Ile płacisz i zarabiasz Praca w CornerShop, Wiesz jak to działa

11 września, 2022

Szukasz pracy, która daje Ci możliwość dobrania elastycznego grafiku? CornerShop może być tym, czego szukasz, ponieważ zarabiasz pieniądze pracując z aplikacją . Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to działa.

Ile płacisz i zarabiasz Praca w CornerShop, Dowiedz się, jak to działa

  Indeks

   Co to jest CornerShop?

   Jest to aplikacja dedykowana do zakupu i wysyłki żywności , leków, napojów i wszystkiego, co związane z domem. Wystarczy poprosić Aplikację o to, czego potrzebujesz, a ktoś inny zajmie się zakupem za Ciebie.

   Osoba odpowiedzialna za zakup i dostawę zamówienia nazywana jest Klientem i każdy może nim być. Każdy może aspirować do pracy jako dostawa w CornerShop i zarabiać jak inne podobne aplikacje .

   Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia ani żadnej specjalizacji. Wystarczy się zarejestrować i przejść przez proces selekcji, aby wykonać usługę pikowania (dokonać zakupu) lub dostawę.

   Ile zarabiasz pracując w CornerShop?

   Kwota, którą zarobisz będzie powiązana z obszarem, w którym pracujesz, ile godzin poświęcisz na aktywność i harmonogramem, który wybierzesz. Chociaż w krajach takich jak Meksyk i Chile szacowany miesięczny zysk wynosi 800 USD . Możesz połączyć się z inną aplikacją i pracować równolegle z inną aplikacją, taką jak Rappi .

   Czytaj więcej  Jak tworzyć i wysyłać animowane pliki GIF przez WhatsApp do moich znajomych lub kontaktów?

   pracować jako dostawca w sklepie narożnym

   Zarabiasz dodatkowe pieniądze, jeśli wykonujesz inne zadania lub pracujesz dłużej. Zarabiasz również pieniądze, jeśli zakup waży trochę więcej. Możesz jednak dokonać średniej kalkulacji na podstawie standardowych stawek firmy. Stawka różni się w zależności od tego, czy musisz dokonać zakupu i dostawy.

   Opłaty CornerShop za dokonanie zakupu

   • $1.10 przy przyjmowaniu zamówienia
   • 0,27 USD za każde 10 kilogramów wagi całkowitego zakupu
   • 0,14 USD za zakup każdego kodu produktu

   Opłaty CornerShop za zakupy i dostawę

   • $1.10 za przyjęcie zamówienia
   • 0,55 USD za każdy kilogram zakupu
   • 0,34 USD za każdy przebyty kilometr w celu dostarczenia zamówienia do punktu dostawy

   Wartość kodu produktu nie zmienia się, jeśli istnieje kilka produktów z tym samym kodem . Innymi słowy, jeśli klient kupi trzy opakowania ryżu, cena za wszystkie trzy wyniesie 0,27.

   Ponadto CornerShop oferuje bonusy dla kupujących , którzy zgodzą się pracować w godzinach największego zapotrzebowania. Pomnóż zarobki od 2 do 3 za dostarczanie zamówień.

   Firma płaci raz w tygodniu . Otrzymasz płatność na czas w każdą środę bezbłędnie, po wypełnieniu formularza płatności.

   Czytaj więcej  Jaki jest najlepszy DNS do grania na Xbox One i PS4? Jak zmienić DNS

   Czego potrzebuję do pracy w CornerShop?

   wymagania

   • Być pełnoletnim
   • Mieć środek transportu , może to być samochód, motocykl lub rower
   • Ważne prawo jazdy lub dowód rejestracyjny
   • telefon komórkowy z internetem

   zacznij jako kącik zakupów

   Teraz, gdy wiesz, że spełniasz wszystkie wymagania, przejdź do strony CornerShop, aby się zarejestrować i wypełnić formularz . Dodaj wszystkie informacje, o które proszą i nie pomijaj ani nie kłam w procesie, ponieważ wszystko zostanie zweryfikowane później.

   Jeśli wybiorą Ciebie, skontaktują się z Tobą, aby wziąć udział w drugiej fazie selekcji . Tam przeprowadzą z Tobą wywiad, w którym przedstawią Ci możliwe hipotetyczne scenariusze i ocenią Twoje odpowiedzi przed różnymi sytuacjami.

   Po przejściu fazy rozmowy kwalifikacyjnej i potwierdzeniu swoich informacji przejdziesz do fazy szkolenia . Inny doświadczony Klient nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć przed samodzielnym przyjmowaniem zamówień.

   Cała nauka odbędzie się w realnym środowisku , będziesz dokonywać dostaw i zamawiać z wyznaczoną osobą. W ten sposób dowiesz się, jak działa aplikacja i wszystko, co musisz wiedzieć.

   Nawet po rozpoczęciu pracy dla siebie nie będziesz sam. Zespół CornerShop charakteryzuje się pracą zespołową, więc jeśli masz pytania, chętnie Ci pomoże. Nadal możesz sprawdzić , ile pieniędzy zarabia się w innych aplikacjach, takich jak Glovo , i w ten sposób wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada

   Czytaj więcej  Co to są prywatne wiadomości InMail LinkedIn i jak działają? - Ostateczny przewodnik

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji