Dlaczego wysyłane przeze mnie wiadomości Messenger nie docierają ani nie są dostarczane?

6 lipca, 2022

W tej samej aplikacji możemy znaleźć różne sposoby komunikowania się z przyjaciółmi i rodziną bez dodatkowych kosztów. To samo możemy osiągnąć na Facebooku dzięki usłudze przesyłania wiadomości Messenger. Który jest szeroko stosowany na tej popularnej platformie, ale czasami może stwarzać problemy, których nie wiemy, jak rozwiązać. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, poniżej wyjaśnimy, dlaczego wiadomości wysłane przez Messengera nie docierają lub nie są dostarczane.

Bez obawy, że się pomylimy, możemy powiedzieć, że Facebook to sieć społecznościowa, która wywarła znaczący wpływ na sposób, w jaki dzisiaj się komunikujemy. Świadczy o tym korzystanie z różnych jego funkcji, takich jak komentowanie i polubienie za pomocą naszego konta administratora strony na Facebooku, którą posiadamy.

Korzystanie z usługi Messenger jest teraz bardzo popularne wśród użytkowników tej renomowanej sieci społecznościowej. To może stać się prawdziwym bólem głowy, jeśli wysyłane przez nas wiadomości nie dotrą do celu. Jeśli więc przechodzisz przez tę sytuację, koniecznie przeczytaj artykuł, który w prosty sposób pokaże Ci, co jest przyczyną tego problemu.

Czytaj więcej  Jak skonfigurować i zaktualizować pogodę lub prognozę pogody na moim opasce Xiaomi Mi?

  Indeks

   Dlaczego wiadomości wysłane przez Messengera nie docierają?

   Mogą istnieć różne czynniki, które powodują ten problem, a my sprawdzimy je jeden po drugim, abyś mógł je wykluczyć i znaleźć rozwiązanie. Pierwszą rzeczą, która może się zdarzyć, jest to, że jeśli spróbujesz wysłać wiadomość, a on jej nie otrzyma, to znaczy, że ta osoba Cię zablokowała. . Pamiętaj, że możesz zablokować znajomych na swoim koncie, nie zdając sobie sprawy, że to zrobiłeś.

   Ale w takim przypadku otrzymasz komunikaty ostrzegawcze informujące, że wysłanie wiadomości lub komunikowanie się z tym znajomym jest niemożliwe. W zależności od urządzenia mobilnego używanego do wysyłania wiadomości możesz otrzymać następujące informacje. „Ta osoba w tej chwili nie otrzymuje twoich wiadomości” lub „Nie można wysyłać ani odbierać wiadomości od tej osoby”.

   Inną bardzo częstą przyczyną uniemożliwiającą dotarcie wiadomości wysłanych z Messengera do miejsca docelowego jest to, że odbiorca usunął Cię ze swojej listy znajomych. Dlatego ważne jest, aby dokonać przeglądu znajomych, którzy Cię śledzą. W ten sposób możesz wykluczyć, że masz problem z usługą i po prostu nie jesteś już znajomym tego użytkownika.

   Czytaj więcej  Jak sprawić, by wiadomości e-mail danej osoby trafiały do ​​określonego folderu Gmaila

   Inne przyczyny, które uniemożliwiają dotarcie wiadomości z Messengera

   Inną możliwą przyczyną, która zwykle się zdarza, jest to, że znajomy, z którym chcesz rozmawiać i wysyłać wiadomości, nie jest podłączony. Spróbuj więc sprawdzić, czy ta osoba zalogowała się, zanim będziesz chciał skorzystać z usługi przesyłania wiadomości . Jak widać, są to proste weryfikacje, które można wykonać z platformy i które nie zajmą dużo czasu.

   Niestety istnieje inny powód, dla którego nie jest niemożliwe komunikowanie się lub dostarczanie wiadomości innej osobie. A to po prostu dlatego, że cię ignoruje, jeśli tak jak to czyta, osoba, z którą chcesz się komunikować , nie chce otrzymywać twoich wiadomości . Nie martw się więc o jakąkolwiek awarię usługi świadczonej przez Facebooka.

   Ale wiedza, czy ten znajomy cię ignoruje, jest bardzo prosta i polega na tym, aby być uważnym, aby wiedzieć, czy druga osoba jest online w momencie wysyłania wiadomości. Aby uzyskać te informacje, wystarczy zobaczyć komunikat „Aktywny” pod nazwą użytkownika.

   Ale możliwe jest również sprawdzenie, czy wiadomości zostały odebrane, czy nie , lub czy po prostu zostawiają Cię na widoku , a do tego wystarczy, że zauważysz, czy obok każdej wiadomości jest zaznaczony znacznik wyboru. Jeśli pojawi się puste kółko, oznacza to, że wiadomość nie została odebrana przez tego użytkownika. Ale jeśli ten okrąg zmieni kolor, a widziany komunikat również zostanie wyświetlony, nie ma wątpliwości, że cię ignoruje.

   Czytaj więcej  Jak stworzyć kreatywny i wizualny projekt graficzny mojego bloga za pomocą najlepszych programów

   W ten sposób możesz wiedzieć, co dzieje się z wiadomościami wysyłanymi przez Messengera i najwyraźniej nie docierają do celu.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji