Do czego służy i do czego służy folder „Dianxin” na telefonie z Androidem? Co jeśli go usunę?

18 czerwca, 2021

Jeśli przeglądałeś swój telefon komórkowy z Androidem i natknąłeś się na ten ciekawy folder Dianxin i nie wiesz, o co chodzi i oczywiście chcesz wiedzieć, co się stanie, jeśli go usunę, chociaż zawsze musimy być ostrożni przy usuwaniu jakichkolwiek plik z naszego urządzenia.

Ponieważ normalnie może to spowodować dużą liczbę awarii, oczywiście telefony komórkowe marki Android są open source, to znaczy, że pozwalają nam dowolnie modyfikować i dostosowywać nasz terminal , w wielu przypadkach zwiększamy jego pojemność.

Praktycznym przykładem jest optymalizacja naszego Androida pod kątem lepszej wydajności w grach, jest to spowodowane jego konfigurowalnym systemem, zazwyczaj możemy odróżnić wiele osób korzystających z Androida z tego samego powodu.

Użytkownicy z mniejszą wiedzą mogą robić prostsze rzeczy, takie jak zmiana lub aktualizacja czasu , a nawet mogą nauczyć się chronić Androida przed hakerami, wręcz przeciwnie, osobom z większą wiedzą łatwo jest wykonać inne, bardziej skomplikowane czynności, takie jak odblokowanie Android bez znajomości hasła to między innymi.

Dla nich, jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem lub nie powinieneś mieć wiedzy o tym folderze Dianxin, co to jest i do czego służy i oczywiście, co się stanie, jeśli go usunę, tutaj w dowiedz się, jak to zrobić, informujemy Cię funkcji tego folderu.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak łatwo zidentyfikować i usunąć listę zduplikowanych danych w programie Excel

  Co to jest folder Dianxin

  Jest to folder odpowiedzialny za zapisywanie plików aktualizacji , ale ważne jest, aby pamiętać, że szkodzi tylko niektórym markom i możemy to zobaczyć po aktualizacji ROM, również najpopularniejszymi modelami z tym folderem są chińskie marki i kilka innych takich jako :

  • Chińskie telefony i tablety.
  • Sony Xperia Z.
  • Telefony LG.
  • Mobilny BQ.
  • Ogniwo.
  • Motoroli.

  Do czego służy folder Dianxin?

  Folder Dianxin służy do zapisywania i przechowywania tych plików, które są odpowiedzialne za aktualizację wielu programów i narzędzi zainstalowanego systemu operacyjnego, możemy łatwo znaleźć ten folder w pamięci wewnętrznej w sekcji „różne i inne” na dole listy .

  Zwykle wielu użytkowników, którzy używają aplikacji służących do przeglądania pamięci, pokazuje ten folder pierwszego wyboru, co skłoniło użytkowników do zastanawiania się, dlaczego ten folder z prostymi plikami czasami waży znacznie więcej niż 1 GB.

  Wynika to z faktu, że pliki aktualizacji zwiększają swoją wagę z KB do GB, co powoduje, że mylą ten folder z wirusem, ale nie o to chodzi, ale o pliki, które zwiększają swój rozmiar z powodu ciągłych aktualizacji.

  Czytaj więcej  Jak powstrzymać wiadomości e-mail od Gmaila przed przechodzeniem do folderu ze spamem — unikaj tego łatwo

  Co się stanie, jeśli usunę folder Dianxin?

  Absolutnie nic takiego, możesz usunąć ten folder i nic szkodliwego nie stanie się z naszym telefonem z Androidem, wręcz przeciwnie, jeśli jesteś z tym folderem od jakiegoś czasu aktualizując wszystkie te pliki, prawdopodobnie są już duże, co byłoby wielka korzyść.

  Zwolniłbyś również dużą ilość miejsca, co zwiększy szybkość naszego telefonu komórkowego, dając nam więcej miejsca do przechowywania, co pozwoli nam zapisać te pliki, które nie mogły być wcześniej, to świetnie, nie wahaj się i usuń folder Dianxin.

  Aby móc usunąć ten folder, wystarczy przejść do sekcji „Pamięć” w ustawieniach lub z aplikacji spełniającej tę funkcję, a następnie zlokalizować sekcję „Różne/Inne”, która często znajduje się na końcu listy lub jej sąsiedztwa .

  Po zlokalizowaniu folderu wybierz go i usuń, jeśli dotarłeś do folderu z ustawień, możesz nie być w stanie go usunąć, ale nie martw się, po prostu użyj aplikacji do wyszukiwania plików, na przykład "Menedżer plików".

  Następnie powtórz proces wyszukiwania, a na pewno będziesz mógł go wyeliminować bez żadnych niedogodności, w rzeczywistości zauważysz różnicę w naszym terminalu, a być może problemy, które miałeś z przechowywaniem zostaną wyeliminowane.

  Czytaj więcej  Jak konwertować lub konwertować jeden lub kilka obrazów JPG do formatu PDF online i za darmo?

  Spodziewamy się, że dzięki tym informacjom staniesz się bardziej kompetentnym użytkownikiem Androida . Sukcesy!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji