Gdzie jest bank w GTA 5 i jak go obrabować? – Przewodnik po kodach Grand Theft Auto

2 kwietnia, 2022

Grand Theft Auto 5 to jeden z klejnotów ostatniej generacji gier wideo, który dzięki tej popularnej i odnoszącej sukcesy odsłonie całkowicie zrewolucjonizował markę Rockstar. Gdzie mechanika gry i świata jest ogromna, zmieniając wiele rzeczy w stosunku do poprzednich wersji GTA San Andreas, która jest dostępna nawet na Androida, ale jednocześnie powraca do początków, które uczyniły ją tak popularną na początku.

Tak jak GTA San Andreas miało sztuczki , dzięki którym gra była bardziej ekscytująca i przyjemna, ta wersja Grand Theft Auto oferuje nam wszelkiego rodzaju sztuczki i metody, aby zapewnić idealną równowagę między centralną narracją fabuły gry a swobodą, jaką oferuje gra opinii publicznej.

Gdzie jest bank w GTA 5 i jak go obrabować? – Przewodnik po kodach i Grand Theft Auto

Warto zauważyć, że Grand Theft Auto złamało konwencje i stereotypy w tego typu grach wideo, osiągając dojrzałość zauważalną w każdym z aspektów graficznych i narracyjnych tej części, można ją kupić na jej oficjalnej stronie .

Ta nowa wersja oferuje graczowi wszelkiego rodzaju misje, zaspokajając zróżnicowane gusta publiczności. Dlatego nauczymy Cię prostej misji, gdzie jest bank w GTA 5 i jak go obrabować?

Czytaj więcej  Jak podłączyć urządzenie Bluetooth do komputera z systemem Windows 10, 8 lub 7, jeśli nie można go wykryć?

  Indeks

   Jak napadać na banki w GTA 5

   Tryb fabularny Grand Theft Auto 5 oferuje misje mające na celu obrabowanie banków. Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, gdzie się znajdują, generalnie są one od siebie oddalone, ale podczas wizyty możesz wybrać opcję zapamiętania lokalizacji, aby ułatwić proces.

   Jedna z nich znajduje się na skrzyżowaniu Alta de la calle i Avenida de Winewood, te misje w trybie fabularnym opowiadają o wykonaniu 5 rabunków podmiotom monetarnym, takim jak „El Golpe de Paleto” w Banco Paleto i wreszcie „El Gran Golpe” Depozytariusza Związku.

   Z drugiej strony Grand Theft Auto Online ma również misje napadów na banki, takie jak „El Fleeca” i „Pacific Standard”, które byłyby głównym celem ich dużych sum pieniężnych. Szczegółem, który należy wziąć pod uwagę w przypadku napadu na bank, jest to, że nie będziesz w stanie zrobić tego sam, potrzebujesz partnerów i konkretnych narzędzi, aby osiągnąć cel.

   Oba napady zostały zlecone przez Lestera Cresta , twórcę napadów zarówno w trybie fabularnym, jak i online.

   Bank Fleeca znajduje się w Kanionie Banham, na północ od Los Santos, a w zależności od sukcesu napadu można uzyskać od 140 000 do 300 000 USD. Figurka odzwierciedlająca poziom trudności misji, w której wystarczy ukraść sejf 167 i szybko uciec na miejsce dostawy, zanim pojawi się policja.

   Czytaj więcej  Jak i gdzie mogę sprawdzić lub skonsultować moje dane biometryczne IMSS?

   Podczas gdy napad na bank Pacific Standard jest ostatnim i najtrudniejszym napadem oferowanym przez Grand Theft Auto Online, do tego absolutnie potrzebujesz 4 uczestników i możesz wygrać od 500 000 do 1 250 000 USD w zależności od poziomu trudności.

   Ten napad polega na otwarciu sejfu bankowego za pomocą sprzętu hakerskiego, zabiciu ochroniarzy i kontrolowaniu zakładników, którzy próbują zrobić coś podejrzanego. Po zakończeniu napadu będziesz miał 5 gwiazdek wyszukiwania , a przed bankiem będzie czekała policja. Musisz podążać za wskazówkami Lestera, aby dostać się do motocykli i uciec przed glinami.

   Przewodnik po oszustwach w Grand Theft Auto 5

   Klasycznym elementem serii Rockstar jest szeroka gama cheatów, które zawierają, aby przyspieszyć i ułatwić najbardziej skomplikowane zadania w fabule gry. Wśród najczęściej używanych sztuczek , aby cieszyć się grą, są następujące:

   • Zmniejsz pożądany poziom: R1, R1, kółko, R2, prawo, lewo, prawo, lewo, prawo, lewo.
   • Zwiększ poziom poszukiwanych : R1, R1, kółko, R2, lewo, prawo, lewo, prawo, lewo, prawo.
   • Zestaw broni : Trójkąt, R2, Lewo, L1, X, Prawo, Trójkąt, Dół, Kwadrat, L1, L1, L1.
   • Maksymalne zdrowie : Kółko, L1, Trójkąt, R2, X, Kwadrat, Kółko, Prawo, Kwadrat, L1, L1, L1.
   Czytaj więcej  Facebook Messenger vs Messenger Lite Co jest lepsze? Różnice, zalety i wady

   Jeśli po ukończeniu Grand Theft Auto 5 nadal nie wiesz, w co dalej grać, Android oferuje nieskończoną ilość gier , które umilają chwile nudy .

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji