emocjami.

Chociaż wielu użytkowników woli nauczyć się grać w Free Fire lub w coś innego, te gry są w 100% Online, Candy Crush Saga, Jelly Y Soda Oferują godziny zabawy nawet w trybie Offline , wtedy możesz podłączyć sieć i zobaczyć, jak idzie konkurencja z przyjaciółmi.

Ile poziomów jest w Candy Crush Saga, Jelly i Soda? Jak wygrać wszystkie poziomy?

Istnieje wiele gier na Androida i iOS bez połączenia z Internetem, ale Candy Crush Saga, Jelly i Soda przekroczyły ponad 2,2 miliarda rozegranych gier, co czyni tę słodką grę jedną z najbardziej poszukiwanych przez wszelkiego rodzaju ludzi.

  Candy Crush Saga

  Candy Crush może dołączyć do Ciebie ze znajomymi bez względu na to, gdzie się znajdują, wystarczy połączyć je ze swoim kontem na Facebooku.Jeśli go nie masz, zalecamy utworzenie konta na Facebooku , abyś mógł grać i rywalizować z Twoi przyjaciele.

  Czytaj więcej  Co to jest serwer dedykowany? Charakterystyka, zalety i wady

  Może również pomóc ci wzmocnić pamięć, ponieważ musisz nauczyć się pewnych par, aby osiągnąć swoje cele w grze, aby zrealizować swoje cele, i w tym momencie daje ci możliwość rysowania pomysłów, które aktywują twój mózg.

  Ta zabawna gra zaprezentuje Ci wiele różnych poziomów zabawy , które w wielu przypadkach wystawią na próbę Twoją cierpliwość, ponieważ trudność niektórych poziomów jest dość wysoka.

  W sumie Candy Crush Saga ma 7235 poziomów, te z kolei można podzielić na 70 lub więcej światów, każdy świat ma 15 poziomów, z wyjątkiem City i Candy Factory. Ważne jest, aby wiedzieć, że te światy są zwykle aktualizowane co tydzień, będzie to zależeć od wszelkich innowacji firmy King, która jest twórcą tego zabawnego świata cukierków.

  Ta gra ma 4 różne rodzaje poziomów : składniki (zamiarem jest opuszczenie wszystkich składników na koniec planszy w celu ich odrzucenia), następny to prośba o cukierki lub ruchy (dostaniesz określone punkty za ilość ruchów, których używasz do przejścia poziomu), galaretka (musisz wyeliminować wszystkie galaretki, których wymaga od ciebie poziom).

  Czytaj więcej  Jak zrobić arkusz kontroli dochodów i wydatków w programie Excel za pomocą szablonów biznesowych lub osobistych

  W trakcie gry pojawią się pewne poziomy o pewnym stopniu trudności, ale musimy wspomnieć, że najtrudniejszy poziom, jaki możesz znaleźć, będzie ostatnim , ponieważ jego zapotrzebowanie jest znacznie większe i dlatego będzie wymagało wyższych umiejętności, gdy wykonując idealne kombinacje.

  Po pokonaniu wszystkich poziomów wymaganych przez grę, będziesz mógł odblokować lukier i wreszcie uwolnić tęczę, ale pamiętaj, że Twoje umiejętności i zręczność są niezbędnymi kombinacjami , aby zwycięsko ukończyć tę słodką grę.

  Cukierki Crush Soda

  W przeciwieństwie do normalnego zmiażdżenia Candy, wersja sodowa oferuje 5685 poziomów słodkiej zabawy, poziomy te wzrosną według twórców firmy King, ważne jest, abyś był świadomy wszelkich aktualizacji lub nowości , które mogą pojawiać się co tydzień.

  Jeśli mówimy o jego ostatnim poziomie, możemy powiedzieć, że jest to dość skomplikowany poziom, ale masz możliwość użycia 4 różnych jokerów, które pomogą ci stworzyć większe pary lub kombinacje , w ten sam sposób wymaga dużych umiejętności i świetnego skoncentruj się, aby uzyskać wyższy wynik.

  Galaretka Crush Cukierki

  Mówiąc o wersji Jelly, możemy powiedzieć, że znajdziesz prawie 4000 poziomów, ale w przeciwieństwie do dwóch pozostałych wersji w Candy Crush Jelly, trudność zwiększa się, gdy przechodzisz poziom, w tej bardziej galaretowatej wersji będziesz w stanie zrobić zapałki tego samego koloru, ale nie są już cukierkami, ale galaretką.

  Czytaj więcej  Jak pobrać i zainstalować Sklep Play na Huawei, LG, Motorola, HTC, Sony i Xiaomi?

  Po osiągnięciu ostatniego poziomu znajdziesz glazurę, którą będziesz musiał rozbić, aby znaleźć zwierzaki, należy zauważyć, że poziom trudności jest dość wysoki, dlatego wymaga od graczy większych umiejętności i zdolności .

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji