Ile pieniędzy możesz zarobić na TikTok, jeśli odniesiesz sukces i zostaniesz sławnym influencerem?

30 czerwca, 2021

W tej chwili TikTok stał się bardzo wirusową platformą, która może pomóc Ci stać się sławną osobą na TikTok, a tym samym mieć wielu fanów, którzy będą świadomi wszystkich treści, które zamierzasz tworzyć i publikować.

Jeśli chcesz wiedzieć, ile pieniędzy możesz zarobić na TikTok, jeśli odniesiesz sukces i zostaniesz znanym influencerem, trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ porozmawiamy szczegółowo na ten temat, a także przedstawimy kilka wskazówek stać się znanym influencerem i zarabiać na swoim koncie.

Ile pieniędzy możesz zarobić na TikTok, jeśli odniesiesz sukces i zostaniesz sławnym influencerem?

Indeks

  Jak zostać sławnym influencerem na TikTok?

  Prawdopodobnie chcesz zostać znanym influencerem na TikTok, aby zarabiać pieniądze, ponieważ coraz więcej osób mówi o zarabianiu na koncie na TikTok, aby zarabiać pieniądze i mieć dodatkowy dochód, a nawet całkowity dochód.

  Jeśli chcesz zostać TikTokerem, podzielimy się szeregiem wskazówek, które pomogą Ci zdobyć wielu obserwujących i uzyskać znaczną liczbę wyświetleń swoich filmów, dopóki nie staniesz się wirusowy . Ideałem jest to, że wykonujesz pracę wysokiej jakości, aby móc przyciągnąć publiczność.

  Pierwszym krokiem jest zdefiniowanie odbiorców, z którymi chcesz pracować , to znaczy, aby wiedzieć, do jakiego typu odbiorców będą kierowane Twoje treści, a następnie skoncentruj się na tworzeniu wysokiej jakości filmów, aby móc udostępniać treści, które Ci się podobają. dużo i możesz stać się wirusowy.

  Czytaj więcej  Co to jest IFTTT w języku hiszpańskim i jak to działa? - Zalety, alternatywy i porównania

  Powinieneś zacząć od tworzenia filmów z materiału, który masz w galerii , w ten sposób opanujesz narzędzia TikTok, gdy już wiesz, jak w pełni korzystać z efektów i przejść, zacznij tworzyć wystarczającą ilość treści, od jednego do dwóch filmów dziennie dzięki czemu algorytm ustawi Cię lub będziesz mógł zamienić swoje filmy w wirusowe i zyskasz lojalną publiczność.

  Ile pieniędzy możesz zarobić na TikTok, będąc znanym influencerem?

  Teraz, jeśli nadszedł czas, aby porozmawiać o liczbach i podać liczby, ponieważ to jest to, co większość początkujących TikToker chce wiedzieć, aby wiedzieć, jak daleko będą mogli dążyć, jeśli chodzi o pieniądze.

  Należy wspomnieć, że aby zarabiać na swoim koncie, nie jest konieczna zmiana profilu lub konta osobistego na pro, ale dobrze jest zmienić konto osobiste na pro, ponieważ może to generować dobre korzyści.

  W tym momencie wiemy, że szukasz kwoty lub kwoty pieniędzy, ale musimy Ci powiedzieć, że TikTok nie działa w ten sposób , może być łatwiej obliczyć, kiedy możesz zarabiać na innych platformach, takich jak YouTube, ale w przypadku TikTok jest inaczej.

  Każda osoba, która zarabia na swoim koncie , zarobi inną kwotę , ponieważ pamiętaj, że TikTok nie płaci, ponieważ TikTok nie stworzył jeszcze wystarczająco dużego funduszu do zapłaty. Ludzie mogą otrzymywać pieniądze dzięki TikTok na dwa sposoby, pierwszy to przez Live, kiedy odbywają się transmisje na żywo, obserwujący mogą wysyłać prezenty do Influencerów, tym prezentem może być 1 moneta lub do 100 monet.

  Czytaj więcej  Jak utworzyć wiele kont na Twitterze na telefonie komórkowym z tym samym adresem e-mail?

  Te waluty zostaną przeliczone na dolary na Twoim koncie, będziesz mógł je wypłacić przez PayPal, dając jasno do zrozumienia, że ​​40% należy do Ciebie, a 60% z TikTok. Innym sposobem zarabiania pieniędzy przez influencerów jest reklamowanie marek w swoich filmach, więc nie jest możliwe udostępnienie dokładnej kwoty.

  Jak można zarabiać na koncie na TikTok?

  Aby zarabiać na koncie na TikTok, musisz dotrzeć do 1000 obserwujących, w ten sposób TikTok pozwoli Ci na transmisje na żywo, a w tych transmisjach na żywo możesz zarabiać za pomocą monet TikTok.

  Jeśli uważasz, że monety TikTok nie będą generować dla Ciebie bardzo znaczącego dochodu, drugą opcją jest rozpoczęcie współpracy z markami, które płacą Ci za reklamy , abyś mógł mieć stałą i bezpieczną płatność za udostępnianie informacji w swoich filmach TikTok .

  Ile jest warte 1000 punktów w TikTok?

  Jak wspomniano powyżej, punkty lub monety to prezenty, które użytkownicy wręczają TikTokers, a każdy z nich ma wartość, gdy są zamieniane na diamenty, ponieważ diamenty są warte 50% wartości monet, to znaczy, jeśli mam 1000 monet byłoby 500 diamentów.

  Każdy diament ma wartość 0,5 dolara, co oznacza, że 1000 punktów lub monet to 500 diamentów, co daje łącznie 250 dolarów . Ale musimy podkreślić, że TikTok bierze również udział, który stanowiłby 50% wspomnianego końcowego stosu, dlatego w portfelu PayPal otrzymałoby tylko 125 dolarów.

  Czytaj więcej  Jak wyłączyć powiadomienia YouTube z mojej poczty z mojego Androida i iPhone'a?

  Ile pieniędzy TikTok płaci mi za zapraszanie znajomych na platformę?

  Będzie to zależeć od kraju i czasu, w którym polecony korzysta z aplikacji lub od tego, czy oglądasz filmy, aby jeszcze bardziej zwiększyć zysk. Dlatego, gdy gość pobierze aplikację i użyje swojego kodu zaproszenia, otrzyma łącznie 50 000 punktów, co odpowiada 1,30 USD za rejestrację.

  Aby dalej zarabiać , użytkownik musi oglądać filmy przez 3 dni, co odpowiada ok. 30 tys. punktów lub 0,80 USD, jeśli to przez 5 dni to 100 tys. rzędu, otrzymasz końcową nagrodę w wysokości 220 tysięcy punktów, co odpowiada 5,90 $. Te liczby są przeciętne według aktualnego kursu wymiany.

  Czy istnieją inne alternatywne sposoby zarabiania pieniędzy z TikTok?

  Tak, jeśli istnieją inne sposoby zarabiania na TikTok, tak jak w przypadku funduszu twórców TikTok, który opiera się na zarabianiu na reprodukcjach wideo, chociaż aby wziąć udział w tym programie, musisz mieć co najmniej 10 000 obserwujących i pochodzić z Europy lub Stany Zjednoczone.

  Możesz również oferować swoje produkty i usługi swoim obserwatorom , przenosząc swoich obserwatorów na inne platformy, na których zarabiasz, lub bezpośrednio sprzedając produkty.

  Możesz także zarabiać dzięki sponsorom , co polega na sponsorowaniu produktów lub marek za pomocą Twoich filmów. Im więcej masz obserwujących, tym bardziej prawdopodobne jest, że skontaktują się z Tobą, abyś mógł reklamować ich produkty lub możesz skontaktować się bezpośrednio z markami i zaoferować swoje usługi.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji